Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #751
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    erplander, kuidas muiud ainult taimetoitu süües tervis on?

    Mõnda pilti pole endast netis

    vb mul mingi eelarvamus, aga nii palju kui ma tean täis taimetoitlasi, on kõik suht kidurad.
    Ei ürita ilkuda ka kuidagi, lihtsalt ei kujuta ise ette ilma lihata

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #752
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas Kris
      Pakk hapukoort päevas hakkab ajudele imo.
      Kui sa oma kogemusest räägid, siis pean nõustuma. Endal on kõik korras. Tänan!

      Comment

      • k1ly
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 205

        #753
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas erplander Vaata postitust
        Palju õnne, et kannad vapralt edasi seda ilmselt Mihkel Zilmerilt ja Urmas Kokassaarelt pärinevat segatoitumise teooriat, iseküsimus on mida nende tegelaste sügavalt stagnaaegsetel teadmistel põhinevate teooriatega tänapäeval peale hakata?
        Ei tea ma ühtegi Zilmerilt ega Kokassaaret ning samuti ei ole ma ise just kõige tervislikum toituja aga lugeda sellist BS-i viskas mul lihtsalt üle. Sa vaatad asja liiga kitsalt , oma vegeni põhimõtete seisukohast ning see on vale , sest sa võid siin mõned inimesed ära ehmatada oma "artiklitega" ning "uurimustega" .

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #754
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          kui ma peaks meranni pastast loobuma, siis ma parem ei elaks :D

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #755
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Kui ma peaks suved mööda saatma ilma grill-liha ja šaslõkita, siis ma ka parem kärvaks.

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #756
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
              Kui ma peaks suved mööda saatma ilma grill-liha ja šaslõkita, siis ma ka parem kärvaks.
              +1

              Ise ei ole tervislikult toituja ja ei jaga seda asja väga, aga nii palju küll, et oskan seda blogi soovitada.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #757
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Peaasi, et toitumine on mitmekülgne, ei kaldu liialdustesse ja äärmustesse ning võimalikult puhtast toorainest. Muu on juba teisejärguline.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #758
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Noja, minu kartulid on kõik enda maalt mahepõllundusest. Peab meeldima.
                  Iseasi, kui tervislik praetud kartul on :D, noh tegelt tihti peale ikka keedetult...

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #759
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    prae kartul on rõve rasvane ... mu lemmik .. keeda kartulid ja 15min ahjuu ei ilma rasvata jms .. kordi parem ja sama tervislik :) isegi vegeritele ehk maitseb

                    Comment

                    • dener89
                      Grinder
                      • Mar 2009
                      • 625

                      #760
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      tulen tagasi coca-cola jne. jookide juurde,sisaldavad jube palju suhkurt. Väga kahjulikud joogid.Ise viimasel ajal proovinud vähem juua neid.
                      suhkur annab sulle hetkelise energia,kuid kui see kaob,hakkad tundma väsimust,nõrkust jne.trenni inimestel mitte tihedalt tarbida neid jooke.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #761
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        big peni pool toore veiseliha eiole hea, oleme ausad :D

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #762
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Väike küsimus veel sulle erplander. Kui niisama seigelda ja lihtsat elu elada, siis organism saab hakkama.
                          Küsimus aga selles, kui teha stabiilselt tugevat trenni, võistlussportlane/tugev harrastaja ca~6-8 trenni nädalas. Kas organism suudab ainult vegenite toidu peal sel juhul ka taastuda?

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #763
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            big peni pool toore veiseliha eiole hea, oleme ausad :D
                            olgem ausad big benis on kõik toit crap

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #764
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                              olgem ausad big benis on kõik toit crap
                              +mil

                              VA. hommikumenu

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #765
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                minu arvamus miks eestlased vaikselt paksuks lähevad on igapäevastes asjades.. süüakse stiilis liha-kartul-salat aga valedes proportsioonides.. lihatükk.. siis suurem enamus kartulit ja väike sorts salatit.. kõrvale läheb peenleib või kirdesai.. tulemus on see, et nimetatud toit on hea kõhutäide... magu täis hea olla.. aga vajalikke aineid seal on vähe, kõik seeditu läheb suuremas enamuses lihtsalt energia ladustamiseks ehk pekiks. Mis põhiline, kui keha ei saa oma kiudained, vitamiine jms kätte, siis üsna kiirelt peale sellist kartulikuhja vajub veresuhkur madalale ehk kõht on tühi.. ja laed taaskord sellise kartulikuhja peale. Õige oleks süüa selliselt, et 1/2 taldrikust on salat, 1/4 liha ja 1/4 kartul/riis/pasta vms.

                                Mis Kirde saia ja peenleibadesse puutub, siis need kõik on tehtud valdavalt püülijahust, ehk viljatera säsist/keskosast, kus taaskord on põmst ainult energia, kasulikke aineid ei ole, läheb kõik see kraam ikka lihtsalt pekki salvestamisele
                                Täistera saiad ja leivad on head ja kasulikud, keskmiselt peaks üks inimene sööma päevas 3-5 viilu täisteraleiba/saia. Tehke vahet ka täistera ja lihtsalt teraleibadel.. need mis mingit peoga viljateri täis visatud ja hamba all krõbisevad leivad on, ei ole täisteraleivad, vaata pakendi pealt, kui leib on tehtud täisterajahust või kroovjahust, siis on juba ok.

                                sama asi näiteks ka makaronidega, tavalised valged makaronid on mõttetud, täisteramakaronid (Y)

                                piimatoodetest ma suurt rääkida ei oska, aga ma tean et poolest liitrist piimast päevas ära juues ikka ei piisa, tegelikult peaks kohupiima, kodujuustu või tavalist juustu lisaks tarbima.

                                Comment

                                Working...