Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #4981
    Re: Filmid ja sarjad

    keegi teab midagi öelda Lawlessi kohta? http://www.imdb.com/title/tt1212450/

    Killing them softy tundub ka lahe http://www.imdb.com/title/tt1764234/

    homme Argot vaatama, cant wait

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #4982
      Re: Filmid ja sarjad

      Lawless oli üsna ok.

      Comment

      • valustyng
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2009
        • 450

        #4983
        Re: Filmid ja sarjad

        endale meeldis ka lawless

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #4984
          Re: Filmid ja sarjad

          Täna sai kriitik Camuga kaasas käidud ARGO-t vaatamas.
          Kõigega nõus, mis härra üleval pool mainis.
          Väärt vaatamine.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #4985
            Re: Filmid ja sarjad

            00:07:31,574 --> 00:07:33,492
            You know,
            I used to be a gambler.

            00:07:33,526 --> 00:07:34,993
            Atlantic City, mostly.

            00:07:35,028 --> 00:07:38,163
            Indian Casinos,
            online poker.

            00:07:38,197 --> 00:07:40,565
            I was a little sketchy,
            to tell you the truth.

            00:07:40,583 --> 00:07:45,037
            But gambling teaches you
            to always play the odds.

            00:07:45,071 --> 00:07:48,239
            I figure, best case,
            you'll give us Monroe.

            00:07:48,257 --> 00:07:50,208
            Worst case,
            this is a trap,

            00:07:50,242 --> 00:07:52,711
            but I still manage to put
            a bullet in your brain.

            00:07:52,745 --> 00:07:54,046
            Win-win.


            Keegi veel vaatab või olete loobunud?

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #4986
              Re: Filmid ja sarjad

              ma ikka jälgin

              Comment

              • Jeebus
                määäääää
                • Jun 2012
                • 1409

                #4987
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                Killing them softy tundub ka lahe http://www.imdb.com/title/tt1764234/
                raske film oli, nõuab keskendumist, esmasel vaatamisel ei saanud paljudest stseenidest aru
                ägedad special effectid, mida tavaliselt ei kohta, huvitavalt filmitud
                lihtsalt film ise on enamiku ajast aeglane
                kokkuvõttes mulle meeldis ja imo imdb on alahinnanud nagu raskete filmide puhul ikka, paneks natuke üle 8

                /Looperi ja Argo võtan homme ette

                Comment

                • Fortune
                  IP
                  • Oct 2008
                  • 1396

                  #4988
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  9,9/10 - "Looper" (2012) - selle aasta kõige võimsam film. (sobib ka HCC-le kindlasti. sisseelamisaeg on väike, sihtgrupp lai).

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  ei tea, vaatasin selle looperi ära, võrdlemisi igav ja standard tundus, lõpp päästis muidugi väga palju, vähemalt minu jaoks. Ise loen ennast just selliste filmide fänniks ka täpselt, aga see tundus küll selline täiesti keskmik, mingi 6/10st vms annaks.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #4989
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Fortune, mida see enda selliste filmide fänniks lugemine täpselt tähendab ehk kas sci-fi huvi või midagi muud? Ise ütleks nii, et Looper ei olnud idee poolest grammigi parem, kui ligi 20 aastat tagasi nähtud Van Damme Timecop, kuid teostuse osas andis siiski silmad ette.

                    Comment

                    • valustyng
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2009
                      • 450

                      #4990
                      Re: Filmid ja sarjad

                      SOA :
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #4991
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Fortune, mida see enda selliste filmide fänniks lugemine täpselt tähendab ehk kas sci-fi huvi või midagi muud? Ise ütleks nii, et Looper ei olnud idee poolest grammigi parem, kui ligi 20 aastat tagasi nähtud Van Damme Timecop, kuid teostuse osas andis siiski silmad ette.
                        Sci fi huvi ka kindlasti mingil määral, aga põhiliselt ikka filmid millel on mingi mõte ja kus nt lõpus jõutakse mingi poindini. Nagu ma ütlesin siis lõpp mulle meeldis Looperil, aga vahepeal hakkas igav ja tahtsin peaaegu kinni panna. Teostuse ja näitlejatöö kohta pole midagi halba öelda, pigem vastupidi, aga teistkorda enam vaadata ei viitsiks vaadata seda filmi.

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #4992
                          Re: Filmid ja sarjad

                          "Revolver" - vana film, kuid selle eest täielik briljant.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #4993
                            Re: Filmid ja sarjad

                            "Savages" on pretty sicko film. Ma saan paljustki aru, aga seda ei mõista, kuidas kaks tüüpi saavad ühte naist jagada ja on sealjuures tema nimel kõigeks valmis.

                            E: Benicio on ikka päris vanaks jäänud.
                            Last edited by Potsataja; 23.11.12, 12:09.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #4994
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              "Savages" on pretty sicko film. Ma saan paljustki aru, aga seda ei mõista, kuidas kaks tüüpi saavad ühte naist jagada ja on sealjuures tema nimel kõigeks valmis.
                              No see oli ka ainuke äge asi filmi juures. Ootused olis suured, aga tulemus ikka paras pudru ja kapsad.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #4995
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas camu Vaata postitust
                                No see oli ka ainuke äge asi filmi juures. Ootused olis suured, aga tulemus ikka paras pudru ja kapsad.
                                +1
                                mulle oli tegu keskpärase filmiga, mille päästis see toimiv kolmnurk. uus, huvitav ja suutis mingeid emotsioone tekitada.

                                Comment

                                Working...