Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1141
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    söönud pole, a lihtsalt tõenäoliselt ta annab liiga tugeva maitse pastale

    Comment

    • Lowry
      FPP Pro
      • Apr 2010
      • 268

      #1142
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      söönud pole, a lihtsalt tõenäoliselt ta annab liiga tugeva maitse pastale
      "Õhtusöök viiele" saatesse soovitan kiri saata!!!

      Comment

      • MissLiz
        Jube Noob
        • Jul 2009
        • 112

        #1143
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Vähe tuus kook ju :D

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #1144
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas Lowry Vaata postitust
          "Õhtusöök viiele" saatesse soovitan kiri saata!!!
          See on saade, millel pole söögitegemisega suurt pistmist, mingi suvaline riäälitilora.

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #1145
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            söönud pole, a lihtsalt tõenäoliselt ta annab liiga tugeva maitse pastale
            naer, okei, ma korraks juba arvasin, et sa räägid tõsiselt

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #1146
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Sõjaväes anti mingit soja jogurtit.Ma pole hullemat pläusti kunagi söönud vist.Tavaliselt k6ik j2tsid j2rgi selle.
              Aga see jäätisega ja marjadega tundub kyll ylimaitsev.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #1147
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Täna lõunaks külmsupp. Keefir, hakitud kurk, tomat, paprika, keedetud muna ja värske kartul. Tilli, peterselli lisaks, maitsetäienduseks veidi Põltsamaa kanget sinepit, läbi segada ja ongi valmis. Nüüd on külmkapis paar tundi maitsestunud, peagi löön lusika sisse.

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #1148
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas erplander Vaata postitust
                  Ent tõesti, soja on alternatiivina nii piima- kui lihatoodetele täiesti hindamatu allikas. Ja kuigi teatud grupid püüavad halvustada soja omadusi ja seada kahtluse alla selle tervislikkust, on sellised katsed täiesti läbi kukkunud.
                  Juhtusin kodusoleva sojaõli pudeli pealt lugema, et õli valmistatud geneetiliselt muundatud sojaubadest. Lausa 70% sojatoodetest olla GM-sojast.
                  Mida Sa arvad sellest uuringust http://www.responsibletechnology.org...objectID=4888#
                  Ja sellest jutust http://www.naturalnews.com/026334_soy_Roundup_GMO.html

                  Tervislikkusest paistab asi väga kaugel olema.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #1149
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    parem rääkige kust tallinnast saab head pizzat? Mingi lihaga ikka (või singiga)... suurus/hind ei oma väga tähtsust

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #1150
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      RIMI kreeka pizza on päris hea, kui kaasa tahad osta.

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #1151
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        RIMI kreeka pizza on päris hea, kui kaasa tahad osta.
                        Usaldan sind ja lähen proovin järgi..rimi mul siit 5minti kaugusel. Polegi vist varem rimist pizzat ostnud :D

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #1152
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          Juhtusin kodusoleva sojaõli pudeli pealt lugema, et õli valmistatud geneetiliselt muundatud sojaubadest. Lausa 70% sojatoodetest olla GM-sojast.
                          Mida Sa arvad sellest uuringust http://www.responsibletechnology.org...objectID=4888#
                          Ja sellest jutust http://www.naturalnews.com/026334_soy_Roundup_GMO.html

                          Tervislikkusest paistab asi väga kaugel olema.
                          GMO sojauba ruulib kogu maailmas, v.a. euroliidus. Viimases GEO-s kirjutab sellest, Argentiinas on 50% põllumaast GMO-soja all kinni, nii metsikult läheb kaubaks.

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #1153
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Argentina 50% on isegi hea veel. USAs on 91% see näitaja.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #1154
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                              parem rääkige kust tallinnast saab head pizzat? Mingi lihaga ikka (või singiga)... suurus/hind ei oma väga tähtsust
                              New York Pizza ja Pizza Americana on head.

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #1155
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                                New York Pizza ja Pizza Americana on head.
                                ja kui Itaalia moodi pizzat tahad, siis Vapianodes ning Da Vincis Aia tänaval.

                                Comment

                                Working...