Sügise offtopic 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ibis
    Julm Donk
    • Sep 2016
    • 36

    #151
    Re: Sügise offtopic 2016

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Köis/rihm, nuga või ravimid?
    Võin öelda, eristun selle poolest, et raha/gamblingu bustod mind selliste mõteteni ei ole viinud. Küll aga on mulle muud elu aspektid suurema mõjuga.

    Degenitele hea soovitus, esmalt mõistke mis teid tegelikult tõukab ja kallutab enesehävituslikule käitumisele. Kui neid tegureid mõista ja teadlikult vältida on lootust teha kannapööre. Kindlasti tuleb paika panna piirid, kuid ei ole vaja minna üle piiri. Ei ole vaja endale keelata asju mida tahetakse teha ja nendest suurt kahju ei lähtu. Vastasel korral keeratakse psüühika viimse vindini.

    Oluline on null tolerants kehtestada asjadele mida ei soovita teha ja mis ei klapi isiklike väärtushinnangutega, sest üks üle astumine ka kergemat sorti viib enesehinnangu langemiseni ja sellest tulenevalt minnalaskva suhtumiseni.

    Comment

    • lazyeye
      Bännitud
      • Sep 2016
      • 73

      #152
      Re: Sügise offtopic 2016

      Kas te olete kunagi mõelnud, kuidas küll suudetakse kogu selline protsess käima lükata? Kes on aju selle taga?

      Comment

      • lazyeye
        Bännitud
        • Sep 2016
        • 73

        #153
        Re: Sügise offtopic 2016

        Eesti parimad endised ja praegused pokkerimängijad jälle tegutsemas!


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Nylander
          Jube Noob
          • Oct 2009
          • 175

          #154
          Re: Sügise offtopic 2016

          Algselt postitas fl0p Vaata postitust
          Challenge accepted!
          flop tule ikka kahe jalaga maa peale. Ma liitusin pocarriga 4 kuud tagasi ja 5-6 aastat degenereerisin nsm enne seda. See pilt mis avaneb ei ole ikka nii kena nagu ta oli varem. Pocarris ei lasta väga nsm liugu lasta, ja pushitakse ikka korralikult ning cutitakse välja vennad kes arvavad et nsm õhtuti õlle kõrvale pokkeri mängimine teeb nad rikkaks. Umbes 1/3 kuttidest on reaalsed maniakid in terms of mängu õppimine, nad vist näevad unes ka flopzillat/hrc-d aga reaalsus on see, et kõik istuvad constant Make-up-s. Parimad vennad kellega pocarr bragib ja kes saavad ala player of the month tiitleid pole kuude viisi mõnedel juhtudel profit splitti näinud. Though siinkohal on tegemist MTT-ga ei usu et cashi maailm ka nii roosiline enam on nagu varem, et avad 12 lauda silmad kinni nl600 (imo vist hea kui üldse selline asi enam jookseb). Kindlasti on veel raha mida milkida... aga see quit job ja nl200 eesmärk on vb veits liiga optimistlik

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #155
            Re: Sügise offtopic 2016

            Algselt postitas Ibis Vaata postitust
            Võin öelda, eristun selle poolest, et raha/gamblingu bustod mind selliste mõteteni ei ole viinud. Küll aga on mulle muud elu aspektid suurema mõjuga.

            Degenitele hea soovitus, esmalt mõistke mis teid tegelikult tõukab ja kallutab enesehävituslikule käitumisele. Kui neid tegureid mõista ja teadlikult vältida on lootust teha kannapööre. Kindlasti tuleb paika panna piirid, kuid ei ole vaja minna üle piiri. Ei ole vaja endale keelata asju mida tahetakse teha ja nendest suurt kahju ei lähtu. Vastasel korral keeratakse psüühika viimse vindini.

            Oluline on null tolerants kehtestada asjadele mida ei soovita teha ja mis ei klapi isiklike väärtushinnangutega, sest üks üle astumine ka kergemat sorti viib enesehinnangu langemiseni ja sellest tulenevalt minnalaskva suhtumiseni.
            Janek Lauri lähedaste sõnul peitub tragöödia põhjus mehe kasiinokires ja sellest tekkinud võlgades, mille tõttu oli ta varemgi ennast tappa üritanud.


            Kas sa seda lugu mäletad või oled liiga noor selle jaoks?

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #156
              Re: Sügise offtopic 2016

              Kui see uudis siit kunagi varem läbi käis, siis mainisin, et minu ajateenistuse ajal veel nooremleitnant Lauri oli mäekõrguselt kõige austusväärsem ohvitser kogu pataljonis. Mõned valed otsused ja riik lihtsalt keerab nii potentsiaali täis inimesele selja, selle asemel et abi pakkuda. Surve võlausaldajatelt pidi ilmselt väga julm ja võigas olema, kui selline inimene pidas paremaks oma pere nende meelevalda jätmise asemel kaasa võtta..

