Tegin juustufondüüd. Ainuke jama oli, et juust oli 10 kuud vana...
(Kingi jõuludeks fondüü värgendus ja juust, ei tulnud selle peale, et juust on vana lol)
Life tilt peal praegu hakkasin endale hommikuks, siis ühte mõnusat Maroko omletti tegema ja loomulikult kohe kui munad sisse läksid obv üks oli pahaks läinud.
Käigu ***** kuradi tallegi jm. kurat võtaks kuupäevani nädal aega ja ikka mingid roiskunud munad karbis.
Süüa ka muud pole teha.. Söögitegemis rõõm hävitatud lähen söön burksi ****
Tegin juustufondüüd. Ainuke jama oli, et juust oli 10 kuud vana...
(Kingi jõuludeks fondüü värgendus ja juust, ei tulnud selle peale, et juust on vana lol)
Süüa ka muud pole teha.. Söögitegemis rõõm hävitatud lähen söön burksi ****
Soovitan tõesti võtta vähemalt nädalane paus ja natuke söögi tegemist vältida, sest praegu ei suuda sa tõenäoliselt teha parimat ja enda jaoks mõnusat toitu (tuntud ka kui A-toit).
Soovitan tõesti võtta vähemalt nädalane paus ja natuke söögi tegemist vältida, sest praegu ei suuda sa tõenäoliselt teha parimat ja enda jaoks mõnusat toitu (tuntud ka kui A-toit).
:'D
--
Mis puutub toitumisse, siis kui paljud söövad nii, et väiksemate koguste kaupa nt 5-6x päevas? Pidavat organismile kasulikum olema, kuna siis tarbitakse saadud energia pmtl asap ära.
Mis puutub toitumisse, siis kui paljud söövad nii, et väiksemate koguste kaupa nt 5-6x päevas? Pidavat organismile kasulikum olema, kuna siis tarbitakse saadud energia pmtl asap ära.
Üks sõbranna toitub nii. Tal oli kunagi ülekaaluga probleeme, aga praegu on tiptop. Ta muidugi muutis muid asju ka toitumise juures. Vähem rämpsu ja kiireid süsivesikuid jne.
Pmst on üks põhjus ka selles, et tihedamini süües on veresuhkru tase ühtlasem ja seega on näljatunnet vähem.
Mis puutub toitumisse, siis kui paljud söövad nii, et väiksemate koguste kaupa nt 5-6x päevas? Pidavat organismile kasulikum olema, kuna siis tarbitakse saadud energia pmtl asap ära.
Ma reeglina üritan süüa. Kaalu on oluliselt kergem alandada/hoida, sest kui toitumiste vahele jääb juba 4-5h, siis hakkan kugistama ja ahnitsema suurest näljast. Tais tiba keerulisem, sest vahepaladeks ei saa kohupiima/kodujuustu süüa ja ma ei viitsi lihtsalt nii mitu korda päevas toitu valmistada.
Mis puutub toitumisse, siis kui paljud söövad nii, et väiksemate koguste kaupa nt 5-6x päevas? Pidavat organismile kasulikum olema, kuna siis tarbitakse saadud energia pmtl asap ära.
Ma üritan ka vähemalt 4 korda päevas süüa, kuid pigem tuleb 3 normaalset toitu ja üks-kaks vahepala (juur-puuvili)
Üldiselt kaalu jälgides soovitatakse jah 5-7 korda päevas süüa, aga see ka selline, et ühed soovitavad, teised mitte. Üldiselt on ikka nii, et kaalu langetades peaks kulutama rohkem energiat kui tarbima. Kaalu tõstmiseks on see 5-7 korda söömine veidi loogilisem.
Ma üritan ka vähemalt 4 korda päevas süüa, kuid pigem tuleb 3 normaalset toitu ja üks-kaks vahepala (juur-puuvili)
Üldiselt kaalu jälgides soovitatakse jah 5-7 korda päevas süüa, aga see ka selline, et ühed soovitavad, teised mitte. Üldiselt on ikka nii, et kaalu langetades peaks kulutama rohkem energiat kui tarbima. Kaalu tõstmiseks on see 5-7 korda söömine veidi loogilisem.
Kaalu tõstes pole vaja, et ainevahetus kiiremini töötaks, seega 3-4 on piisav.
Comment