Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1846
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    huvitav kust metroo seda grillsoja saab .. tra see mis leiva vahele seal panevad .. yber nuts, mulle ilgelt meeldib. sellised v2ikesed kuubikud .. ilmselt lopikavad ise v2ikeseks vms ..

    poes mdavad grilltofud jms on total bs selle korvakl

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #1847
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Lõpuks leidsin asja millega hommikuti müslit/kellgoseid süüa SOJAPIIM !! Miks ma küll varem selle peale ei tulnud :D. Kuid soovitan kõigile, kes tahavad piima tarbimist vähendada.
      Hind pole ka eriti hull mingi 50 eeku vist liiter ja maitse parem kui piimal :)

      Comment

      • EGERT
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1042

        #1848
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Ise jõin mingi aeg vähemalt liitri sojapiima päevas. Mitte et ma mingi degen-vegen oleks, aga mulle lihtsalt maitseb. Lemmiktoit on vaieldamatult kõik, mis kunagi on elanud :)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1849
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
          Lõpuks leidsin asja millega hommikuti müslit/kellgoseid süüa SOJAPIIM !! Miks ma küll varem selle peale ei tulnud :D. Kuid soovitan kõigile, kes tahavad piima tarbimist vähendada.
          Hind pole ka eriti hull mingi 50 eeku vist liiter ja maitse parem kui piimal :)
          Pole kunagi maitsnud ja peaks ka proovima. Kust saab?

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #1850
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Peaks olema kõigis suurtes kettides. Kõigil kuskil mingi "bio" nurgake vms.. seal on kohe. Ehk külmletist pole mõtet otsida.

            Comment

            • Blackbirds
              FPP Pro
              • May 2010
              • 206

              #1851
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Kaerapiim > Soja piim imo. Hind samasse kanti umbes.

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #1852
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                krt kus on need "hommikul kõhtu veel tühjemaks tegevat " pilti siit teemast kadunud?

                Comment

                • wousha
                  FPP Pro
                  • Oct 2009
                  • 268

                  #1853
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  See teema maru soiku jäänud siin

                  Tegin täna võileiva torti, hetkel külmkapis "tõmbamas", hommikul saab maitsta, kuidas välja tuli.

                  Kokku läks: 2 pätsi 500g röstsaia, millel tuli ise kõvad ääred ära lõigata, 2karpi tavalist merevaiku, 2 karpi tuunikala õlis, 1 karp tuunikala tomatis, 3 muna ja kaunistuseks tükeldatud muna, tomat ja värske kurk. Hapukoort ja majoneesi läks nii tuunikala segamiseks, kui ka merevaigu segamiseks.

                  tegin ka pildi, a ei leie digika juhet hetkel, välimus on paljulubav vähemalt
                  Last edited by wousha; 20.11.10, 22:23.

                  Comment

                  • EGERT
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1042

                    #1854
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Krt võileiva torti tahaks ikka tajooba. Hommikul esimese asjana selverisse vms :D

                    Comment

                    • wousha
                      FPP Pro
                      • Oct 2009
                      • 268

                      #1855
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Selveris müüdavat võileiva torti olen ostnud ühe korra, aga no see küll süüa ei kõlband. Tööjuures on nii mõnedki toonud enda tehtud võileiva tordi, see on ikka hoopis midagi muud kui selveris müügil olev tort.
                      Last edited by wousha; 20.11.10, 22:24.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #1856
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Tehke parem ise võileivatorti.. poe asjad on imo halvad.. no on ka erandeid aga enamuses ikka pole sealt midagi head tulnud.

                        Comment

                        • EGERT
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1042

                          #1857
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Kas keegi teab, kus Eestis (loe:TLN siis ilmselt) Shirataki nuudleid saab osta?

                          Comment

                          • T Besoffen
                            Julm Donk
                            • Aug 2010
                            • 52

                            #1858
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                            Kas keegi teab, kus Eestis (loe:TLN siis ilmselt) Shirataki nuudleid saab osta?
                            Olmselt stockmani toidupoest :D

                            Lõhefilee ahjupannile, valada peale(nii et kala upub :) hapukoort segatud bonjour(porru) kreemiga 3/1 suhtes. Maitsedada veel hea-paremaga. Ahju.
                            Valmis on siis, kui muliseb mõnusalt.
                            Pannile karul või riis.
                            Salatiks midagi head.
                            V hea söök, hiljem saab end lolliks õgida pannes lõhet saiale, garneeringuks majonees.
                            Enjoy.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #1859
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              ostsin esimest korda elus sojakastet. keegi oskab kõige basic/lihtsamat reptsepti sellega soovitada? :D
                              lihtsalt makaronide peale pannes jäi veits kangeks.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #1860
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                porgand, sibul, küüslauk, porru, kapsas kanaliha pannile, soovitavalt vok pann ja kuumutad ära ja paned sojakastet peale.
                                Last edited by alaska; 27.01.11, 18:17. Põhjus: Täna just tegin. Mõnus....

                                Comment

                                Working...