              Huvitav, kas professionaalsed pokkerimängijad vahel sellele ka mõtlevad, et teine mängija lauas võib olla suitsiidi plaaniv sõltlane, kes oma järjekordset kiirlaenu või vanaema lauahõbeda pandimajja viimise eest saadud raha maha mängib. Ise häbenen paar viimast aastat, et sellisel viisil omal ajal raha teenisin.

              Mainisin ka seda kunagi varem siin foorumis, et Pokerstarsi võib vabalt võrrelda narkokartelliga ja võitvaid mängijaid diileritega. Terminit "rekreatiivne" kohtab ka kõige tihedamini sõnade "mängur" ja "narkotarbija" ees. Meil siin kohaliku kartelli juht on Eesti rikaste topis ja austatud mees, nende teiste kartellide juhid aga maailma tagaotsituimad kurjategijad.. /Mindfucked/

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #157
                Re: Sügise offtopic 2016

                Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                Huvitav, kas professionaalsed pokkerimängijad vahel sellele ka mõtlevad, et teine mängija lauas võib olla suitsiidi plaaniv sõltlane, kes oma järjekordset kiirlaenu või vanaema lauahõbeda pandimajja viimise eest saadud raha maha mängib. Ise häbenen paar viimast aastat, et sellisel viisil omal ajal raha teenisin.
                Mis vahet sel on tho? Kui sa järgmised 25 aastat teda laudades jälitada ei kavatse eesmärgiga talle raha dumpida siis it doesn't make a difference.

                Comment

                • sm112
                  Grinder
                  • Jun 2009
                  • 776

                  #158
                  Re: Sügise offtopic 2016

                  Ma ei öelnudki, et ma lisaks kahetsen või süümekaid tunnen, lihtsalt mingi hetk hakkasin selle peale ka sellest vaatenurgast mõtlema. Kui veidi alateadvuses sobrada, siis on eelmise posti ajendiks viha maailmas valitseva silmakirjalikkuse ja kahepalgelisuse pärast (viimane lõik). Kuna loodusseaduste järgi tugevam (ei mõtle ainult füüsilist jõudu, vaid ka tarkust jms) jääb ellu, siis obv teeksin ise ka fishi tühjaks, kui see oleks mu ainus võimalus omale söök lauale ja katus peakohale garanteerida.

                  Comment

                  • sm112
                    Grinder
                    • Jun 2009
                    • 776

                    #159
                    Re: Sügise offtopic 2016

                    Ja see (poolenisti retooriline) küsimus oli pigem suunatud meie foorumi SJW-dele, et veidi paremini nende moraalse kompassi tööpõhimõtteid mõista.

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #160
                      Re: Sügise offtopic 2016

                      Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                      Huvitav, kas professionaalsed pokkerimängijad vahel sellele ka mõtlevad, et teine mängija lauas võib olla suitsiidi plaaniv sõltlane, kes oma järjekordset kiirlaenu või vanaema lauahõbeda pandimajja viimise eest saadud raha maha mängib. Ise häbenen paar viimast aastat, et sellisel viisil omal ajal raha teenisin.
                      ei mõtle. iga inimese elu on tema enda kätes. kui mina tema raha ei võta, võtab selle keegi teine või kasinn, ega see tal maha degennimata ei jää. igal inimesel on võimalus saata starsi meil ja end sealt bannida.

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #161
                        Re: Sügise offtopic 2016

                        Kasutasin aastaid täpselt sama "vabandust", kui pidin põhjendama oma seisukohta, et pokkeriga ei ole ebaeetiline mängijana raha teenida. Nüüd tulebki see silmakirjalikkuse ja kahepalgelisuse koht - hasartmängude, alkoholi, tubakaga saab iga täiskasvanud inimene ise otsustada, aga näiteks paari kanepitaime kasvatamise eest on paar aastat tingimisi miinimum ja kui raha korraliku advokaadi jaoks ei ole, võid ka reaalselt kinni minna. Siinkohal tervitaks Vaherit ja Reinsalu, viimasel soovitaks hakata vaikselt uut töökohta otsima, sest IRL järgmistel valimistel enam künnist ei ületa.

                        Comment

                        • sm112
                          Grinder
                          • Jun 2009
                          • 776

                          #162
                          Re: Sügise offtopic 2016

                          Taustaks veel, et enne pokkeriga esmatutvust sattusin kuidagi kasinni, võitsin black jackiga 10k eeki ja mõtlesin, et voobshe lihtne viis raha teenida. Poole aasta pärast olin 50k augus ja jõudis kohale, et enesekontroll ei ole piisav (kainelt ei läinud kunagi, juues pea iga kord) ning käisin kuskil toompeal keeluavaldust kirjutamas. Umbes samal ajal oli pokkeribuum Eestisse jõudnud ja googeldasin poker strategy ning sealt sattusin samanimelisele lehele, mis kahjuks suunas algajad SSS juurde.

