Sügise offtopic 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fl0p
    Jube Noob
    • Jun 2016
    • 143

    #16
    Re: Sügise offtopic 2016

    Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    fl0p: Lähed moedisaineritele psühholoogiks ja asi ants. :D
    Tegelt tuleks siiski neile vaestele modellidele psühholoogiks minna. Mina vajaks küll neid aeg-ajalt sellist loomingut kandes nt:

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #17
      Re: Sügise offtopic 2016

      Algselt postitas fl0p Vaata postitust
      Seda juttu räägitakse imho 3, kui mitte 4 aastat vähemalt. Sellest ajast peale, kui pokkeriga tutvust tegema hakkasin pm. Ongi hea, kui head mängijad jalga lasevad - rohkem fishe minusugustele hulludele :)

      Praegu tehaksegi samme, et pokkerisse kui oskustepõhisesse mängu kaasata võimalikult palju gamblereid. Igas saidis ja networkis ponnistatakse selle nimel kõvasti. Lisaks USA hakkab ka vaikselt taas mängima, venelased mängida ei või. Tundub, et pigem soodne aeg uuesti alustamiseks (kes kunagi katki jätsid).

      Minu eesmärk on mitte uskuda prohvetlikke arvamusi, et pokker sureb välja. Selle asemel keskendun arenemisele. Pole ju paha kas või aasta-kaks mitte kellast kellani tööle ronida, vaid selle asemel reisida, maailma näha. Ülikoolis käia ja midagi uut õppida. Minu hirmu tuleviku ees vähendab võib-olla ka asjaolu, et olen õppinud ja töötanud IT erialal. Tolles valdkonnas töö otsa ei saa :)
      Ja tulusus ongi 3-4 aastaga metsikult alla läinud. Varem solid $25/$50 regular tegi aastas milli, nüüd pea keegi online pokkeris ei teeni enam $1M. Ülihea/parim Z500 6-max cashimängija suudab näidata vb 5bb/100, kuus 50K kätt laseb siis aasta peale see $150K pre-rakeback mis on naeruväärne summa mõne aastatagusega võrreldes kus head HU bumhunterid tegid $500K aastas mängides 15K kätt kuus. Pool seda foorumit mängis töökõrvalt õhtuti mingi NL25-50 ja biitis normaalselt, nüüd pead ikka päris tõsiselt teemas sees olema, et seda teha. WCGRideri aeg on nii väärtusetu, et tüüp teeb mingeid NL2 streame kuigi ise üks brightest pokker minde prolly, kui kuskil vedeleks $1M online pokkeris mida aastas teenida siis ilmselgelt ta ei raiskaks oma aega sellisele jamale.

      Kui sa rahuldud paari kiloga kuus siis jah, see on tehtav veel mõneks aastaks, aga läheb ka päev-päevalt raskemaks, sest pokkerimängijad on laisad ja paljud head mängijad karjääri vahetuse ja quittimise asemel asemel liiguvad alla ja jätkavad kivist vee välja pigistamist. Ja fishid saavad nii räigelt reipi, sest regularide skill pidevalt suureneb, fun faktor väheneb + pokkeritoad omakorda suurendavad rake ja tõmbavad boonuseid kokku. Ja bottidest pole veel rääkinudki :D
      Last edited by Codecci; 22.09.16, 15:22.

      Comment

      • fl0p
        Jube Noob
        • Jun 2016
        • 143

        #18
        Re: Sügise offtopic 2016

        Challenge accepted!

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #19
          Re: Sügise offtopic 2016

          Tea kui tihti HS HUs mõni fish lauda istub? :D Kord paari kuu jooksul? :D

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #20
            Re: Sügise offtopic 2016

            Algselt postitas fl0p Vaata postitust
            Seda juttu räägitakse imho 3, kui mitte 4 aastat vähemalt. Sellest ajast peale, kui pokkeriga tutvust tegema hakkasin pm. Ongi hea, kui head mängijad jalga lasevad - rohkem fishe minusugustele hulludele :)

            Praegu tehaksegi samme, et pokkerisse kui oskustepõhisesse mängu kaasata võimalikult palju gamblereid. Igas saidis ja networkis ponnistatakse selle nimel kõvasti. Lisaks USA hakkab ka vaikselt taas mängima, venelased mängida ei või. Tundub, et pigem soodne aeg uuesti alustamiseks (kes kunagi katki jätsid).

