Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
9/10 film, 10/10 story ja aeglane jutustamise stiil. Kui sellised filmid nagu Tinker tailor soldier spy või isegi Alpimaja meeldivad, kus tegevust vähe, aga sisu väga palju, siis 5+ vaatamine.
Eriti mõnusalt ja aeglaselt kerib lahti ja kõik on täpselt nii fucked up külm nagu päris elust eeldaks. Aga trailerit või storyt enne ei ole mõtet uurida, sest algus ja lõpp ei ole kuidagi loogiliselt seotud. Sõber soovitas üldse mitte uurida enne ja tunne täpselt, et kui oleks midagi teadnud, siis oleks poole halvem vaatamine olnud.
9/10 film, 10/10 story ja aeglane jutustamise stiil. Kui sellised filmid nagu Tinker tailor soldier spy või isegi Alpimaja meeldivad, kus tegevust vähe, aga sisu väga palju, siis 5+ vaatamine.
Eriti mõnusalt ja aeglaselt kerib lahti ja kõik on täpselt nii fucked up külm nagu päris elust eeldaks. Aga trailerit või storyt enne ei ole mõtet uurida, sest algus ja lõpp ei ole kuidagi loogiliselt seotud. Sõber soovitas üldse mitte uurida enne ja tunne täpselt, et kui oleks midagi teadnud, siis oleks poole halvem vaatamine olnud.

Comment