*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #256
    Re: *** Arvutimängud ***

    Eile panin pool ööd RONi peale. OBV failisin. Fucking ajalimiit on seal.

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #257
      Re: *** Arvutimängud ***

      Kes need Civ 5 mängijad on?

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #258
        Re: *** Arvutimängud ***

        mulle meeldib anno :)

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #259
          Re: *** Arvutimängud ***

          T*ra see Civilization 5 on müstiline mäng... Tutoriali raskusega tegin ära 1 vs 1, järgmise mängu panin järgmise raskusastme, beginner, mingi 6 rahvusega map ja sain lutti :D
          Panin konkreetse faili muidugi maha, esimesed 2h sõjaväge üldse ei ehitanud ja lihtsalt sõideti üle kui ühel tuli isu killima hakata, aga siiski scorega ei olnud ma isegi esimene enne seda kui tapma hakati...

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #260
            Re: *** Arvutimängud ***

            Meil päris hea Rise of Nations: Thrones & Patriots regulaarne koosseis, Dogers, camu + 3 Dogersi sõpra (võib-olla foorumlased ka, ei tea), siis üks minu sõber... Kel huvi hea real-time strategy madina vastu siis tõmmake, väga nutine mäng on

            Proovisin Age of Empires 3 'e ka hiljuti, tegime mõned madinad onlines foorumikaadriga ja RoN-iga võrreldes ikka üsna jura oli, võimalusi sitaks vähe, kõik ehitavad 10 müüri ette linnale jne.

            Comment

            • soouni
              Grinder
              • Jul 2010
              • 771

              #261
              Re: *** Arvutimängud ***

              Rääkige vähe sellest Rise of Nationsist, mis seal eesmärk või teema on. Vaatasin natuke pilte värke tundis mingi strateegia mäng olevat.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #262
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas soouni Vaata postitust
                Rääkige vähe sellest Rise of Nationsist, mis seal eesmärk või teema on. Vaatasin natuke pilte värke tundis mingi strateegia mäng olevat.
                RTS (Real-Time Strategy), mis on kombinatsioon Civilizationist ja tüüpilisest RTS-ist. Gamespoti hinnangu järgi #5 all-time RTS (eespool on Starcraft 2, World in Conflict ja 2 mängu eelmisest sajandist). Eriline on ta sellepärast, et ta on mõnusalt vana et jookseks ideaalselt (aastast 2003) samas pilt on normaalne, sitaks võimalusi - Civilizationist pärit Wonderid, rahvused ja ajas rändamine (algul on ragulkade ja odadega mehed, lõpus tankid, lennukid ja tuumapommid), erinevaid ressursse on mingi 6-7. Ja mängu tehes on erinevaid võimalusi tohutult, alustades sellest mis ajast alates võib üksteist rünnata ja lõpetades sellega, kas tuumapommid on lubatud või mitte.

                Ühesõnaga sitaks muhe ja mitmekülgne reaalaja strateegiamäng :)

                Comment

                • Aristotep
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 605

                  #263
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Just paar päeva tagasi mõtlesin, et peaks uuesti RTW läbi mängima. :) Samas oli sellega vist probleeme, et väga bugine ja tasakaalustamata mäng. Endale meeldis muidugi MTW rohkem.

                  Civ 5 peale kadus 3 päeva ära. Solid mäng :)

                  Comment

                  • soouni
                    Grinder
                    • Jul 2010
                    • 771

                    #264
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Küsiks vveel et kas võib sarnaseid jooni tõmmata 2000.a. aasta kandis või vanemate versioonidega world of warcraftist või siis starcraftiga kui keegi on teist neid mänginud.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #265
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas soouni Vaata postitust
                      Küsiks vveel et kas võib sarnaseid jooni tõmmata 2000.a. aasta kandis või vanemate versioonidega world of warcraftist või siis starcraftiga kui keegi on teist neid mänginud.
                      Warcraft on ka RTS, 2-te mängisin veel 1-2a tagasi päris palju. Jah võib küll tõmmata, aga võimalusi ja kõike on palju rohkem.

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #266
                        Re: *** Arvutimängud ***



                        Täitsa tore mäng oli.

                        Comment

                        • Char
                          Pokkerihai
                          • Sep 2009
                          • 1848

                          #267
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          neid seeriaid on nii palju ju? millist sa mängisid

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #268
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Explore Medal of Honor video games from Electronic Arts, a leading publisher of games for the PC, consoles and mobile.


                            Medal of honorit ikka :P

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #269
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Kui AOE3 laadseid mänge otsida siis üks päris asjalik on ka Stronghold 3. kuid ei ole küll kuulnud et seda keegi onlines mängiks:)

                              Comment

                              • VinQbator
                                FPP Pro
                                • Dec 2008
                                • 214

                                #270
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Ma kunagi ammu mängisin Stronghold: Legends'it, hea mäng oli. Praegu Settlers 7 (singleplayer).

                                Comment

                                Working...