Sügise offtopic 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BentleyFlyingSpur
    Julm Donk
    • Aug 2016
    • 48

    #76
    Re: Sügise offtopic 2016

    Btw, kas eesti.ee ja analoogsetest kontodest saab lahti, kui Eesti kodakondsusest loobuda. Ja mis saab seal olnud andmetest? Või on Eesti isikukoodiga inimesele eelmainitud konto jääv.
    Last edited by BentleyFlyingSpur; 25.09.16, 20:59.

    Comment

    • Ibis
      Julm Donk
      • Sep 2016
      • 36

      #77
      Re: Sügise offtopic 2016

      Algselt postitas BentleyFlyingSpur Vaata postitust
      Btw, kas eesti.ee ja analoogsetest kontodest saab lahti, kui Eesti kodakondsusest loobuda. Ja mis saab seal olnud andmetest? Või on Eesti isikukoodiga inimesele eelmainitud konto jääv.
      A ise olid loll, et ID-kaardi tegid, poleks teinud poleks sulle ka eesti.ee kontot tehtud, vot!

      Comment

      • lazyeye
        Bännitud
        • Sep 2016
        • 73

        #78
        Re: Sügise offtopic 2016

        Algselt postitas Ibis Vaata postitust
        A ise olid loll, et ID-kaardi tegid, poleks teinud poleks sulle ka eesti.ee kontot tehtud, vot!
        Vot jah, kas sina oled NL2st välja saanud?

        Comment

        • BentleyFlyingSpur
          Julm Donk
          • Aug 2016
          • 48

          #79
          Re: Sügise offtopic 2016

          Kersti Kaljulaid

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #80
            Re: Sügise offtopic 2016

            Algselt postitas BentleyFlyingSpur Vaata postitust
            Kersti Kaljulaid
            Oeh

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #81
              Re: Sügise offtopic 2016

              Keegi WSOP main eveti-d ka youtubis vaatab.Iga nädal tuleb kaks uut osa välja.


              See vend ajaks küll tilti laua taga



              Alright vend ka

              Comment

              • Ibis
                Julm Donk
                • Sep 2016
                • 36

                #82
                Re: Sügise offtopic 2016

                Comment

                • JohannesJ
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 684

                  #83
                  Re: Sügise offtopic 2016

                  Tere!
                  Oskab keegi midagi nende kahe pokerstarsi kasutaja kohta öelda: babayaga001; Priitk ?
                  Kasvõi seda kust riigist pärit vms.
                  Äitähh

                  Comment

                  • BentleyFlyingSpur
                    Julm Donk
                    • Aug 2016
                    • 48

                    #84
                    Re: Sügise offtopic 2016

                    Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                    Tere!
                    Oskab keegi midagi nende kahe pokerstarsi kasutaja kohta öelda: babayaga001; Priitk ?
                    Kasvõi seda kust riigist pärit vms.
                    Äitähh
                    Ei tea kas sama kasutaja http://priidud.blogspot.com.ee/2007/...-juhtunud.html

                    Comment

                    • BentleyFlyingSpur
                      Julm Donk
                      • Aug 2016
                      • 48

                      #85
                      Re: Sügise offtopic 2016

                      Kas keegi teab rääkida kutist keda kutsutakse Happe Ottiks, kõva LSD tarvitaja?

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #86
                        Re: Sügise offtopic 2016

                        Viimase 30 päevaga on foorumis vist rohkem poste olnud, kui enne seda 2016. aastal kokku?

                        Comment

                        • lazyeye
                          Bännitud
                          • Sep 2016
                          • 73

                          #87
                          Re: Sügise offtopic 2016

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Viimase 30 päevaga on foorumis vist rohkem poste olnud, kui enne seda 2016. aastal kokku?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • lazyeye
                            Bännitud
                            • Sep 2016
                            • 73

                            #88
                            Re: Sügise offtopic 2016

                            Btw olen Tais ja sain nädal aega tagasi tuttavaks ühe pokkeriprode kasutajaga
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Mis te sellest vennast arvate?
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by lazyeye; 21.10.16, 02:30.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #89
                              Re: Sügise offtopic 2016

                              ilus pruut oli see kili kohta raisk

                              Comment

                              • lazyeye
                                Bännitud
                                • Sep 2016
                                • 73

                                #90
                                Re: Sügise offtopic 2016

                                Mäletan seda nagu eilset, kui Svenza sai pruute nagu murdu. Kahju, et ta nüüd kadunud on.
                                https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net...b7&oe=58A9A0C2
                                Last edited by lazyeye; 21.10.16, 22:30.

                                Comment

                                Working...