Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #511
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Vürtsi- ning teravakurmaan on mu teine nimi.

    Comment

    • enta
      Räme Fish
      • Jan 2010
      • 8

      #512
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Mängin, praegu küll canastat aga söök körval on
      *nuudlid (selveri, loomalihaga)
      *nacho kröpsud (chilliga)
      *limonaad (tartu)
      *ja peale sööki ei lähe suitsule vain tervislikult tups alla

      Comment

      • Allanaator13
        FPP Pro
        • Sep 2009
        • 285

        #513
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Enne sai veits Fetajuustu salatit tehtud, üleüldse salateid pokkeri kõrval on ülimalt hea süüa. Soovitan kõigile kasmingeid fetajuustu/tuunikala vms salateid teha

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #514
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          missugune juust sobiks kõige paremini pasta bolognesele?

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #515
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas variatsioon
            missugune juust sobiks kõige paremini pasta bolognesele?
            Parmesan

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #516
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas rohelinekonn
              Parmesan
              tänks!

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #517
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                mis juust see on, mis maitseb ja lõhnab reaalselt nagu kusi?

                ja peaks kanasalatit tegema mingi päev palsamico äädikaga

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #518
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas jrgn hell
                  mis juust see on, mis maitseb ja lõhnab reaalselt nagu kusi?

                  ja peaks kanasalatit tegema mingi päev palsamico äädikaga
                  ma kusi pole joonud seega 100% ei saa kindlalt väita aga arvan et see pole see juust. Aga lõhna puhul siis arvan, et sa räägid ühest teisest juustust mille nime ma enam ei mäleta kuid olen saanud proovida. Tolle lõhn oli tõesti vastik kuid maitse see eest väga hea.

                  Kanasalati puhul valad lihtsalt pudelist palsamicot peale või on see üks kastme komponent?

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #519
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    edit: minu viga, balsamico hoopis :D
                    kanafille tükke küpsetan balsamico sees

                    ja kanawok on ka ülihea, kui porgandid ja lillkapsad alguses balsamico sees pehmemaks lasta ja siis hiljem zukinit paprikat ja krõbedat kana juurde panna ja küpsetada. Imo sobib suht igale poole

                    Balsamico on üldse ülihea maitsega ja kui kuskilt leiad, siis vaarika-Balsamico ka äss

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #520
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      mulle endale meeldib kah balsamico kuid mitte see vaarika oma ega miski muu eri maitsega, tavaline kõige parem

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #521
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas variatsioon
                        missugune juust sobiks kõige paremini pasta bolognesele?
                        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ngcYF83Nz64&feature=player_embedded[/youtube]

                        Comment

                        • fatale
                          Räme Fish
                          • Jan 2010
                          • 3

                          #522
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.


                          tervislikust eluviisist rääkides siis kindlasti tasuks suppidele rõhuda. hea ja lihtne on ntx tomatisupp kus laias laastus on vaja:
                          0,5-0,7 kg tomateid (praegu maitsevad poe konservtomatid v omatehtud purgitomatid paremini kui hollandi plastmasstomatid)
                          tiba vett, ca klaasitäis v nats rohkem.
                          üks sibul
                          2-3 küüslauguküünt ja natuke rasvainet (soovitan 50g taluvõid) pruunistamiseks
                          basiilikut/punet

                          pmts sellega asi piirdub aga improviseerida tasub vastavalt maitseeelistusele (chilli ftw ), sorts äädikat, tiba jahu/kastmepaksendajat.

                          sibul küüslauk hakkida ja pruunistada potis klaasjaks, lisada tomatid (kui eriti pirts olla siis võib tomatil nahk eemaldada), lasta keema, saumikserdada kõik püreeks, lisada kõik muu nodi ja lasta minimaalselt 20min keeda madalal tulel, soovitatavalt 30 min

                          serveerides riivida peale pehmet juustu (võib ofc ka parmesani)

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #523
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #524
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              mina arvan, et taimetoitlus on rohkem mindset kui tervise küsimus. St kui sa pekki sisse ei küta, vaid eelistad rohkem taist, lindu, kala ja köögivilja osakaal on arvestatav, siis vaevalt et mingit märgatavat vahet on.

                              Kui lihasöömine on ebaloomulik, siis andke andeks, regulaarselt tablettide söömine taimetoidu kõrvale on seda rohkem.

                              (whoohoo, flamele hoogu juurde)

                              Comment

                              • erplander
                                ekrelander
                                • Oct 2008
                                • 1029

                                #525
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas muicelago
                                Taimetoitluse juures on põhiküsimus ju tervises, kuid ma pole veel kuulnud, et taimetoitlus keskmisele elueale midagi juurde annaks.
                                Siis oled halvasti kuulnud. Loe ja hari ennast veidi, internetis on materjali küllaga, nt: http://www.teaduselust.ee/taimetoitlusest.html

                                Comment

                                Working...