Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Bikewarrior
    Bännitud
    • Apr 2009
    • 283

    #391
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas rohelinekonn
    ai pärgel ma ise midagi ei uurinud aga et novembris neli osa ja jätkub alles märtsi siis ma ei teagi kas tasub vaadata. Pärast on midagi lahedat siis oota nagu loll jälle.
    Ma isiklikult pole näinud seda vanat versiooni ei tea kas tasub äkki hoopis seda vaatama hakata või on liiga ulme nüüdseks vaadata 84 aasta sarja?
    igatahes soovitan vaadata, see jummala kõva sari :D

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #392
      Re: Filmid ja sarjad

      uus seriaal:
      "V" http://www.imdb.com/title/tt1307824/

      umbes nagu "4400".
      piloot osa oli päris hea.
      ja meeldivad näitlejad.

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #393
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas variatsioon
        uus seriaal:
        "V" http://www.imdb.com/title/tt1307824/

        umbes nagu "4400".
        piloot osa oli päris hea.
        ja meeldivad näitlejad.
        Vaatasin ära. Lootusi on...

        Comment

        • Madis_89
          Grinder
          • Feb 2009
          • 841

          #394
          Re: Filmid ja sarjad

          Blää, igal öösel magama minnes saab tuvikesi vaadata, tõsine ärapanemine käib seal ikka, way too funny.

          Comment

          • Allanaator13
            FPP Pro
            • Sep 2009
            • 285

            #395
            Re: Filmid ja sarjad

            No enda lemmikud on seriaalidest:
            Scrubs
            30 Rock
            House
            70s Show
            How I met your mother
            Entourage

            Filmidest soovitan:
            Crash - Oscarivõitja
            Million Dollar Baby - üks lause: clint eastwood ja morgan freeman
            Gran Torino
            Hotel Rwanda - Tõsielufilm Rwanda kodusõjast
            The Hangover
            The Hurt Locker - pommidetoneeriatest
            Black Hawk Down
            Narc - Narkovõmmist lahe film
            No country for old men
            Wall-e
            The departed -väga heade näitlejatega väga hea film
            Slumdog Millionaire
            The Prestige - Vanema aja mustkunstnikute vaheline duell
            Notorious - Räppar Notorious BIG'i elulugu
            Snatch
            The Bank Job
            Blood diamond


            Spordifilmidest: Glory Road ja Coach Carter

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #396
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Allanaator13
              Spordifilmidest: Glory Road ja Coach Carter
              Kuni selle reani oli nimekiri vägagi eeskujulik.

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #397
                Re: Filmid ja sarjad

                lähen täna SAW 6-t vaatama
                can't wait

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #398
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas kivisaba
                  lähen täna SAW 6-t vaatama
                  can't wait
                  Yldiselt esimesed 2 olid minu arvates ylik6vad, kolmas oli ka veel normaalne, edasi on l2inud
                  suhtkoht Santa Barbaraks.

                  Aga nojah, ise vaatan ma ka ikka k6iki.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #399
                    Re: Filmid ja sarjad

                    No country for old men

                    Ma ei saanud pihta sellele.

                    Comment

                    • Aristotep
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 605

                      #400
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas alaska
                      No country for old men

                      Ma ei saanud pihta sellele.
                      Aeg on edasi liikunud. Vanad põhimõtted ja reeglid ei kehti enam. Tommy Lee Jonesi sarnased vanad hundid ei suuda või taha enam leida kohta muutunud maailmas. Kehtib suuresti ka praeguse Eesti kohta, kus lühikese aja jooksul on toimunud oluline muutus inimeste väärtushinnangutes.

                      Anton on muidugi sünge vend. Kõnnib vikatimehena läbi maailma. Surm, kes tabab sind varem või hiljem, hoolimata sinu katsetest teda peatada.

                      Comment

                      • bounce
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 865

                        #401
                        Re: Filmid ja sarjad

                        No country for old men oli väga bien.
                        Aga kuna boondock saints 2 tuli välja, siis kes näinud ei ole, soovitan esimest osa vaadata.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #402
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas alaska
                          No country for old men

                          Ma ei saanud pihta sellele.
                          tead ma e saanud ka. mu naine ei saanud ka. mu vend ei saanud ka. a teostus oli lahe.

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #403
                            Re: Filmid ja sarjad

                            No Country For Old Men on täiesti erakordselt hea film.

                            Comment

                            • farik666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 834

                              #404
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas bounce
                              No country for old men oli väga bien.
                              Aga kuna boondock saints 2 tuli välja, siis kes näinud ei ole, soovitan esimest osa vaadata.

                              boondock saints on küll "Must see film"....

                              Comment

                              • akristjan
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 406

                                #405
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Black Dynomite

                                Can you digg it? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

                                Comment

                                Working...