Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.
Tablettide söömine on omaette tänapäeva veidrus, ei leia et see vajalik või normaalne oleks. Taimetoitlus ei ole üksnes tänapäeva mood, ajaloos on enamus rahvaid olnud kas täiesti või valdavalt taimetoitlased ja ei tarbinud nad mingeid tablette. Pole ka ise tarbinud 10 aasta jooksul mitte ÜHTKI tabletti ega kustlikult/sünteetiliselt toodetud vitamiini ega muud sellist.
Algselt postitas nomerlot
Comment