Sügise offtopic 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lazyeye
    Bännitud
    • Sep 2016
    • 73

    #196
    Re: Sügise offtopic 2016

    Siin on üks test http://ee.iq-test.cc/, mida on teinud enamasti oinad kui vaadata tulemusi, päris halb tase.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #197
      Re: Sügise offtopic 2016

      Algselt postitas lõvikuningas Vaata postitust

      Minumeelest alla 130 on päris kehv.
      ROFL, kas sa oled liiga palju SMS-e saatnud?
      Last edited by Potsataja; 22.11.16, 18:32.

      Comment

      • BentleyFlyingSpur
        Julm Donk
        • Aug 2016
        • 48

        #198
        Re: Sügise offtopic 2016

        Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
        Minge kooli ja tõstke foorumi keskmist IQ-d.
        Algselt postitas lazyeye Vaata postitust
        Siin on üks test http://ee.iq-test.cc/, mida on teinud enamasti oinad kui vaadata tulemusi, päris halb tase.
        Sa tee kõigepealt oma reklaamitud test ära ja siis räägime edasi. Tee need viimased ülesanded seal ära. Niiet ootame tulemusi!
        Ja btw need tulemused ei pruugi seal üldsegi olla reaalne statistika vaid on lihtsalt illustreerimiseks pandud.

        Comment

        • lõvikuningas
          Räme Fish
          • Sep 2016
          • 7

          #199
          Re: Sügise offtopic 2016

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          ROFL, kas sa oled liiga palju SMS-e saatnud?
          Üldiselt on nii, et kui see IQ näitaja on alla 120, siis on tegemist meie mõistes ikka väga rumala inimesega. Debiilidel on IQ kusagil 100 ringis

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #200
            Re: Sügise offtopic 2016

            keskmine alla 75 kindlasti, rankal nii sätitud, et üle 76 ei pääse ligi (miski inside info eksamikeskusest)

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #201
              Re: Sügise offtopic 2016

              Teie IQ on:
              alla 60


              Seekord rekord ajaga, 11 sek


              Loodetavasti homme saab alla 9s , pracin veits

              Comment

              • lazyeye
                Bännitud
                • Sep 2016
                • 73

                #202
                Re: Sügise offtopic 2016

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                IQ on:
                alla 60
                Kui nüüd päris ilma naljata, siis ega sinupuhul see tulemus palju parem olla ei saakski.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #203
                  Re: Sügise offtopic 2016

                  Algselt postitas lazyeye Vaata postitust
                  Kui nüüd päris ilma naljata, siis ega sinupuhul see tulemus palju parem olla ei saakski.
                  Natukene harjutada , kõik vastused üles kirjutada ja sama testi uuesti tehes peaks 63 ära tulema

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #204
                    Re: Sügise offtopic 2016

                    Kirjutasime täna probleemidest, mis seotud uue maaeluministri Martin Repinski kitsefarmiga Ida-Virumaal.


                    Video võtab lausa pead sügama, et kuhu krt on pandud 391 317 eurot? Mul meenub sellist olukorda vaadates pigem nõukaaja lõpp.

                    Comment

                    • lazyeye
                      Bännitud
                      • Sep 2016
                      • 73

                      #205
                      Re: Sügise offtopic 2016

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      http://ekspress.delfi.ee/lisalood/vi...rm?id=76363259

                      Video võtab lausa pead sügama, et kuhu krt on pandud 391 317 eurot? Mul meenub sellist olukorda vaadates pigem nõukaaja lõpp.
                      Videos tädi ka möönab, et olukord on väga hull.
                      Postimees käis täna Ida-Virumaal Konjus ja selle lähedal Voka külas uurimas, mida arvavad kohalikud elanikud sealse kitsefarmi omanikust ja värskest maaeluministrist Martin Repinskist, kes on just oma põllumajandusliku tegevuse pärast meedia keskpunkti sattunud.

                      Comment

                      • lazyeye
                        Bännitud
                        • Sep 2016
                        • 73

                        #206
                        Re: Sügise offtopic 2016

                        A. Le Coqi juht Tarmo Noop rääkis ettevõtte töötajatele uue valitsuse alkoholipoliitikast ja selle mõjust ähvardades töötajaid, lubades tulevaks aastaks erakordselt rasket aastat.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Muidugi on tore, et alkohoolikuid kotitakse aga ega suurt midagi ei muutu, kes joob see joob ikka edasi.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #207
                          Re: Sügise offtopic 2016

                          Õlu aktsiis on etanooli 1 mahuprotsendi kohta 100 liitris 8,30 eurot, seega 2017. aastal tõstetakse seda 9,13 euro peale. Kuradi karm aasta tõesti.

                          Comment

                          • ropka11
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1008

                            #208
                            Re: Sügise offtopic 2016

                            Mitte, et ma õlleaktsiisi tõstmise heaks kiidaks aga noop on ju vana orav ja vaja paanikat külvata.
                            Tänu tema lobbyle enne õlleaktsiisi ei tõstetudki nii palju kui viinal.

                            Comment

                            • BentleyFlyingSpur
                              Julm Donk
                              • Aug 2016
                              • 48

                              #209
                              Re: Sügise offtopic 2016

                              The research by scientists at Caltech and UCLA could pave the way to developing nip-n-tuck style procedures that reverse and slow the ageing process.

                              Comment

                              • lazyeye
                                Bännitud
                                • Sep 2016
                                • 73

                                #210
                                Re: Sügise offtopic 2016

                                14.53 - saabub Jüri Ratas, koos Taavi Rõivasega.Kõned tirivad Taavil silmanurga niiskeks, mänglevad lõualihased annavad aimu, et mees teeb kõik, et pisar välja ei paistaks. Veel paar kõnet, kätte võetakse klaasid ja meedial palutakse lahkuda. Lahkun siis lõpuks minagi...
                                Kas tõesti meie Taavikene hakkas nutma? Issand kui kurb.

                                Comment

                                Working...