Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #5506
    Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Icemani karakter pärineb siis BE. Või ehk korrektsem oleks öelda, et nii filmis kui sarjas käsitletakse sama tegelast. Päris huvitav.
    icemani karakter pärineb http://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Kuklinski ja tema confessionitel, mis youtubes ka olemas on täispikkade dokkidena.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #5507
      Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

      Sai siis eile käidud Ekraanis Kõntsa vaatamas. Veidike segaseks jäi ja eeldasin filmilt rohkem gängi-narko teemat. Naerda sai, twiste oli ka omajagu. Veidi liialt etteaimatav lõpp oli ehk, aga vb see tingitud sellest, et liialt palju sarnase plotiga filme vaadatud. Päris mindfuck filmiks seda ei nimeta, aga mõned bad-trip stseenid olid küll creepid. Kinno raha eest vast vaatama ei soovitaks minna, kodus aga täiesti ok vahtimine.

      Madis Millingu kombel paugutaks puusalt 6/10p.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #5508
        Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

        Algselt postitas rasmer Vaata postitust
        Gravity on siiani aasta parim film.
        3D ja võimalikult suur ekraan on kohustuslik.
        Vaatasin ka lõpuks ära, küll mitte 3D-s. 3D efektid võivad olla head, aga olles ise suur kosmose ja teaduse fänn siis sisu on liiga muinasjutuline. Juba esimesel minutil häiris kui Clooney tiirles ümber Shuttle Jetpackiga. Sellist klounaadi üleval ei toimu. Jetpacki ei kasutata juba üle ~25+ aastat ja selle kütusevarud on väga piiratud.

        Teine jube koht oli kui nad jõudsid ISS-i juurde ning Bullock takerdus jalgadega langevarju köitesse ja sai viimasel hetkel Clooney köiest kinni. Sel hetkel kui nad seisma jäid ei mõju neile ühtegi jõudu ning Bullock oleks saanud väga lihtsalt Clooney enda juurde tõmmata.

        Siis Hubble, ISS-i ja Hiina kosmosejaam on hoopis erinevatelt kõrgustel ja orbiitidel ehk teisisõnu mitte mingi valemiga ei oleks jõudnud nad ühegi kosmosejaamani.

        Üheski kosmosejaamas ei olnud ühtegi astro - ega taikonauti. Seega kuidas olid Shenzoud ja Sojuzid dokitud? See tähendab, et kuhu kadusid astronaudid? Kui nad evakueerusid või lahkusid varem siis lahkutakse sama süstikuga, millega tuldi ehk teisisõnu ühtegi üleliigset süstikut dokkimispordis ei hoita.

        Sellised küsimused tekkisid mul kohe ning hiljem kontrollisin fakte ja nii oligi. Maandumine oli ka ajuvaba, aga no rahvas tahab õnnelikku lõppu.

        Teisisõnu vaatamiseks kõlbab, aga kui oled teemaga natuke kursis, siis tulevad Doh momendid. Tooksin analoogina kui oleks pokkerifilm ning kaartide jagamine, panused, käte tugevused jms. oleksid täiesti väärad. Kes asjaga kursis neile film nii väga ei meeldiks, kellele ei ole võib anda suure elamuse.

        EDIT: ja autorid oleks võinud siis vähemalt 2 minutit kulutada ning vaadata läbi Chris Hadfieldi video: Tears in Space. Pisarad jäävad silma peale seisma, mitte ei hõlju.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #5509
          Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

          gravity osas rankaga sama meelt. idee superhea, algus superhea. mida rohkem film edenes, seda rohkem "lastekas" tundus. 3D effekt mega. aga jah - odav plot, odav lõpp - sellisele keskmisele lollile ameeriklasele suunatud sisu. ilmselt kassanumbrite seisukohalt hea otsus.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #5510
            Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

            Esimesed 6 osa on äravaadatud Boardwalk Empiret. Väga väga nuts sari ikka. Soovitan julgelt.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #5511
              Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Esimesed 6 osa on äravaadatud Boardwalk Empiret. Väga väga nuts sari ikka. Soovitan julgelt.
              vales teemas oled, aga nõus

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #5512
                Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                Käisin eile Kääbikut vaatamas HFR 3Ds. Natuke pikk oli, aga mulle üldiselt meeldis. HFRi oli üllatavalt hea vaadata.

                in b4 Ranka: Muidu oli tore film, aga suure kääbikute ja lohede fännina...

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #5513
                  Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Üheski kosmosejaamas ei olnud ühtegi astro - ega taikonauti. Seega kuidas olid Shenzoud ja Sojuzid dokitud? See tähendab, et kuhu kadusid astronaudid? Kui nad evakueerusid või lahkusid varem siis lahkutakse sama süstikuga, millega tuldi ehk teisisõnu ühtegi üleliigset süstikut dokkimispordis ei hoita.
                  Minu arust see oli isegi dialoogis ära mainitud, et Sojuz 1 oli lahkunud ja Sojuz 2 on veel alles, aga vigane vms. Ehk siis oli minu süstikut. Aga üldiselt kõik need vead on enam-vähem õiged, aga mind ei häiri absoluutselt. Hea film, mis teeb ka kosmoseteaduse populariseerimiseks väga head tööd. Seda on öelnud ka mitmed astronaudid.


                  Enda top kolme sellest aastast lisaks veel Rushi. Suurepärane vaatamine.

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #5514
                    Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                    Filth - Hea film ja mulle väga meeldis.

                    Comment

                    • PlanetRJ
                      Jube Noob
                      • Oct 2011
                      • 173

                      #5515
                      Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                      üks parimaid filme, mida viimasel ajal näind

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #5516
                        Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                        runner runner 2/10
                        don jon 3/10

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #5517
                          Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                          runner runner 2/10
                          don jon 3/10
                          Lambised filmid olid jep

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #5518
                            Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                            film kestab 1,5-2h ja umbes vaatamine 2013 on ajatapp imo (99% ongi saast). kui teada maitsemeelega sõbrad, reelviews ja imdb appi võtta, siis paari minutiga säästab end sellistest erroritest.

                            aga juhtusin Django Unchained vaatama ja väga meeldis - väga põnevad 2h40min, head musta ("nigga" mõistes ka) huumorit ka sekka. 9/10

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #5519
                              Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                              Filth - Hea film ja mulle väga meeldis.
                              kinos?

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #5520
                                Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                film kestab 1,5-2h ja umbes vaatamine 2013 on ajatapp imo (99% ongi saast). kui teada maitsemeelega sõbrad, reelviews ja imdb appi võtta, siis paari minutiga säästab end sellistest erroritest.

                                aga juhtusin Django Unchained vaatama ja väga meeldis - väga põnevad 2h40min, head musta ("nigga" mõistes ka) huumorit ka sekka. 9/10

                                googeldad ala best movies 2013 ja filtreerid kõige õudsama saasta välja juba

                                Comment

                                Working...