            Minu eesmärk on mitte uskuda prohvetlikke arvamusi, et pokker sureb välja. Selle asemel keskendun arenemisele. Pole ju paha kas või aasta-kaks mitte kellast kellani tööle ronida, vaid selle asemel reisida, maailma näha. Ülikoolis käia ja midagi uut õppida. Minu hirmu tuleviku ees vähendab võib-olla ka asjaolu, et olen õppinud ja töötanud IT erialal. Tolles valdkonnas töö otsa ei saa :)
            Minu arvates pole asi niivõrd selles, et pokker pole praeguseks hetkeks veel täielikult ära lahendatud (v.a. HU SNG/HU CAP, LHE, äkki mingid draw mängud) vaid pigem küsimuses kas on kasulik oma aega ja energiat selle alla panna versus palgatöö tegemine. Vastus on jaatav juhul kui oled kindel, et suudad paar aastaga nii 100-250k kokku grindida, sest see on suhteliselt minimaalne vajalik summa edasi investeerimiseks (isegi kui korralikult diversifitseerida ja optimiseerida ei oska, siis iga sektori populaarsemaid väärtpabereid võttes tõmbab kuus keskmiselt nii 1-1.25% tootlust välja). Kui haridus ja potentsiaalne tagavaratöökoht on olemas, siis võib loomulikult asja veidi kergekäelisemalt võtta, aga mingi keskharidusega NL25 grinder olles kes iga kuu $1.5k teenib, on ilmselt üks halvimaid valikuid sest igasugune tagala puudub ning piisavalt palju ei saa kõrvale ka panna, et ettenägematuid sündmuseid korralikult üle elada.

            Comment

            • fl0p
              Jube Noob
              • Jun 2016
              • 143

              #21
              Re: Sügise offtopic 2016

              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
              Minu arvates pole asi niivõrd selles, et pokker pole praeguseks hetkeks veel täielikult ära lahendatud (v.a. HU SNG/HU CAP, LHE, äkki mingid draw mängud) vaid pigem küsimuses kas on kasulik oma aega ja energiat selle alla panna versus palgatöö tegemine. Vastus on jaatav juhul kui oled kindel, et suudad paar aastaga nii 100-250k kokku grindida, sest see on suhteliselt minimaalne vajalik summa edasi investeerimiseks (isegi kui korralikult diversifitseerida ja optimiseerida ei oska, siis iga sektori populaarsemaid väärtpabereid võttes tõmbab kuus keskmiselt nii 1-1.25% tootlust välja). Kui haridus ja potentsiaalne tagavaratöökoht on olemas, siis võib loomulikult asja veidi kergekäelisemalt võtta, aga mingi keskharidusega NL25 grinder olles kes iga kuu $1.5k teenib, on ilmselt üks halvimaid valikuid sest igasugune tagala puudub ning piisavalt palju ei saa kõrvale ka panna, et ettenägematuid sündmuseid korralikult üle elada.
              *NL25 grinder* - never. Kui ma peaks langema tagasi NL25, ma ei quitiks ever oma igapäevatööd. Ja tõenäoliselt ei teeks pokkerit ka enam, sest volüümi palju vaja teha seal.
              Mõtleks elukutseliseks saamisele alles siis, kui võidaks NL100-200s soliidse wr'ga.

              Comment

              • BentleyFlyingSpur
                Julm Donk
                • Aug 2016
                • 48

                #22
                Re: Sügise offtopic 2016

                Comment

                • Wolferk
                  Jube Noob
                  • Jun 2012
                  • 176

                  #23
                  Re: Sügise offtopic 2016

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Minu arvates pole asi niivõrd selles, et pokker pole praeguseks hetkeks veel täielikult ära lahendatud (v.a. HU SNG/HU CAP, LHE, äkki mingid draw mängud) vaid pigem küsimuses kas on kasulik oma aega ja energiat selle alla panna versus palgatöö tegemine. Vastus on jaatav juhul kui oled kindel, et suudad paar aastaga nii 100-250k kokku grindida, sest see on suhteliselt minimaalne vajalik summa edasi investeerimiseks (isegi kui korralikult diversifitseerida ja optimiseerida ei oska, siis iga sektori populaarsemaid väärtpabereid võttes tõmbab kuus keskmiselt nii 1-1.25% tootlust välja). Kui haridus ja potentsiaalne tagavaratöökoht on olemas, siis võib loomulikult asja veidi kergekäelisemalt võtta, aga mingi keskharidusega NL25 grinder olles kes iga kuu $1.5k teenib, on ilmselt üks halvimaid valikuid sest igasugune tagala puudub ning piisavalt palju ei saa kõrvale ka panna, et ettenägematuid sündmuseid korralikult üle elada.
                  "Vastus on jaatav juhul kui oled kindel, et suudad paar aastaga nii 100-250k kokku grindida, sest see on suhteliselt minimaalne vajalik summa edasi investeerimiseks"

