Sügise offtopic 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fl0p
    Jube Noob
    • Jun 2016
    • 143

    #46
    Re: Sügise offtopic 2016

    Ei tea, mis aineid selliseks nähtuseks vaja on:

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #47
      Re: Sügise offtopic 2016

      Algselt postitas fl0p Vaata postitust
      Ei tea, mis aineid selliseks nähtuseks vaja on:

      arvestades keratiini kergust, siis kergest tuulest peaks piisama

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #48
        Re: Sügise offtopic 2016

        Kui 20 g-d potist alla lasta siis puudub vist tõesti huvi. Ega sul pole aimu kust kohast see välja võis ujuda?

        Comment

        • BentleyFlyingSpur
          Julm Donk
          • Aug 2016
          • 48

          #49
          Re: Sügise offtopic 2016

          Läheb põnevaks, ei valitudki esimese hooga ära..

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #50
            Re: Sügise offtopic 2016

            Algselt postitas BentleyFlyingSpur Vaata postitust
            Läheb põnevaks, ei valitudki esimese hooga ära..
            Mis selle puhul täpsemalt põnev peaks olema? See on pigem äärmiselt problemaatiline kui nii parlament kui ka valimiskogu nii lõhestunud on, et pole võimelised leidma kedagi kes piisavale arvule inimestele meelt mööda oleks või kompetensi suhtes valituks saaks. Ega need uued kandidaadid kes nüüd uuel nädalal avalikustatakse kuidagi paremad pole, pigem just sellised hädaolukorra valikud.

            Comment

            • BentleyFlyingSpur
              Julm Donk
              • Aug 2016
              • 48

              #51
              Re: Sügise offtopic 2016

              On problemaatiline, täiesti häbiväärne.

              Comment

              • lazyeye
                Bännitud
                • Sep 2016
                • 73

                #52
                Re: Sügise offtopic 2016

                Siimu poisi oleks võinud ju ära valida

                Comment

                • fl0p
                  Jube Noob
                  • Jun 2016
                  • 143

                  #53
                  Re: Sügise offtopic 2016

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Mis selle puhul täpsemalt põnev peaks olema? See on pigem äärmiselt problemaatiline kui nii parlament kui ka valimiskogu nii lõhestunud on, et pole võimelised leidma kedagi kes piisavale arvule inimestele meelt mööda oleks või kompetensi suhtes valituks saaks. Ega need uued kandidaadid kes nüüd uuel nädalal avalikustatakse kuidagi paremad pole, pigem just sellised hädaolukorra valikud.
                  IMHO see, et sõelale jäid Jõks ja Kallas, oli juba natuke häbiväärne. Kallas veelgi, aga Jõks.
                  Nende vahel ei saagi valida.

                  Kaljuranna valik jätkata kandideerimist oli rumal teatud mõttes. Mulle ta sümpatiseerus, ent tõenäoliselt läksid paljud Kallase hääled sinna.

                  Piinlik on tõesti, et selline faux pas saab nii kõrgel levelil juhtuda.

                  Comment

                  • fl0p
                    Jube Noob
                    • Jun 2016
                    • 143

                    #54
                    Re: Sügise offtopic 2016

                    Tohoh. BPC tutvustab eestlast: http://www.bestpokercoaching.com/bpc...et-hu-soldier/

                    Comment

                    • Wolferk
                      Jube Noob
                      • Jun 2012
                      • 176

                      #55
                      Re: Sügise offtopic 2016

                      Algselt postitas fl0p Vaata postitust
                      Codecci, olen üldiselt nõus Sinu jutuga. Kui pole haridust, siis ei aeruta nn "päriselus" niikuinii kuhugile. Kui sa end just kätte ei võta. Samas julgen kahelda, et inimene, kel pole haridust, viitsib enesele ka pokkerit selgeks teha. On erandeid nagu Branson, kes ehitas hea vaistu ja raske tööga terve impeeriumi. Ja seda ilma hariduseta.

