Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #2041
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    sickfuck, ilus, tahaks

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #2042
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      fkkkk +111111111

      Comment

      • Jäämees
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1182

        #2043
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Selveri kõrvitsaseemne sepik + Corona = the uber nuts.

        Plaan, siis ka veel enne grindi üks mõnus kanapasta teha

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #2044
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          brag;
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          beat:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #2045
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            ^

            SERIOUS bad beat :(

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #2046
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              lol

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #2047
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Tegin juustufondüüd. Ainuke jama oli, et juust oli 10 kuud vana...
                (Kingi jõuludeks fondüü värgendus ja juust, ei tulnud selle peale, et juust on vana lol)

                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #2048
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Life tilt peal praegu hakkasin endale hommikuks, siis ühte mõnusat Maroko omletti tegema ja loomulikult kohe kui munad sisse läksid obv üks oli pahaks läinud.

                  Käigu ***** kuradi tallegi jm. kurat võtaks kuupäevani nädal aega ja ikka mingid roiskunud munad karbis.

                  Süüa ka muud pole teha.. Söögitegemis rõõm hävitatud lähen söön burksi ****

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #2049
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                    Tegin juustufondüüd. Ainuke jama oli, et juust oli 10 kuud vana...
                    (Kingi jõuludeks fondüü värgendus ja juust, ei tulnud selle peale, et juust on vana lol)
                    haha :D

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #2050
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                      Süüa ka muud pole teha.. Söögitegemis rõõm hävitatud lähen söön burksi ****
                      Soovitan tõesti võtta vähemalt nädalane paus ja natuke söögi tegemist vältida, sest praegu ei suuda sa tõenäoliselt teha parimat ja enda jaoks mõnusat toitu (tuntud ka kui A-toit).

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #2051
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                        Soovitan tõesti võtta vähemalt nädalane paus ja natuke söögi tegemist vältida, sest praegu ei suuda sa tõenäoliselt teha parimat ja enda jaoks mõnusat toitu (tuntud ka kui A-toit).
                        :'D

                        --

                        Mis puutub toitumisse, siis kui paljud söövad nii, et väiksemate koguste kaupa nt 5-6x päevas? Pidavat organismile kasulikum olema, kuna siis tarbitakse saadud energia pmtl asap ära.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #2052
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas fyte Vaata postitust
                          :'D

                          --

                          Mis puutub toitumisse, siis kui paljud söövad nii, et väiksemate koguste kaupa nt 5-6x päevas? Pidavat organismile kasulikum olema, kuna siis tarbitakse saadud energia pmtl asap ära.
                          Üks sõbranna toitub nii. Tal oli kunagi ülekaaluga probleeme, aga praegu on tiptop. Ta muidugi muutis muid asju ka toitumise juures. Vähem rämpsu ja kiireid süsivesikuid jne.

                          Pmst on üks põhjus ka selles, et tihedamini süües on veresuhkru tase ühtlasem ja seega on näljatunnet vähem.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #2053
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas fyte Vaata postitust
                            :'D

                            --

                            Mis puutub toitumisse, siis kui paljud söövad nii, et väiksemate koguste kaupa nt 5-6x päevas? Pidavat organismile kasulikum olema, kuna siis tarbitakse saadud energia pmtl asap ära.
                            Ma reeglina üritan süüa. Kaalu on oluliselt kergem alandada/hoida, sest kui toitumiste vahele jääb juba 4-5h, siis hakkan kugistama ja ahnitsema suurest näljast. Tais tiba keerulisem, sest vahepaladeks ei saa kohupiima/kodujuustu süüa ja ma ei viitsi lihtsalt nii mitu korda päevas toitu valmistada.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #2054
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas fyte Vaata postitust
                              Mis puutub toitumisse, siis kui paljud söövad nii, et väiksemate koguste kaupa nt 5-6x päevas? Pidavat organismile kasulikum olema, kuna siis tarbitakse saadud energia pmtl asap ära.
                              Ma üritan ka vähemalt 4 korda päevas süüa, kuid pigem tuleb 3 normaalset toitu ja üks-kaks vahepala (juur-puuvili)
                              Üldiselt kaalu jälgides soovitatakse jah 5-7 korda päevas süüa, aga see ka selline, et ühed soovitavad, teised mitte. Üldiselt on ikka nii, et kaalu langetades peaks kulutama rohkem energiat kui tarbima. Kaalu tõstmiseks on see 5-7 korda söömine veidi loogilisem.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #2055
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas camu Vaata postitust
                                Ma üritan ka vähemalt 4 korda päevas süüa, kuid pigem tuleb 3 normaalset toitu ja üks-kaks vahepala (juur-puuvili)
                                Üldiselt kaalu jälgides soovitatakse jah 5-7 korda päevas süüa, aga see ka selline, et ühed soovitavad, teised mitte. Üldiselt on ikka nii, et kaalu langetades peaks kulutama rohkem energiat kui tarbima. Kaalu tõstmiseks on see 5-7 korda söömine veidi loogilisem.
                                Kaalu tõstes pole vaja, et ainevahetus kiiremini töötaks, seega 3-4 on piisav.

                                Comment

                                Working...