Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #5101
    Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Cloud Atlas (9/10) - tõesti võimas film. 2,5h jooksul igav ei hakanud kordagi. 1p võtaks alla, kuna kohati liigselt naiivne ja üleminekud liiga hüplikud. aga üldmulje väga hea.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    krt, ei jõudnud kinno vaatama ja tv-st pole sama....fml....

    e: ikka on solarises. kuigi see kino ei meeldi, vaatan täna ära selle.



    Jack Reacher ???
    Last edited by vsiu100; 09.01.13, 13:18.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #5102
      Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

      Death Race 3 on väljas, aga enne seda vaadake ikka Death Race 2000 ära, muidu jääb enamus lõbu olemata.

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #5103
        Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

        Algselt postitas camu Vaata postitust
        Filmi pikkusel peab põhjus olema. Kui pole lugu, mis 2h välja veaks, siis seda kunstlikult pikendada on mõttetu. Sageli on filmides stseenid, mis loole ega tegelastele mitte midagi juurde ei anna, pigem aeglustavad üldist pace´i.
        Ma olen ka Tarantino austaja ja ei tahaks sõna võtta Django teemal, enne kui film nähtud. Inglorious Basterds oli vaatamata heale dialoogile siiski veidi pikk ja mäletan, et ülima vaimustusega ma tollal kinost ei väljunud. Ehk siis ootasin veidi rohkemat.
        Ootused on päris suured ka siin.
        Django oli lihtsalt geniaalne minumeelest, eriti muusika xD

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #5104
          Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

          Ma üldiselt jään ootama aegu, kui Eesti Vabadusõda ja loodetavasti ka Eesti varasemat ajalugu kajastavates filmides hakkavad osalema mustanahalised ja saavutavad seega oma õige koha ajaloos.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #5105
            Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
            Jack Reacher ???
            kindlasti on paremaid actionfilme, aga samas täitsa vaadatav. huvitav jälgida kuidas samm sammult tõele jälile jõutakse (point siis selles, et üks vend lavastatakse süüdi ja siis tuleb Jack ja hakkab seal niidiotsi kokku viima).

            Comment

            • jarlop
              FPP Pro
              • Sep 2009
              • 241

              #5106
              Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

              Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
              Vaatasin Tarantino uue filmi "Django Unchained" ära. Ei pidanud pettuma, ülepingutatud verejooksu ja soolikaid nägi kõvasti. Soovitan 10/10.
              +1

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #5107
                Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                Cloud Atlasega oli peale esimest 45 minti juba ramsid nii koos ja viskasin asja kinni lihtsalt.
                Lähen uuele katsele mingiaeg.

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #5108
                  Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                  Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                  Django oli lihtsalt geniaalne minumeelest, eriti muusika xD
                  +1
                  soundtrackid olid ehtsad jah, ealeski ei oleks uskunud, et saab panna filmile, mille tegevus toimub kuskil aastal 1800?!?! selle soundtrackid mingi tupac etc. epic feeling tuli sisse osasid kohtasid vaadates.
                  mulle film väga meeldis.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #5109
                    Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                    "Argo" - (9/10) müstiliselt palju häid filme ikka tegema hakatud lõpuks. 2h peent, stiilipuhast põnevust.
                    Last edited by vsiu100; 16.01.13, 10:42.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #5110
                      Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      "Argo" - (9/10) müstiliselt palju häid filme ikka tegema hakatud lõpuks. 2h peent, stiilipuhast põnevust.
                      +111

                      pilve altas jäi mulle arusaamatuks ja igavaks. peale 30 min magasin solarise ebamugavatel toolidel.


                      Lincoln - pidi aasta parim film olema.......eks näis.

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #5111
                        Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        "Argo" - (9/10) müstiliselt palju häid filme ikka tegema hakatud lõpuks. 2h peent, stiilipuhast põnevust.
                        Jah täiesti nõus! Kirjutasin sellest kuskil eespool.

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #5112
                          Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          "Argo" - (9/10) müstiliselt palju häid filme ikka tegema hakatud lõpuks. 2h peent, stiilipuhast põnevust.
                          Argo tõe sündmustel põhinev film k.

                          Comment

                          • Strawberry
                            Varasemalt kasutaja "romeo"
                            • Aug 2012
                            • 1229

                            #5113
                            Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                            Trailer tundub põnev, kinda wanna see it.

                            Comment

                            • Romka
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1544

                              #5114
                              Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                              Argo tõe sündmustel põhinev film k.

                              Argo pole küll Horror aga see käib suht iga filmi kohta .

                              Comment

                              • Mardoon
                                Julm Donk
                                • Dec 2008
                                • 83

                                #5115
                                Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                                Argo - Väga mõnus pinge oli koguaeg õhus+ kõrvalosades geniaalsed näitlejad, Goodman, Arkin, Cranston. Midagi omapärast. 9/10
                                Django- Supeer. Christoph Waltz + Dicaprio väärivad mõlemad kõrvalosa oscarit, Foxxil ka viga polnud. ei saanud ainult neist draama nominatsioonidest aru, lagistasin pmst terve filmi vältel korralikult naerda. Tarantino on ikka geenius, 10/10 ja aasta parim kindlalt minu seisukohalt.
                                Silver linings playbook - esimene tund oli ülikõva, teine pool vajus kuidagi ära. Cooperist ja Lawrencest eriti lugu ei pidanud varem, a see teos muutis arvamust kardinaalselt, super esitused+ DeNiro oli ka tasemel. 8/10

                                Comment

                                Working...