                      Ja veelkord toonitan, et IT alal pole vahet, kas see gap on sul kuu või 2 aastat. Paljud ettevõtted lasevad nt oma progejad/disainerid/süsadminnid aastaks Austraaliasse matkama või Filipiinidele rändama, ning palkavad hiljem tagasi. Okei, IT valdkond areneb kiiresti, aga vundamentaalsed oskused ja teadmised leiavad alati kasutust.
                      Pluss enamus IT inimesi on nagunii harjunud end toimuvaga kursis hoidma. Muidu ei saaks selles valdkonnas lihtsalt töötada.

                      Kõik on elu jooksul tehtud valikutes kinni. Kui mul poleks haridust ja 6-aastast töökogemust selles valdkonnas, ma ei julgekski sellist sammu teha. Sest mis siis, kui pokker ei toodagi enam? Tagala PEAB olema.

                      Ja Wolferki jutule tahaks kommentaariks lisada, et "elu lõpuni üürikorteris kuidagi elamine" ei ole näiteks minu stiil. Ma tahaks reisida, end ja tulevasi järglasi harida, ja neile ka midagi jätta.
                      Mis see kooliharidus pokkerisse puutub ??!! Pokkeril pole eluliste teadmistega mingit otsest pistmist. See on lihtsalt üks kaardimäng, kus kõik põhineb ainult kaartide/kombinatsioonide tugevusel. Mõni lihtsameelne isegi arvab, et pokker laiendab silmaringi vms. Tegelikult pokker ainult võõrandab päriselust ega anna mingeid teadmisi/oskusi päriselus hakkama saamiseks. Pokker muudab inimesed kalgiks ja ülbeks.

                      Kui nüüd järele mõelda, siis matemaatika algharidust on pokkeris muidugi vaja. Muidu ei tea ju, kas 99 on tugevam kui 22 ????.

                      Mis teha, kui pokker ei toodagi enam??!! Debiilsemat juttu sa enam ajada ei oska või?? See tähendaks siis, et kõik fishid lõpetaksid oma pokkeri-hobiga tegelemise ära lambist...täiesti absurdne ju. Pealegi siis ühes varasemas posituses keegi kirjutas, et pokkeritoad näevad kõvasti vaeva, et fishe juurde meelitada. Ja kui fishid peaksid mingi ime läbi pokkeritubadest jeehat tõmbama, siis langeks ja online-pokkerimängijate üldine arv, sest bumhunteritel poleks enam mingit põhjust mängida(peale sõltuvusnähtude).

                      Elu lõpuni üürikorteris elamine pole sinu stiil. Kui me elaksime unistuste maailma, siis ei elaks mitte keegi üürikorteris. Paraku lokkab praeguses maailmas ebavõrdsus ja ebaõiglus. Valdaval osal inimkonnast lihtsalt ei olegi võimalik valida, kas reisida mööda maailma ringi, omada isiklikku maja...paljud ei saa endale väikese palga või tööpuuduse tõttu isegi üürikorterit lubada(mõni ei taha ka). Nälgivatest lastest ei hakka üldse rääkimagi(liiga jube). Kõik see ebavõrdsus on obv seepärast, et me elama raha-maailmas. Ja raha-maailmas ei saa kunagi olema võimalik selline olukord, et kõik inimesed on sama rikkad.

                      Ja sa mögised siin mingist enda stiilist ??!! F*****g idioot !!!

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #56
                        Re: Sügise offtopic 2016

                        Mis jutt see on et pokker ei arenda? Naine massaaži küsib ma hakkan kohe bluffima et käsi haige , paha olla , tänane reporter on eriti huvitav jne


                        Sõber õlle kõrval räägib kuidas klubis naisi maha murdis siis riveris võtad ta story ja range kokku et kas on usutav
                        Last edited by Kakahirmutis; 25.09.16, 17:26.

