Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #2401
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Muu päev võin panna, täna suht kiire päev olnud ja pole jõudnud mingeid erilisi söögikordi teha.
    Tbh siuke nit pole ka, et nii julmalt jälgiks.

    Btw alates mis kogustest õhtuti vein juba liiast on. Üks 700ne pudel?

    Edit: Liiga kohatu küsimus oli. Igatahes mingi 2 nädalat juba iga õhtu pudeli või pool joonud.
    Mõtlesin, et kas ma olen ainuke.
    Alkohoolikust perenaine . Iga õhtu pudel on ilmselgelt liiast, ma arvan pool ka.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #2402
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Kas paar õlle juua veini asemel on parem?
      Kuidagi tahaks ikka lõõgastuda peale tööd. Vbl mulle lihtsalt meeldib kui kerge kuul peas on, pole kindel.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #2403
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Varsti enam ühest ei piisa ja läheb juba kaks, nii see joomarlus majja tuuakse.

        Kadestan kohe inimesi, kes kahe suupoolega süüa võivad ilma paksuks minemata. Muidu vanem poeg on ka selline, ise seitsmendas klassis aga sööb rohkem kui mina. Vähemalt mees kasvab, pikkuselt pm sama, mis mina, kuid kaalult max. 2/3 minust. Ise olin sellel ajal juba 80kg kanti. Kusjuures füüsilist tegevust oli mul kordi rohkem.

        Comment

        • Cashmer
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2011
          • 438

          #2404
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Potsataja, ma alati arvasin miskipärast, et sa oled just väike, mitte suur.
          Last edited by Cashmer; 24.10.12, 12:56. Põhjus: keda huvitab, mida ma söön.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #2405
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas alaska Vaata postitust

            Pane enda tänane menüü ja siis saab vaadata, kas ongi piisav juurdevõtmiseks.
            Aususe mõttes ainult panen, oleks ebaaus mingi superlux päev valida.

            Hommik: omlett, kurk, tomat, kohvi

            Lõuna: kartulipudru, salat, praevorst vms, mahl

            Õhtu: suur pizza, 4 coronat

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #2406
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Tartus avati uus restoran: http://vagamama.weebly.com/

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #2407
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Mul naine käis siin juba 2 kuud tagasi..

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #2408
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Väga hea dokk tuli just ETV2-st: "Kogu tõde treeningust". Soovitan kindlasti vaadata kui saab kuskilt. Tutvustas HIT-i (high intensity training) ja tuli isu ise ka seda järgi proovida, aega võtab ~12 minutit kuus.
                  Pmst räägiti, et igal ühel pole jõukas rassimisest või sörkjooksust nii palju kasu kui teisel ja kästi võimalikult palju liikuda - ma poleks ise arvanud et sellel nii suur mõju kaalulangetamisele on.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #2409
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Selle dokumentaali algus oli üks suur nali, mingi rasva mõõtmine veres peale hommikusööki. So what? Kuhu see rasv peab siis minema, kui iga rakk seda vajab? Mingeid muid teid mööda rakkudeni? Veresooned selleks ongi, et toitaineid transportida. Kuradi lollakad Inglased on oma rasvahirmuga maailmas esikohal, varsti ka kehakaaluga.

                    Aga see HIT jutt oli hea, muidugi ainult koos selle muu liikumisega, mis pärast jutuks tuli, päris lambist ei tohiks küll treenimata inimene nii järsult pulssi lakke ajama ajada.

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #2410
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Selle dokumentaali algus oli üks suur nali, mingi rasva mõõtmine veres peale hommikusööki. So what? Kuhu see rasv peab siis minema, kui iga rakk seda vajab? Mingeid muid teid mööda rakkudeni? Veresooned selleks ongi, et toitaineid transportida.
                      Imo selle mõõtmise mõte oli näidata, et kui teed aktiivselt trenni, siis sama hommikusöögi korral on sul veres rasva vähem kui ilma trennita. Rääkis ju, et trenn (tema puhul 90 min jalutamist) aktiveerib mingi ensüümi mis keha rasva teistmoodi kasutama paneb vms.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2411
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Keegi teab kus tartus on normaalne tee valik? ei huvita need koti teed vms, vaid ikka reaalne kraam .. erinevad jaapani teed lähevad päris hästi peale, mis on mingi semimaitsestatud (selline suurema taoline puru taoline)

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #2412
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          tean päevatee retsepti: Tampax(kasutatud)+tass kuuma vett=valmis

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2413
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            ei tasu päris labaseks ka minna,,

                            Comment

                            • ceni
                              Jube Noob
                              • Feb 2010
                              • 110

                              #2414
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              kaupsi all toidupoe vastas on teepood, kus kaalu järgi puru saab osta. seal on päris korralik valik

                              Comment

                              • MrRiver
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 735

                                #2415
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                Tartus avati uus restoran: http://vagamama.weebly.com/
                                Liiga kõrgel.

                                Comment

                                Working...