Sügise offtopic 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #31
    Re: Sügise offtopic 2016

    Algselt postitas BentleyFlyingSpur Vaata postitust
    Soovitan koguda pikemalt ja peale seda kõik punasele panna. Mida suurem summa, seda väärtuslikum duubeldus.
    Naisele pakkusin et müüks korteri maha ja paneks nr.10 peale

    Comment

    • fl0p
      Jube Noob
      • Jun 2016
      • 143

      #32
      Re: Sügise offtopic 2016

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Hobiks sobib väga hästi , lisaraha ja mingi hetk saad olympicus kõik punase peale panna
      YOLO
      Btw kas keegi on kunagi mõelnud, miks mobiilitarvikute poe nimi on YOLO? I'm baffled igal juhul.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #33
        Re: Sügise offtopic 2016

        Eino tegelt tahaks enamvähem BR et vahest live käia ja chill , siiski +ev tegevus , 20€ turna , 150€ joogid + 25-50€ taksoga koju , oleneb kas suudad takso numbrit valida või pead maja eest võtma


        Fun fact : peale 15 red bulli viinaga enam pokkerit ei biidi ja cash on halb idee
        Last edited by Kakahirmutis; 23.09.16, 11:02.

        Comment

        • fl0p
          Jube Noob
          • Jun 2016
          • 143

          #34
          Re: Sügise offtopic 2016

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Fun fact : peale 15 red bulli viinaga enam pokkerit ei biidi ja cash on halb idee
          Tested by a trained professional?

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #35
            Re: Sügise offtopic 2016

            Algselt postitas fl0p Vaata postitust
            Tested by a trained professional?
            Ennem olympicusse sisse ei astu kui suust retarded juttu ei tule
            Last edited by Kakahirmutis; 23.09.16, 11:09.

            Comment

            • fl0p
              Jube Noob
              • Jun 2016
              • 143

              #36
              Re: Sügise offtopic 2016

              Oh wow.
              Last edited by fl0p; 23.09.16, 13:39. Põhjus: tiltisin

              Comment

              • fl0p
                Jube Noob
                • Jun 2016
                • 143

                #37
                Re: Sügise offtopic 2016

                ...ANYWAY mida ma just lugesin?!

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #38
                  Re: Sügise offtopic 2016

                  Algselt postitas fl0p Vaata postitust
                  Seda juttu räägitakse imho 3, kui mitte 4 aastat vähemalt. Sellest ajast peale, kui pokkeriga tutvust tegema hakkasin pm. Ongi hea, kui head mängijad jalga lasevad - rohkem fishe minusugustele hulludele :)

                  Praegu tehaksegi samme, et pokkerisse kui oskustepõhisesse mängu kaasata võimalikult palju gamblereid. Igas saidis ja networkis ponnistatakse selle nimel kõvasti. Lisaks USA hakkab ka vaikselt taas mängima, venelased mängida ei või. Tundub, et pigem soodne aeg uuesti alustamiseks (kes kunagi katki jätsid).

                  Minu eesmärk on mitte uskuda prohvetlikke arvamusi, et pokker sureb välja. Selle asemel keskendun arenemisele. Pole ju paha kas või aasta-kaks mitte kellast kellani tööle ronida, vaid selle asemel reisida, maailma näha. Ülikoolis käia ja midagi uut õppida. Minu hirmu tuleviku ees vähendab võib-olla ka asjaolu, et olen õppinud ja töötanud IT erialal. Tolles valdkonnas töö otsa ei saa :)
                  Räägitakse, aga ka tehakse. Prod-prodeks, aga mängijate arv on vähenenud ning kogu süsteem redelil allapoole liikunud. Ühele sissemakstud dollarile tõuseb konkurents aasta-aastalt ja kuna ka oskuste vahe järjest väheneb, siis see osa jaguneb järjest võrdsemalt ära.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #39
                    Re: Sügise offtopic 2016

                    Offtopicusse siis ka offtopicut. Ma palun allkirja anda kanepi legaliseerimisele. Mul ei ole kanepi vastu mingit huvi, olen elus mõned korrad teinud, viimane kord ma ei teagi, aastaid tagasi. Pigem ei meeldi, aga kanepituru reguleerimine on kindlat ainuõige otsus, sest seda tehakse anyway, aga konservatiivse lähenemisega võidame me kõik.



                    Seal on siis pikk jutt, aga kui ei viitsi lugeda, siis allkirja saab anda:https://rahvaalgatus.ee/topics/059ea...4-44b808ecb8f4

                    Kui 1000 allkirja täis, siis võtab riigikogu selle arutlusele. Hetkel on paarsada allkirja puudu, aga selle saab täis. Siinkohal, kui sul ID-kaart olemas ja lugeja ka, siis on see nobrainer otsus teha paar klikki. Pokkerimängijad peaksid aru saama, et see oleks pidanud juhtuma varem.

                    Võid arvata, et allkirja andmine ei muuda midagi. Muudab ja mida rohkem allkirju saame (sellepärast olengi siin) seda kiiremini ja rohkem muutub. Nii, et vutt-vutt ja allkiri alla. Isegi Pastilaa paneks (võin selle peale kihla vedada) ja ma arvan, et ta on selle foorumi kõige intelligentsem liige :P Pahvakust rääkimata ...

                    Aa ja muidugi algsource: http://www.elver.ee

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #40
                      Re: Sügise offtopic 2016

                      tehtud! intelligentsi osas halvad uudised - olen savu teinud vahepeal ja see langenud. metsapull, taipupole on kaugel ees. taipupole paneb lausa hullu - sai vahepeal ülikooli rektoriks vms.

                      Comment

                      • BentleyFlyingSpur
                        Julm Donk
                        • Aug 2016
                        • 48

                        #41
                        Re: Sügise offtopic 2016

                        Staarpostitaja Wolferk paneb kõigile pika puuga ära.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: Sügise offtopic 2016

                          Algselt postitas BentleyFlyingSpur Vaata postitust
                          Staarpostitaja Wolferk paneb kõigile pika puuga ära.
                          Vennad olete ?

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #43
                            Re: Sügise offtopic 2016

                            presidendikandidaadid ei saa ka nii ruttu hääli kokku kui kanepisõltlased

                            Comment

                            • fl0p
                              Jube Noob
                              • Jun 2016
                              • 143

                              #44
                              Re: Sügise offtopic 2016

                              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                              presidendikandidaadid ei saa ka nii ruttu hääli kokku kui kanepisõltlased
                              Kanepisõltlastest presidendikandidaadid saaks ilmselt väga hästi..

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #45
                                Re: Sügise offtopic 2016

                                Algselt postitas fl0p Vaata postitust
                                Kanepisõltlastest presidendikandidaadid saaks ilmselt väga hästi..
                                selle teadmisega elverlohod ja vandalarid mõnuleksid.

                                Comment

                                Working...