Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
krt, ei jõudnud kinno vaatama ja tv-st pole sama....fml....
e: ikka on solarises. kuigi see kino ei meeldi, vaatan täna ära selle.
Jack Reacher ???
Algselt postitas pastilaa
Vaata postitust
krt, ei jõudnud kinno vaatama ja tv-st pole sama....fml....
e: ikka on solarises. kuigi see kino ei meeldi, vaatan täna ära selle.
Jack Reacher ???

.
Comment