Re: Sügise offtopic 2016
Tegelt tuleks siiski neile vaestele modellidele psühholoogiks minna. Mina vajaks küll neid aeg-ajalt sellist loomingut kandes nt:
Algselt postitas Dnbftw
Vaata postitust
Comment