Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1441
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    See banaanitoru, kui ma mõtlen seda sama asja, on rohkem nagu kohupiima pasta. Isetehtud värk on kuidagi kõvasti parem. Kohupiim peab olema ikka see kandilises pakis veidi tahkem kohupiim, mitte pasta.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1442
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      k2isin bangkokis hommiku subways .. tuna oma seesamisaiaga oli kani tummine .. ja roasted n2mmmmmmmm

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #1443
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Töölt tulles käisin turult läbi, ostsin seeni ja köögivilju, üht-teist oli kodus ka, improviseerisin mõnusa hautise.

        1 kanafilee
        2 valge pipra kauna
        2 tomatit
        1 väike baklažaan
        2 suurt peotäit kukeseeni
        1 purk punaseid aedube (kidney beans)
        kanapuljongit
        1 sibul
        3 küüslauguküünt
        sool, pipar
        1 kuivatatud tšilli
        till, petersell

        Kuumutasin poti põhjas õli, hautasin selles veidi sibulat ja küüslauku. Lisasin ribastatud kanafilee, pruunistasin veidi. Siis lisasin kukeseened, hautasin veidi. Seejärel lisasin tükeldatud baklažaani, tomati ja valge pipra ning nõrutatud oad.
        Kallasin peale kanapuljongit, nii et köögiviljad ära kattis, lisasin tšillipipra, soola, pipart, hakitud peterselli ja tilli, hautasin ilma kaaneta ca 20-30 minutit.

        Minule igatahes maitses hästi. See on nii toitev roog, et mingit kartulit või riisi küll vaja pole.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #1444
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          on sul pokkerilauas ka selline loovus?
          ma oskan ka süüa paremini teha kui pokkerit mängida :d

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #1445
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
            on sul pokkerilauas ka selline loovus?
            ma oskan ka süüa paremini teha kui pokkerit mängida :d
            sama siin, söögitegemine tuleb paremini välja:) Aga eks ta ole harjutamise asi, söögitegemisega olen ikka veits kauem tegelenud, pokkeriga pole veel aastatki täis.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1446
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              feilisin oma vegani yrituse .. obv koju tulles lendasime s2mmist l2bi ja võtsin kreekap2rase steigi ylekypsetatud kartulite ja maailma parima salatiga ....

              Comment

              • Kloonike
                Grinder
                • Nov 2008
                • 898

                #1447
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                esimene ja viimane kylastus mul korea restorani .. alguses toodi mulle mingi sitt ette, siis angerjas oli ka nii rasvane .. lopuks arbuus oli ok ... oeh jube elu neil koerealastel selle söömisega seal
                Viimati korea bbq-l toodi magustoiduks kausike, kus oli purustatud jää, KARTUL, arbuus, piim ja oad. No mida vi**u, kes seda süüa armastab?

                Comment

                • macroTilt
                  seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                  • May 2010
                  • 629

                  #1448
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  [YOUTUBE]Idt_J7pkhIA[/YOUTUBE]

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #1449
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Sõin just värskeid mustikaid kerge suhkru ja piimaga. Enesetunne on hea. :)

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #1450
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      Sõin just värskeid mustikaid kerge suhkru ja piimaga. Enesetunne on hea. :)
                      Lol, viimased kaks päeva ka söönud seda. Aiast korjatud maasikatega ja ära lömastada kausis, siis tuleb ka väga hea sama variant.

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #1451
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Proovisin täna midagi tsipa uut.

                        Pelmeenivorm praetud paprika ja valge sibulaga ning juustukattega, hiljem lisatud värske kurk, redis ja tomat ning törts hapukoort
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #1452
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Olen põhimõtteliselt sama asja valmistanud, päris maitsev imo :)

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #1453
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            mmm....esimesel pildil tundub see vorm no nii maitsev, et löö kasvõi autole hääled sisse ja hakka sinu poole sõitma :D

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1454
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Mul mereanni pasta (8 jalg, kalmaar krevett ´+ tomatipasta + kyyslauk ja sibul) .. kohe saame teada mis moodi maitseb...

                              e: perfect

                              Comment

                              • soouni
                                Grinder
                                • Jul 2010
                                • 771

                                #1455
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                got pic too?

                                Comment

                                Working...