                  100-250k Eurot paari aastaga. Mida siis üldse edasi investeerida, kui grindides nii müstiliselt palju teenib??? ???? 100 000 Euroga võib rahumeeli elu lõpuni nt. normaalses üürikorteris elada. Villat ja eralennukit küll lubada endale ei saa selle raha eest, aga see luksus ei tee anyway kedagi õnnelikumaks. Sa ise oled mingi ärahellitatud miljonär, et sellist juttu üldse puhud?


                  "mingi keskharidusega NL25 grinder olles kes iga kuu $1.5k teenib, on ilmselt üks halvimaid valikuid sest igasugune tagala puudub ning piisavalt palju ei saa kõrvale ka panna, et ettenägematuid sündmuseid korralikult üle elada."

                  TAGALA puudub?? Wtf?? Ma teenin lihttööga 450-600€ kuus. Kus mu f*****g tagala on ??? No sinu jutu järgi pole 1500 € mingi raha, siis 500€ kuupalk kõlbab ainult p***e pühkimiseks??

                  "Kui ma iga kuu 1500€ teeniksin, saaksin sellest ilma igasuguste probleemideta 1000€ kõrvale panna ja see on vägagi piisav, et mingid X ootamatud sündmused(mida sa sellega üldse mõtled?) üle elada...arvestades, et olen nooremana totaalses vaesuses elanud...ja kurivaim ikka elan. Ennäe imet! ????????????

                  Igastahes väga üleolev ja ärahellitatud arusaam sul elust. Aga ju see on siis rahakate inimeste seas levinud suhtumine nn. halli töölismassi suhtes. ????

                  Comment

                  • BentleyFlyingSpur
                    Julm Donk
                    • Aug 2016
                    • 48

                    #24
                    Re: Sügise offtopic 2016

                    Wolferk kas said stake kätte?

                    Comment

                    • Wolferk
                      Jube Noob
                      • Jun 2012
                      • 176

                      #25
                      Re: Sügise offtopic 2016

                      Algselt postitas BentleyFlyingSpur Vaata postitust
                      Wolferk kas said stake kätte?
                      Ah seda juttu ma üldse ei usu.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #26
                        Re: Sügise offtopic 2016

                        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                        Minu arvates pole asi niivõrd selles, et pokker pole praeguseks hetkeks veel täielikult ära lahendatud (v.a. HU SNG/HU CAP, LHE, äkki mingid draw mängud) vaid pigem küsimuses kas on kasulik oma aega ja energiat selle alla panna versus palgatöö tegemine. Vastus on jaatav juhul kui oled kindel, et suudad paar aastaga nii 100-250k kokku grindida, sest see on suhteliselt minimaalne vajalik summa edasi investeerimiseks (isegi kui korralikult diversifitseerida ja optimiseerida ei oska, siis iga sektori populaarsemaid väärtpabereid võttes tõmbab kuus keskmiselt nii 1-1.25% tootlust välja). Kui haridus ja potentsiaalne tagavaratöökoht on olemas, siis võib loomulikult asja veidi kergekäelisemalt võtta, aga mingi keskharidusega NL25 grinder olles kes iga kuu $1.5k teenib, on ilmselt üks halvimaid valikuid sest igasugune tagala puudub ning piisavalt palju ei saa kõrvale ka panna, et ettenägematuid sündmuseid korralikult üle elada.
                        Suht USA-based jutt tundub, kus CV gap on metsik probleem. Omal kogemust pole, aga tuttavatega suheldes Eestis eriti suur probleem minu teada pole kui mõneaastane auk CV-s.

                        Elukutseliseks (neti)pokkerimängijaks hakkamine tundub halb valik neile, kel soov korralikult karjääri elus teha. Kulutad head aastad oma elust hukule määratud elukutse skillide omandamiseks mis eriti kuskile üle ei kandu. Samas kui sa oled juba mingi lihttööga settlinud, pole eriti variante kuskil karjääriredelil tõusta jne siis sellest suurt midagi ei muutu kui paar aastat kasvõi $1.5K või väiksema sissetulekuga online pokkerit lased.

