Sügise offtopic 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fl0p
    Jube Noob
    • Jun 2016
    • 143

    #136
    Re: Sügise offtopic 2016

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ootad siit foorumist midagi asjalikumat ?
    Lootus sureb viimasena..

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #137
      Re: Sügise offtopic 2016

      Nice post laas (Y) (Y).

      Quitisin isegi pokkeri juba mõnda aega tagasi. Tegelt sain koguaeg aru, et ma olengi taoline fish, kes mängibki pmst sisetunde järgi ja väga ei viitsi areneda kuhugi. Ei viitsi lugeda raamatuid, vaadata videosid, analüüüsida käsi, isegi HEM oli vaja ära crackida ja sealgi väga peale VPIP ja mis see teine näitaja oli lugeda ei osanud :D Reaalsus vist jõudis kohale siis kui sharkscope vaatasin ja avastasin et viimased 2 aastat ma olengi BE lasknud. ( Tsiteerides madist omal ajal: Samas iga kuu kandsin kilosid välja seega mai tea kuidas ma saan miinuses olla, wtf )

      Tunnistan, et elu on 100x parem kui ei mängi ja on töö mis meeldib ja toidab. Mõlemat tegelt ei jõuakski ilmselt.

      Cheers. Musi püksi.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #138
        Re: Sügise offtopic 2016

        Krt, nüüd tahaks ka Kanadasse kolida.

        Comment

        • BentleyFlyingSpur
          Julm Donk
          • Aug 2016
          • 48

          #139
          Re: Sügise offtopic 2016

          Trumbati üle USAs.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #140
            Re: Sügise offtopic 2016

            Vähemalt igav ei hakka

            Comment

            • Jäämees
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1182

              #141
              Re: Sügise offtopic 2016

              Vähemalt ei kisuta venemaaga sõda lahti Süüria pärast.

              Hopefully.

              Comment

              • Ibis
                Julm Donk
                • Sep 2016
                • 36

                #142
                Re: Sügise offtopic 2016

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Krt, nüüd tahaks ka Kanadasse kolida.
                Eeldatavasti naljaga pooleks seostati seda nördinud USA kodanikega, kes pärast vabariiklase Donald Trumpi võidu kindlustamist kohe naaberriiki emigreeruda soovisid.


                Vaata riigikogu infotundi laivis

                Comment

                • fl0p
                  Jube Noob
                  • Jun 2016
                  • 143

                  #143
                  Re: Sügise offtopic 2016

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Vähemalt igav ei hakka
                  TV3 reporter küsis ühe suvalise Trumpi toetaja käest, miks too Trumpi poolt hääletas.
                  Vastus: "Viimase 16 kuu jooksul on nii palju nalja saanud - sellepärast hääletasingi."
                  Last edited by fl0p; 10.11.16, 08:18. Põhjus: typo

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #144
                    Re: Sügise offtopic 2016

                    Algselt postitas fl0p Vaata postitust
                    TV3 reporter küsis ühe suvalise Trumpi toetaja käest, miks too Trumpi poolt hääletas.
                    Vastus: "Viimase 16 kuu jooksul on nii palju nalja saanud - sellepärast hääletasingi."
                    No ega seal valida polnud , halb või halb

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #145
                      Re: Sügise offtopic 2016

                      Kas Trump on üks põhjustest, miks meie Taavi ei oska jalga puhata ja aega maha võtta? Endal lõpurase naine kodus, aga tema oleks nagu ajakirjanikega abielus.

                      Comment

                      • Ibis
                        Julm Donk
                        • Sep 2016
                        • 36

                        #146
                        Re: Sügise offtopic 2016

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Kas Trump on üks põhjustest, miks meie Taavi ei oska jalga puhata ja aega maha võtta? Endal lõpurase naine kodus, aga tema oleks nagu ajakirjanikega abielus.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #147
                          Re: Sügise offtopic 2016

                          Algselt postitas fl0p Vaata postitust
                          +1

                          See postitus Kristjani poolt on siiras ja ebaeestlaslik. Enamus häbeneb selliseid peatükke oma elus. Ja minuarust on selliseid lugusid just rohkem vaja - mõni võib-olla sarnases olukorras olev saab tuge.

                          On hea näha, et meil on niivõrd tublisid inimesi, et sellisest seisust võitjana välja tulla. GL ja respect!

                          Ja Potsataja kommentaar, et nii kehvi rihmu tehakse - on pehmelt öeldes kohatu antud tõsise teema puhul. Pidin ütlema lihtsalt.
                          Ma olen neid trikke küll ja küll teinud ja seega on Kristjani ebaõnnestumine minu jaoks parimal juhul naljakas.

                          Comment

                          • Ibis
                            Julm Donk
                            • Sep 2016
                            • 36

                            #148
                            Re: Sügise offtopic 2016

                            Käin ise praegu sama teed nagu Potsataja ja Kristjan käisid:S

                            Edit: Nagu ma aru olen saanud siis Laasi puhul mingi skill oli olemas aga selle nullis ära vastutustundetu käitumine.
                            Last edited by Ibis; 12.11.16, 12:22.

                            Comment

                            • doublemint65
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 695

                              #149
                              Re: Sügise offtopic 2016

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Liitus Sep 2008

                              Kellelgi elavatest peale ranka veel selline liitumisaeg on? Esialgsel partneril peaks kindlasti olema, aga ma ei mäleta enam isegi ta kasutajanime, pärisnimest rääkimata.

                              Hetk peale eelmise lause kirjutamist tuli meelde, tigrano?
                              Kohe alguses ei julgenud liituda aga 14 oktoober 2008 tegin selle ära

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #150
                                Re: Sügise offtopic 2016

                                Algselt postitas Ibis Vaata postitust
                                Käin ise praegu sama teed nagu Potsataja ja Kristjan käisid:S

                                Köis/rihm, nuga või ravimid?

                                Comment

                                Working...