                        Comment

                        • fl0p
                          Jube Noob
                          • Jun 2016
                          • 143

                          #57
                          Re: Sügise offtopic 2016

                          Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                          Mis see kooliharidus pokkerisse puutub ??!! Pokkeril pole eluliste teadmistega mingit otsest pistmist. See on lihtsalt üks kaardimäng, kus kõik põhineb ainult kaartide/kombinatsioonide tugevusel. Mõni lihtsameelne isegi arvab, et pokker laiendab silmaringi vms. Tegelikult pokker ainult võõrandab päriselust ega anna mingeid teadmisi/oskusi päriselus hakkama saamiseks. Pokker muudab inimesed kalgiks ja ülbeks.

                          Kui nüüd järele mõelda, siis matemaatika algharidust on pokkeris muidugi vaja. Muidu ei tea ju, kas 99 on tugevam kui 22 ????.

                          Mis teha, kui pokker ei toodagi enam??!! Debiilsemat juttu sa enam ajada ei oska või?? See tähendaks siis, et kõik fishid lõpetaksid oma pokkeri-hobiga tegelemise ära lambist...täiesti absurdne ju. Pealegi siis ühes varasemas posituses keegi kirjutas, et pokkeritoad näevad kõvasti vaeva, et fishe juurde meelitada. Ja kui fishid peaksid mingi ime läbi pokkeritubadest jeehat tõmbama, siis langeks ja online-pokkerimängijate üldine arv, sest bumhunteritel poleks enam mingit põhjust mängida(peale sõltuvusnähtude).

                          Elu lõpuni üürikorteris elamine pole sinu stiil. Kui me elaksime unistuste maailma, siis ei elaks mitte keegi üürikorteris. Paraku lokkab praeguses maailmas ebavõrdsus ja ebaõiglus. Valdaval osal inimkonnast lihtsalt ei olegi võimalik valida, kas reisida mööda maailma ringi, omada isiklikku maja...paljud ei saa endale väikese palga või tööpuuduse tõttu isegi üürikorterit lubada(mõni ei taha ka). Nälgivatest lastest ei hakka üldse rääkimagi(liiga jube). Kõik see ebavõrdsus on obv seepärast, et me elama raha-maailmas. Ja raha-maailmas ei saa kunagi olema võimalik selline olukord, et kõik inimesed on sama rikkad.

                          Ja sa mögised siin mingist enda stiilist ??!! F*****g idioot !!!
                          Mida tilti :D Jäägu Sulle Su arvamus. Kõik elavad nii, nagu nad on valinud. Kui Sa pole rahul, siis pead ise midagi muutma. Mitte kiruma maailma, kui ebavõrdne ja -õiglane see on. Lihtne on küll ohvri-mindsetiga läbi elu liugu lasta.
                          Last edited by fl0p; 25.09.16, 17:34.

                          Comment

                          • fl0p
                            Jube Noob
                            • Jun 2016
                            • 143

                            #58
                            Re: Sügise offtopic 2016

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Mis jutt see on et pokker ei arenda? Naine massaaži küsib ma hakkan kohe bluffima et käsi haige , paha olla , tänane reporter on eriti huvitav jne


                            Sõber õlle kõrval räägib kuidas klubis naisi maha murdis siis riveris võtad ta story ja range kokku et kas on usutav
                            ROFL!
                            Ei tegelt arendab küll. Inimesi aitab paremini lugeda.

                            Comment

                            • Wolferk
                              Jube Noob
                              • Jun 2012
                              • 176

                              #59
                              Re: Sügise offtopic 2016

                              Algselt postitas fl0p Vaata postitust
                              ROFL!
                              Ei tegelt arendab küll. Inimesi aitab paremini lugeda.
                              Kus otsast??!! Netipokkeris sa ju ei näe vastaste lõustasid, et millal blufib ja millal mitte.

                              Comment

                              • BentleyFlyingSpur
                                Julm Donk
                                • Aug 2016
                                • 48

                                #60
                                Re: Sügise offtopic 2016

                                Pokker võib panna päris elus toimingute expected valuet hindama. Eriti kasulik on see kui toimingute EV-d kogumis arvestada

                                Mind isiklikult pani pokker advanced ruleti skeeme aretama, aga räägin sellest mõni teinekord hiljem.

                                Comment

                                Working...