Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2386
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    tra ma tean, aga no kuu pealt seda ei tooda ju .. haige kraam, miks küll inimeste poes seda pole

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #2387
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Lao Statis oma pakkumine letti, vaata kas kukuvad pikali.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #2388
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
        mismoodi see vahustatud on? müüakse sellist asja või kodus ise tehtud?
        tundub igatahes huvitav
        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        Ei teagi täpselt, aga selline valge, tihke ja kreemjas on. Küsisin emalt ka mesiniku nime ja nimi on Tarmo Reineberg. Uskumatult hea ja kui vähegi võimalust soovitan proovida. Lasin täna ringile ka ja absoluutselt kõik küsisid juurde ja väga meeldis. Vot siis kui palju rõõmu ühest meepurgist:D

        Ega seal muud pole kui tünnis lihtsalt segatud mehhaaniliselt (iga mingi x aja tagant hakkab tööle aparaat ja segab, järjest ei pane) midagi juurde pole lisatud ja mesi säilitab kõik oma omadused pärast sellist protsessi.
        Seisab kauem pehmena ja mugavam kasutada lihtsalt. Ise müüme ka seda ja võib leida kõikjalt suurematest poodidest.
        Last edited by qbj0hn; 03.10.12, 09:59.

        Comment

        • Pythagoras
          Grinder
          • Apr 2012
          • 589

          #2389
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          Keegi teab kust saaks seda "salsa" kastate. Selline must pudel, pakutakse nii statis kui ka metros .. Suht kõik poed läbi otsind ja netist ka aga no ei suuda leida ..
          Herr Grossi poodidesse oled ka vaadanud?
          Ei ole level, metro kastmed peaksid küll sealt pärit olema.

          Comment

          • maarios
            Julm Donk
            • Feb 2010
            • 89

            #2390
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            Keegi teab kust saaks seda "salsa" kastate. Selline must pudel, pakutakse nii statis kui ka metros .. Suht kõik poed läbi otsind ja netist ka aga no ei suuda leida ..

            Soovitan suuremad hulgilaod kah läbi kammida....


            E:
            Tegin sinu eest töö ära.

            http://www.jungent.ee/et/ võta ühendust ja telli.
            Sibylla Salsa Kaste. Kastis 6 x 900g

            Head isu
            Last edited by maarios; 03.10.12, 13:25.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #2391
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Suht loll küsimus vist, aga kas koguaeg mingite epic soolaste ja vürtsikate toitude söömine hakkab maole ka lõpuks?
              Ma olen see mees kes soolab ja vürtsitab absull kõik asjad omal üle. Paar nädalat tagasi avastasin nüüd mädarõika enda jaoks.
              Keetsin just muna ja lasin peenleivaga ja viskasin seda munale veel peale kerge hunniku. See pole mingi pussy poe toode ka vaid ikka siuke mis silmast vee jooksma võtab.
              Ma söön pannkooke ka hapukoore ja soolaga.
              Suht retarded?
              Magusat ma ei söö üldse. Korra kuu kahe tagant tuleb aint hirmus isu peale ja siis lükkan kerge tahvli sisse ja see ka kõik.
              Last edited by qbj0hn; 23.10.12, 15:46.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #2392
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Üldiselt mingit otsest jama sellest ei tule, aga kui on konkreetne isu soola ja terava järele, siis võib olla puudus mineraalidest. Sööd palju vitamiinivaeseid toite, pakendatud ja töödeldud jne. Palju tühje kaloreid. Kui palju puu ja juurvilja sööd?

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #2393
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Söön pigem just suht ökot ja võimalikult vähe poe pre made jama.
                  Söön kõrvale ka salateid jms. Tbh eraldi puu/juurvilju ei söö nii, tavaliselt kõik stuff läheb söögikorral sisse.
                  Lisaks kuidas siuke asi nagu hapukoor mõjub? Ma epic hapukoore regular, see on unreal tglt. Atm ei tule toit pähe kus seda ei topi. Tugev piima ja keefiri joodik olen ka. Janu on siis vett ei joo vaid võtan külma piima pigem.
                  Last edited by qbj0hn; 23.10.12, 16:19.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #2394
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    No siis on lihtsalt maitsmismeel tuimenenud vürtsikoguste tõustes. No worries. Võid restardi teha, paar nädalat ilma soola lisamata, siis peaks tunduvalt väikesem kogus sama maitse andma.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #2395
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Peab testima, sest jah just viimastel nädalatel märganud, et panen liiga palju ikka seda stuffi.
                      Huvitav on see ka, et kui ma söön siis ikka suht suured portsud ja ma võin ennast lolliks ka süüa ja ma ei võta absoluutselt mitte midagi juurde lihtsalt.
                      Last edited by qbj0hn; 23.10.12, 16:23.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #2396
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Minu tänane menüü:

                        3 praemuna
                        1 suur porgand
                        5 viilu peekonit
                        klaas porgandimahla
                        u peotäis tatart
                        1 tomat


                        pakk 5% kohupiima
                        banaan
                        peotäis mandleid

                        kohe läheb:
                        Grillkana, riisi ja salatiga, punane vein

                        Õhtul läheb veel mingi lihatükk salatiga.



                        Pane enda tänane menüü ja siis saab vaadata, kas ongi piisav juurdevõtmiseks.

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #2397
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          noor poiss veel, organism kiire.
                          võta naine, loo pere, ela rahulikult ja hakkad paisuma :D

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #2398
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Muu päev võin panna, täna suht kiire päev olnud ja pole jõudnud mingeid erilisi söögikordi teha.
                            Tbh siuke nit pole ka, et nii julmalt jälgiks.

                            Btw alates mis kogustest õhtuti vein juba liiast on. Üks 700ne pudel?

                            Edit: Liiga kohatu küsimus oli. Igatahes mingi 2 nädalat juba iga õhtu pudeli või pool joonud.
                            Mõtlesin, et kas ma olen ainuke.
                            Last edited by qbj0hn; 23.10.12, 17:09.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #2399
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Ega see, kes joob terve pudeli veini üksi ära, ei ole veel veinisõber, vaid joodik.- Jürto Nii-Dommzonn

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #2400
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Suht loll küsimus vist, aga kas koguaeg mingite epic soolaste ja vürtsikate toitude söömine hakkab maole ka lõpuks?
                                Ma olen see mees kes soolab ja vürtsitab absull kõik asjad omal üle. Paar nädalat tagasi avastasin nüüd mädarõika enda jaoks.
                                Keetsin just muna ja lasin peenleivaga ja viskasin seda munale veel peale kerge hunniku. See pole mingi pussy poe toode ka vaid ikka siuke mis silmast vee jooksma võtab.
                                Ma söön pannkooke ka hapukoore ja soolaga.
                                Suht retarded?
                                Magusat ma ei söö üldse. Korra kuu kahe tagant tuleb aint hirmus isu peale ja siis lükkan kerge tahvli sisse ja see ka kõik.
                                Võib hakata, võib mitte. Liigselt kohalikku toitu süües sain mingid mini-haavandid kätte küll, aga eks olulised abimehed olid ka alkohol ja vähene sport jne.

                                Comment

                                Working...