Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #571
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas variatsioon
    wtf miks te maximas käite?
    +1

    ma kaks korda olen sattunud keskturu maximasse, väga kummaline koht. Kaubavalik pask, ruumi liikumiseks pole absoluutselt, teenindajad tallinna umbkeelseimad...

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #572
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      ezzz

      Got nuts ?

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #573
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        wd, ma kohe poodi quesadillade materjali ostma :)

        Veider pole nii lähestikku süüa? Ja kas paberi panid alla ainult pildi jaoks?

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #574
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas lenC
          wd, ma kohe poodi quesadillade materjali ostma :)

          Veider pole nii lähestikku süüa? Ja kas paberi panid alla ainult pildi jaoks?
          Mis mõttes lähestikku ;D(it was a girl, muidu oleks jah homo sezzual) ?

          Ja paber oli laua kaitsmiseks !

          /Also

          Kokteil oli awesome.
          Viin, Vana Tallinn, 7up, natural-kali, apple juice + lemons with ice cubes obv.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #575
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            panid tacod ahju ka sooja v panid kylmalt neid? Ma ise oln ahju ka kütnud ikka, mis seal tacode sees oli=

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #576
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas Madis Very
              Mis mõttes lähestikku ;D(it was a girl, muidu oleks jah homo sezzual) ?

              Ja paber oli laua kaitsmiseks !

              /Also

              Kokteil oli awesome.
              Viin, Vana Tallinn, 7up, natural-kali, apple juice + lemons with ice cubes obv.
              girl või mitte, jätku mehe küünarnukile ruumi

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #577
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Algselt postitas leits
                panid tacod ahju ka sooja v panid kylmalt neid? Ma ise oln ahju ka kütnud ikka, mis seal tacode sees oli=
                Ahju 15min@125C

                Kanahakkliha, paprika, kurk, redis, roheline sibul, lehtsalat,porgand. 2 erinevat Santa Maria taco/tortilla maitseainete segu, milles ühes oli ka hapukoor.

                Head isu !


                Algselt postitas lenC
                girl või mitte, jätku mehe küünarnukile ruumi
                Mees teab, kui mehe küünarnukil ruumi vaja. ;D

                Comment

                • Ghost0
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1335

                  #578
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas LuuK
                  Mu ema (alla 60a vana) käis see nädal arsti juures, soovitati süüa vähemalt kilo piimatooteid päevas (millest soovitavalt vähemalt kolmandik juustu), et luud saaksid piisavalt kaltsiumi ja ei haigestuks osteoporoosi. vot.
                  Piimatooted sisaldavad kaltsiumi, aga see ei imendu orgamismi ilma õige magneesiumi vahekorrata...Aga huvitav kas mingeid Mg tablete vms ei ole, mida piimatoodetega tarbida ja seeläbi Ca imenduma hakkaks?

                  Ja ei tasu arvata, et arstid, kes on hariduse omandanud näiteks 30 aastat tagasi puhast kulda räägivad...

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #579
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    muidugi on magneesiumitabletid apteegis olemas, aga et joodki iga päev piima ja kütad peoga tablette otsa ja arvad, et nii ongi hea, õige ja loomulik? wtf?

                    Arstiamet on viimane amet, kus ennast pidevalt täiendamata hakkama saaks.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #580
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      kuidas tavalisest jahutatud lõhefileest soolalõhe teha?

                      ja kui kaua säilib külmkapis lõhe/soolalõhe?

                      Comment

                      • mkva
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1972

                        #581
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Täna sain spagettidest vaheldus.

                        Keetsin kartuleid. juurde praadisin kanapihve. Tegin rohelise sibula ja porgandi-küüslaaugu salatit.. suht nämma tuli :P

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #582
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas variatsioon
                          kuidas tavalisest jahutatud lõhefileest soolalõhe teha?

                          ja kui kaua säilib külmkapis lõhe/soolalõhe?
                          3/1/1 vahekorras sool/suhkur/pipar.

                          korraliku kaanega purgis ja külmas ca 3kuud pakuks.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #583
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas Godspeed_EJ
                            3/1/1 vahekorras sool/suhkur/pipar.

                            korraliku kaanega purgis ja külmas ca 3kuud pakuks.
                            tänks :)
                            3kuud külmkapis? solid

                            aga palju seda maitseainete segu siis 0.5k kala peale läheb?
                            lihtsalt määrin õhkused viilud sellega kokku v?

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #584
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas variatsioon
                              tänks :)
                              3kuud külmkapis? solid

                              aga palju seda maitseainete segu siis 0.5k kala peale läheb?
                              lihtsalt määrin õhkused viilud sellega kokku v?
                              mm..okei 500g....see kulub ruttu :)

                              500g kohta pane 35g MERESOOLA, 10g suhkrut ja 10g VALGET pipart.

                              Kalast lõika õhukesed tükid ja hakka kihiti laotama, iga kihi vahele maitseainesegu.

                              Ma ise panen veel extra virgin olive oili ja kergelt sidruni mahla - aga see maitseasi.

                              Head katsetamist.

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #585
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                jajah, 0,5kg soolalõhega ei pea küll muretsema, et see käes halvaks läheks:)

                                Comment

                                Working...