Sügise offtopic 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #106
    Re: Sügise offtopic 2016

    Ma panin ennast ennast esimest korda skillimängudes bustoks nii veerand+ sajandit tagasi. 15 kopika kaupa oli see küll raske, aga lõpuks kadusid kümned rublad nagu nõiaväel.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #107
      Re: Sügise offtopic 2016

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Liitus Sep 2008

      Kellelgi elavatest peale ranka veel selline liitumisaeg on? Esialgsel partneril peaks kindlasti olema, aga ma ei mäleta enam isegi ta kasutajanime, pärisnimest rääkimata.
      mul peaks olema 2008 november.. elan, aga pokkerit ei mängi.. mingi 200-300€ istub starsi kontol vahest toksin NL5'te igavusest..

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #108
        Re: Sügise offtopic 2016

        Tervist, kaasdegeneraatorid.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #109
          Re: Sügise offtopic 2016

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          mul peaks olema 2008 november.. elan, aga pokkerit ei mängi.. mingi 200-300€ istub starsi kontol vahest toksin NL5'te igavusest..
          Kas sa IT alal oled karjääri teinud?

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #110
            Re: Sügise offtopic 2016

            Siin aktiivsemaks läinud!Oli ka pokkerist pea aastane vahe.Nüüd toksin PLOd järjest aktiivsemalt.

            Comment

            • Konso
              Grinder
              • Nov 2009
              • 936

              #111
              Re: Sügise offtopic 2016

              Vasta talve ikka inimestel aega rohkem. Pööbel nõuab tsirkust ja leiba. Tsirkust juba vaikselt saab, leiva saab ka keegi...

              Comment

              • Jäämees
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1182

                #112
                Re: Sügise offtopic 2016

                Talv on pime aeg ja polegi midagi paremat teha enams ajast kui istuda kodus ja näppida naist ja/või pokkerit.

                Vaatasin ka hiljuti uuesti foorumisse ja Starsi :D

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #113
                  Re: Sügise offtopic 2016

                  ega suurt vahet ei ole mis aatstaaeg. peak oli ca 7-6 aastat tagasi. tore lugeda kui keegi "vanake" sõna poetab. nii nostalgia mõttes.

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #114
                    Re: Sügise offtopic 2016

                    imo võrreldes suvega on mängude tase nagu öö ja päev, st ikka väga palju sõltub aastaajast.

                    Comment

                    • lazyeye
                      Bännitud
                      • Sep 2016
                      • 73

                      #115
                      Re: Sügise offtopic 2016

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Kelle romu see on??

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #116
                        Re: Sügise offtopic 2016

                        Algselt postitas lazyeye Vaata postitust
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Kelle romu see on??

                        midahekki? visahing hakkas jälle pedeks vä?

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #117
                          Re: Sügise offtopic 2016

                          tra mul on peki peal mingi punn raisk. süga ennast lolliks nagu venelane raisk ma ütlen. ptsi, palju see kell onn? keegi keeras v mitte?

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #118
                            Re: Sügise offtopic 2016

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            tra mul on peki peal mingi punn raisk. süga ennast lolliks nagu venelane raisk ma ütlen. ptsi, palju see kell onn? keegi keeras v mitte?
                            Pidin siiski taastama selle postituse :D :D

                            Comment

                            • Konso
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 936

                              #119
                              Re: Sügise offtopic 2016

                              Kõik ikka keerasid öösel korralikult tunnikese taha?

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #120
                                Re: Sügise offtopic 2016

                                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                                midahekki? visahing hakkas jälle pedeks vä?

                                nop mul võmbapikendus jalge all - 300c ;D

                                Comment

                                Working...