Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #1426
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
    ja ega sa tea, kas sealses foorumis on tema kasutajanimi "jokker"?
    haha...ei ole:D
    "Fred Antson" on kasutaja.

    Comment

    • macroTilt
      seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
      • May 2010
      • 629

      #1427
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      ok :) nyyd siis tean. lihtsalt meenub, et too jokker oli ka toitumisspets...well, t6sised tegijad seal tegelikult k6ik ehk siis tavainimese m6istes eksperdid antud teemas.

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #1428
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
        ok :) nyyd siis tean. lihtsalt meenub, et too jokker oli ka toitumisspets...well, t6sised tegijad seal tegelikult k6ik ehk siis tavainimese m6istes eksperdid antud teemas.
        Jokker ei ole toitumisspets, pigem kulturist.


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Fred Antson

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        Ja kõikide inimeste nõu ei maksa fitnessis kuulata, sest enamus ajavad oma pulbri ja toidulisandite jura.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1429
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
          Ja kõikide inimeste nõu ei maksa fitnessis kuulata, sest enamus ajavad oma pulbri ja toidulisandite jura.
          Ic ic ic ic... See on umbes samamoodi nagu pokkeri foorumis, et kõike ei tasu uskuda, sest osad leveldavad või lihtsalt puuduvad oskused andma adekvaatset nõu.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #1430
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
            Sorry, mul on praegu üpriski kiire, aga ma usun, et kui sa avad fitness.ee, siis saad vaikselt aimu tema kompetentsusest. Vähemalt minule on jätnud hea mulje, sest ta pole kellegi marionett, vaid on leidnud asjadele tiba omalaadsema lähenemise.

            Näiteks on üks artikkel..
            Fitness treeningkavad ja toitumisnõuanded lihaskasvuks, rasvapõletuseks ja parema vormi saavutamiseks. Alusta täna Fitness.ee abil!


            Muidugi on väga palju asjalikke nõuandeid ja vaateid ka fitness.ee foorumi postides, aga mul lihtsalt pole aega praegu noppeid teha, et saaksid ilusa ülevaate. Lühidalt tüüp on toitumise alal guru. Seda muidugi minu arvates, olen väga palju saanud kasu.
            Antsoni nõuanded on väga head, aga need on siiski piiratud sellega, et säilitada-kasvatada lihasmassi. puhtalt kapsa pealt lihast ei kasvata ja seal tulebki appi see heade rasvade ja valkude teema. Põhieffekt tuleb temagi teooriates ikkagi sellest, et ei aeta endale valimatult suhkrut ja teravilja sisse.

            Ise olen päris veendunud, et hiljemalt järgmise aasta lõpuks olen taimetoitlane, jah, kunagi olid ajad, kui magu suutis püksirihma kah seedida ja sixpack paistis olenemata burgerikogustest, mingil hetkel see enam nii ei ole. Mingil hetkel tuleb valik teha, kas pidevad tervisehädad ja pekine jõuetu keha, või terve keha ja vaim.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1431
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              esimene ja viimane kylastus mul korea restorani .. alguses toodi mulle mingi sitt ette, siis angerjas oli ka nii rasvane .. lopuks arbuus oli ok ... oeh jube elu neil koerealastel selle söömisega seal

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #1432
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                fajita koos ise tehtud guacamole kastmega

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #1433
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  kas pidevad tervisehädad ja pekine jõuetu keha > taimetoitlus.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1434
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    avokaado kaste on see? uuh kui grose maitse sellel on ... :(

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #1435
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Tacod tšillise õuna-selleri-porru- ja krevetitäidisega

                      Comment

                      • Booyaka
                        FPP Pro
                        • Dec 2008
                        • 249

                        #1436
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        Antsoni nõuanded on väga head, aga need on siiski piiratud sellega, et säilitada-kasvatada lihasmassi. puhtalt kapsa pealt lihast ei kasvata ja seal tulebki appi see heade rasvade ja valkude teema. Põhieffekt tuleb temagi teooriates ikkagi sellest, et ei aeta endale valimatult suhkrut ja teravilja sisse.

                        Ise olen päris veendunud, et hiljemalt järgmise aasta lõpuks olen taimetoitlane, jah, kunagi olid ajad, kui magu suutis püksirihma kah seedida ja sixpack paistis olenemata burgerikogustest, mingil hetkel see enam nii ei ole. Mingil hetkel tuleb valik teha, kas pidevad tervisehädad ja pekine jõuetu keha, või terve keha ja vaim.
                        Sellejaoks ei pea hakkama taimetoitlaseks lol

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #1437
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Üks hea asi on IMO mikserdatud banaanid+hapukoor+kohupiim. Hea valgu allikas.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #1438
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            avokaado kaste on see? uuh kui grose maitse sellel on ... :(
                            avakaado jah. Mulle isiklikult maitseb see kaste

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1439
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              Üks hea asi on IMO mikserdatud banaanid+hapukoor+kohupiim. Hea valgu allikas.
                              PM poes müüdav kohupiima-banaatitoru?

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #1440
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Poes müüdavatasse torudesse topitakse tavaliselt meeletult suhkrut.

                                Comment

                                Working...