*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #361
    Re: *** Arvutimängud ***

    mis mafia see oli, kus pidi mingi hetk mingit rallit sõitma..ma ei saanud sealt edasi ja sinna see mäng jäi

    Comment

    • redddman10
      Grinder
      • Aug 2010
      • 703

      #362
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas Char Vaata postitust
      mis mafia see oli, kus pidi mingi hetk mingit rallit sõitma..ma ei saanud sealt edasi ja sinna see mäng jäi
      teine osa oli

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #363
        Re: *** Arvutimängud ***

        esimeses pidi kh..

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #364
          Re: *** Arvutimängud ***

          ilmselt oli essa siis, sest teine oli alles aasta aega tagasi välja

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #365
            Re: *** Arvutimängud ***

            Esimene jep, see oli üsna kirves missioon

            Comment

            • Blacktor
              Jube Noob
              • Dec 2010
              • 112

              #366
              Re: *** Arvutimängud ***

              Loomulikult esimene teis polnud mingit võidusõitu.
              ja see on tegelt väga lihtne ja see on mängu päris alguses ka.
              Nii ,et sul jäi kõik nägemata mis seal toimuma hakkab.

              Comment

              • Carl
                FPP Pro
                • Jul 2010
                • 213

                #367
                Re: *** Arvutimängud ***

                Ma ei saa nendest aru, kes Mafia stiilis mängudel missioonidel stoorikohad nö. edasi kerivad, kogu mõte jääb täielikult aru saamata.

                Ise eile mängisin esimest korda Mafia't, ja olin stucked arvuti taga selle ralli missioonini, mida ka lebolt biitisin.

                Comment

                • redddman10
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 703

                  #368
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
                  Loomulikult esimene teis polnud mingit võidusõitu.
                  ja see on tegelt väga lihtne ja see on mängu päris alguses ka.
                  Nii ,et sul jäi kõik nägemata mis seal toimuma hakkab.
                  teises polnud mingit võidusõitu? heh kust mul siuke asi meelde on jäänud siis.

                  Comment

                  • Marks111
                    Jube Noob
                    • Nov 2008
                    • 111

                    #369
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Peab vist Androidi ostma, eile sõbra telefonil avastasin sellise mängu:



                    Kahjuks iPhonele ei pakuta :(
                    Jube mõnus toksimine imo telefonimängu kohta
                    Sarnane mäng ka iPhonel olemas ise sai paar aastat tagasi mängitud aga kahjuks nime ei mäleta. Seal oli zombide teema aint aga jube hea mäng oli küll.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #370
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas Marks111 Vaata postitust
                      Sarnane mäng ka iPhonel olemas ise sai paar aastat tagasi mängitud aga kahjuks nime ei mäleta. Seal oli zombide teema aint aga jube hea mäng oli küll.
                      Välja uurida ei viitsi?

                      Comment

                      • Marks111
                        Jube Noob
                        • Nov 2008
                        • 111

                        #371
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Välja uurida ei viitsi?
                        Zombieville

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #372
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas Marks111 Vaata postitust
                          Zombieville
                          tyty

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #373
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Civ V jaoks mingit heat how to tutoriali on? Eile lasin seda .. panen neid töölisi ja v2rki lampi automaatselt tööle ning arendan mingeid lambi asju, aga fishid sõidavad must yle ikkagi :D

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #374
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              Civ V jaoks mingit heat how to tutoriali on? Eile lasin seda .. panen neid töölisi ja v2rki lampi automaatselt tööle ning arendan mingeid lambi asju, aga fishid sõidavad must yle ikkagi :D
                              Civi enda tutorial, aga ole valmis tunde tutoriali alla matma... Või võin coachida €100/hr :)

                              Comment

                              • LuuK
                                Vana Tegija
                                • Dec 2008
                                • 1138

                                #375
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                civ v liiga lihtne ju (võrreldes sama taseme civ ivga). mingi immortaliga ka jebida ei viitsi. :(

                                1. teed 2(v 3) linna
                                2. teed 4 sõjameest
                                3. sõidad kõigist järjest üle (muidugi uuendades oma mehikesi jne)

                                Comment

                                Working...