Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1156
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    kreeka pizza ongi päris hea...natukene kuiv ainult ja oliividega :D muud probleemi pole

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #1157
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
      ja kui Itaalia moodi pizzat tahad, siis Vapianodes ning Da Vincis Aia tänaval.
      Kõige paremad Itaali moodi pizzad Tallinnas ja üldse Eestis on Attimos.

      Kui pole seal käinud, siis soovitan soojalt - Peterburi tee 49, Tallinn.

      Sisustus annab soovida, aga maitseelamus on garanteeritud.

      edit: Pastad samuti head
      Last edited by Godspeed_EJ; 25.07.10, 15:28.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1158
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        americana .. oli kuskil mustamäel .. kunagi k2isin .. jube hea oli..

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #1159
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
          Kõige paremad Itaali moodi pizzad Tallinnas ja üldse Eestis on Attimos.
          päris nii ei ole Tartus on La Dolce Vita nimeline koht olemas

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1160
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            ja sain t2na elu parima pizza kogmuse cambodias shinaoukvilles (ilmselt kirjutan siiani valesti) .. normal taldriku t2is nagu standard praad ilmselt v2iksem .. vegeterian pizza 3.75 usd maksis ... ja mahlasemat, parema põhjaga pizzat ei ole ma saanud ei eestis, ei itaalias ei mujal euroopas ... NUUUUTS

            roheline pipar (suured tykid), seened, mõni oliiv, tomat, porgand, sibul, paprika ja midagi veel ja juust obv ,,, NÄMM NÄMM .. tavernale voik insta selle korval tuld anda

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #1161
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
              Kõige paremad Itaali moodi pizzad Tallinnas ja üldse Eestis on Attimos.

              Kui pole seal käinud, siis soovitan soojalt - Peterburi tee 49, Tallinn.

              Sisustus annab soovida, aga maitseelamus on garanteeritud.

              edit: Pastad samuti head
              Attimo on päris akuraatne koht, ei vaidle vastu. Absoluutseid üldistusi ise ei julge teha, pole teabmis tihe pizzasööjagi. Aga kui, siis ikka head, mitte selveri suvalist või mingit sügavkülmaasja.

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #1162
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                päris nii ei ole Tartus on La Dolce Vita nimeline koht olemas
                Jah, ma ei saa üldistada. Ütlen siis nii, et mina pole paremat mujalt saanud.

                Kui Tartu satun, siis külastan La Dolce Vitat.
                Kesklinnas asub?

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #1163
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                  Jah, ma ei saa üldistada. Ütlen siis nii, et mina pole paremat mujalt saanud.

                  Kui Tartu satun, siis külastan La Dolce Vitat.
                  Kesklinnas asub?
                  Jah tartus asub kõik kesklinnas pms :P
                  Aga kui sulle Attimo meeldib söökide poolest siis usun tasub külastada ka dolce vitat. Ma ise pole Attimos käinud aga tahaks kunagi minna kindlasti Olen juba aastaid mõelnud selle peale aga tlns pole meeles olnud ja nüüd olin sootuks unustanud

                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #1164
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Mida keegi targem ütleks veregrupi järgi söögi valimisest nd stuff ?
                    Sattus selline huvitav raamat kätte, kuid ei tea kas võtta tõena või mingi bullshit :D. Põhinenud küll uurimistöödel aga ikkagi.
                    Nt: 0 grupi veri peaks hoiduma maapähklitest aga soovitatud kreeka omad. Ning sööma rohkelt loomaliha, kuid hoiduma täisterviljadest jms. jneeee väga põhjalikult ikka kõik lahti räägitud lihtsalt tõin paar näidet.

                    /Out of curiosity, erplander ega sa äkki A grupp pole ? (:

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #1165
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                      Mida keegi targem ütleks veregrupi järgi söögi valimisest nd stuff ?
                      Olen proovinud seda kunagi. Suutsin seda järgida ca ku aega. Probleemseks osutus asjaolu, et raamatu info puhul olid paljud endale maitsvad asjad nö vastunäidustatud. Lisaks sellele ei näinud kuu möödudes mingit tervise boostimise toimet.

                      Tasakaalustatud toitumine ftw!

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1166
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        suht savi oled sa kaalujälgija või veregurpi diiedi pidaja.. tasakaalustatud toitumine viib nii ehk naa sihile.

                        Comment

                        • Ski
                          Julm Donk
                          • Feb 2010
                          • 97

                          #1167
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          RIMI kreeka pizza on päris hea, kui kaasa tahad osta.
                          Kreeka pizzat proovinud küll pole, aga Rimi singi-šampinjoni on küll tublisti üle keskmise hea kraam.

                          Comment

                          • erplander
                            ekrelander
                            • Oct 2008
                            • 1029

                            #1168
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                            Mida keegi targem ütleks veregrupi järgi söögi valimisest nd stuff ?
                            Sattus selline huvitav raamat kätte, kuid ei tea kas võtta tõena või mingi bullshit :D. Põhinenud küll uurimistöödel aga ikkagi.
                            Nt: 0 grupi veri peaks hoiduma maapähklitest aga soovitatud kreeka omad. Ning sööma rohkelt loomaliha, kuid hoiduma täisterviljadest jms. jneeee väga põhjalikult ikka kõik lahti räägitud lihtsalt tõin paar näidet.

                            /Out of curiosity, erplander ega sa äkki A grupp pole ? (:
                            Type O Negative :)

                            Aga ei suuda eriti tõsiselt võtta seda. Neist nn dieetidest ainus tõsiseltvõetav ja soovitatav on pH-dieet.

                            Ja muidugi loomulik toitumine on täistaimetoitlus, seda ei oska isegi dieediks pidada :)

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #1169
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              suht savi oled sa kaalujälgija või veregurpi diiedi pidaja.. tasakaalustatud toitumine viib nii ehk naa sihile.
                              Ma arvan ka, et kui püüad üldlevinud tervisliku toitumissoovituste raames enam-vähem püsida, biidid sa juba jõhkralt eesti meeste liferate'i. Igasugu ekstreemsed ja kummalistel alustel põhinevad dieedid on väljatöötatud tooted, mis lähtuvad kellegi ärihuvidest, mitte inimeste tervisest.

                              Tervise Arengu Instituudi uus toitumisportaali programm on toitumise tasakaalustamisel päris abiks, tõsine töö on ära tehtud. Tasuta ka, riigi rahastusel ja teaduslikel alustel, ei ole mingid soolapuhujad ja kerge raha otsijad.

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #1170
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Ty, seda arvasin minagi, et tasakaalustatud toitumine ftw ja see veregrupi oma suht BS.

                                Comment

                                Working...