                          /Siinkohal tervitan ment52-te, loodetavasti tekib kunagi võimalus komplimendile vastata./
                          Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                          Pastilaa peaks oma postitused lihtsate tabelite kujul esitama, et shortstackerid ka asjast aru saaks
                          Vist kolmandal kuul teenisin sellega juba rohkem kui tööl käies ja EV kontseptsioonist arusaamine oli põhiline asi, mis aitas sõltuvust kontrollima õppida. Peale seadusemuudatusi ja sellega kaasnenud kõikide varasemate keeldude kaotamist sain ka live-kasiinosse jälle minna (pokkeri mängimise eesmärgil) ja mis seal salata, täis peaga paar korda ka skillimängudes raha auku panna (alati teel pokkerilauast kassasse), aga kuus viimast aastat olen suutnud neid igas olekus teadlikult vältida.

                          Viimase paari aasta jooksul on päris mitme inimese kohta tutvusringkonnas välja tulnud sõltuvus hasartmängudest. Sugulase rääkisin kainel hetkel nõusse, palusin ID kaardi paroolid sisestada ja panin maksimaalse pikkusega keelu peale ning teisi olen proovinud nõustada nii hästi kui oskan. Ükskõik, kus tuleb juttu pokkerist, spordiennustusest vms, üritan selgitada, mida tähendab ja kui suur on EV ruleti, black jacki, spordiennustuse ja pokkeri puhul ning miks ei ole neil mitte mingit võimalust pikas perspektiivis nende asjadega raha teenida (olgem ausad, ka pokkeriga praegu nullist alustada on ilma suurte looduslike eeldusteta üsna mõttetu tegevus, sest suurem osa inimesi saavutaks sama pingutusega mõnel muul alal suurema edu).

                          Pokkeriga pole ise paar viimast aastat praktiliselt enam tegelenud sest oli üks "huvitav" umbes aasta pikkune periood veidi peale musta reedet, kus kõigepealt jooksin paari kuu jooksul NL50 6maxis 50 BI (loe: 50x100bb) alla EV ja ei suutnud seda formaati enam mängida ning Andu eeskujul valisin seejärel Hyper-Turbo HUSNG-d, kus jooksin vist nelja kuu jooksul 200BI alla EV (hiljem mängisin veel veidi ja sain vist 100BI tagasi EV-lt), aga kombineeritud muude eluliste sündmustega kadusid kõik tagavarad ja vaim murdus niivõrd, et pidasin paremaks tagasi tööle minna. Täna panin 200 EUR-i kontole ja katsetan, kas kunagisel pro-l, kelle õppimiskõver on aastaid paigal püsinud, on tänapäeval pokkeriga veel võimalik veidi lisaraha teenida. Sellest vist ka need järjestikkused monoloog-postid, mis niikuinii kedagi ei häiri, sest foorum praktiliselt surnud :)

                          Comment

                          • Ibis
                            Julm Donk
                            • Sep 2016
                            • 36

                            #163
                            Re: Sügise offtopic 2016

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            http://ekspress.delfi.ee/kuum/manguk...re?id=69089441

                            Kas sa seda lugu mäletad või oled liiga noor selle jaoks?
                            Ohhjh ikka mäletan.
                            Karu sõnul on sõltuvuse probleem Eesti üle tähtsustatud ja tegelikult on neid vaid 1,5-2,5 protsenti elanikest.
                            Kuidas tänasel päeval sellega on?

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #164
                              Re: Sügise offtopic 2016

                              Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                              Kasutasin aastaid täpselt sama "vabandust", kui pidin põhjendama oma seisukohta, et pokkeriga ei ole ebaeetiline mängijana raha teenida. Nüüd tulebki see silmakirjalikkuse ja kahepalgelisuse koht - hasartmängude, alkoholi, tubakaga saab iga täiskasvanud inimene ise otsustada, aga näiteks paari kanepitaime kasvatamise eest on paar aastat tingimisi miinimum ja kui raha korraliku advokaadi jaoks ei ole, võid ka reaalselt kinni minna. Siinkohal tervitaks Vaherit ja Reinsalu, viimasel soovitaks hakata vaikselt uut töökohta otsima, sest IRL järgmistel valimistel enam künnist ei ületa.
                              mis siin pokkerimängija perspektiivist silmakirjalik või kahepalgeline on? pokkerimängija süü, et ühiskondlikud protsessid aega võtavad? pokkerimängija kirjutab seadusi?

                              Comment

                              • sm112
                                Grinder
                                • Jun 2009
                                • 776

                                #165
                                Re: Sügise offtopic 2016

                                Pokkerimängija seisukohast mitte midagi.

                                Küsimus oli tegelikult mõeldud meie sotsiaalse õigluse sõdalastele, kellega varem debateerinud oleme siin foorumis. Silmakirjalik ja kahepalgeline on agressivselt ja ründavalt võidelda mingi vähemusgrupi õiguste eest (näit. LGBT vms) ja samal ajal mõnitada teist vähemusgruppi, kes ka oma õiguste eest võitlevad (näit. kanepitarbijaid).

                                Comment

                                Working...