Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.
See banaanitoru, kui ma mõtlen seda sama asja, on rohkem nagu kohupiima pasta. Isetehtud värk on kuidagi kõvasti parem. Kohupiim peab olema ikka see kandilises pakis veidi tahkem kohupiim, mitte pasta.
See banaanitoru, kui ma mõtlen seda sama asja, on rohkem nagu kohupiima pasta. Isetehtud värk on kuidagi kõvasti parem. Kohupiim peab olema ikka see kandilises pakis veidi tahkem kohupiim, mitte pasta.



Comment