                        Ambitsioonikate inimeste jaoks on ka sellistel tingimustel vast hea variant nagu sa kirjutasid, et inimesed kes võimelised mõne aastaga hea raha kokku ajama ja teevad seda nö "kähkuka" projektina - kähku sisse, rahakott siia ja kähku välja ning suunduvad parematele jahimaadele. Aga mingisuguseid pikaajalisi plaane seoses netipokkeriga tundub hetke kliimaga arvestades ikka päris retarded teha.
                        Last edited by Codecci; 22.09.16, 22:54.

                        Comment

                        • fl0p
                          Jube Noob
                          • Jun 2016
                          • 143

                          #27
                          Re: Sügise offtopic 2016

                          Codecci, olen üldiselt nõus Sinu jutuga. Kui pole haridust, siis ei aeruta nn "päriselus" niikuinii kuhugile. Kui sa end just kätte ei võta. Samas julgen kahelda, et inimene, kel pole haridust, viitsib enesele ka pokkerit selgeks teha. On erandeid nagu Branson, kes ehitas hea vaistu ja raske tööga terve impeeriumi. Ja seda ilma hariduseta.

                          Ja veelkord toonitan, et IT alal pole vahet, kas see gap on sul kuu või 2 aastat. Paljud ettevõtted lasevad nt oma progejad/disainerid/süsadminnid aastaks Austraaliasse matkama või Filipiinidele rändama, ning palkavad hiljem tagasi. Okei, IT valdkond areneb kiiresti, aga vundamentaalsed oskused ja teadmised leiavad alati kasutust.
                          Pluss enamus IT inimesi on nagunii harjunud end toimuvaga kursis hoidma. Muidu ei saaks selles valdkonnas lihtsalt töötada.

                          Kõik on elu jooksul tehtud valikutes kinni. Kui mul poleks haridust ja 6-aastast töökogemust selles valdkonnas, ma ei julgekski sellist sammu teha. Sest mis siis, kui pokker ei toodagi enam? Tagala PEAB olema.

                          Ja Wolferki jutule tahaks kommentaariks lisada, et "elu lõpuni üürikorteris kuidagi elamine" ei ole näiteks minu stiil. Ma tahaks reisida, end ja tulevasi järglasi harida, ja neile ka midagi jätta.
                          Last edited by fl0p; 23.09.16, 07:34.

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #28
                            Re: Sügise offtopic 2016

                            Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                            "Vastus on jaatav juhul kui oled kindel, et suudad paar aastaga nii 100-250k kokku grindida, sest see on suhteliselt minimaalne vajalik summa edasi investeerimiseks"

                            100-250k Eurot paari aastaga. Mida siis üldse edasi investeerida, kui grindides nii müstiliselt palju teenib??? ???? 100 000 Euroga võib rahumeeli elu lõpuni nt. normaalses üürikorteris elada. Villat ja eralennukit küll lubada endale ei saa selle raha eest, aga see luksus ei tee anyway kedagi õnnelikumaks. Sa ise oled mingi ärahellitatud miljonär, et sellist juttu üldse puhud?


                            "mingi keskharidusega NL25 grinder olles kes iga kuu $1.5k teenib, on ilmselt üks halvimaid valikuid sest igasugune tagala puudub ning piisavalt palju ei saa kõrvale ka panna, et ettenägematuid sündmuseid korralikult üle elada."

                            TAGALA puudub?? Wtf?? Ma teenin lihttööga 450-600€ kuus. Kus mu f*****g tagala on ??? No sinu jutu järgi pole 1500 € mingi raha, siis 500€ kuupalk kõlbab ainult p***e pühkimiseks??

                            "Kui ma iga kuu 1500€ teeniksin, saaksin sellest ilma igasuguste probleemideta 1000€ kõrvale panna ja see on vägagi piisav, et mingid X ootamatud sündmused(mida sa sellega üldse mõtled?) üle elada...arvestades, et olen nooremana totaalses vaesuses elanud...ja kurivaim ikka elan. Ennäe imet! ????????????

                            Igastahes väga üleolev ja ärahellitatud arusaam sul elust. Aga ju see on siis rahakate inimeste seas levinud suhtumine nn. halli töölismassi suhtes. ????
                            100k eest elad sa üürikorteris elu lõpuni vaid juhul kui kodu asub kusagil Kapa-Kohilas. Edasi investeerimine on vajalik kasvõi selleks, et inflatsioonist üle olla. Kui sul näiteks raha lihtsalt seisab kodus, siis on see 10 aasta möödudes umbes 20% vähem väärt.
                            Kui sa just mustalt tööl ei käi, siis sinu palgale lisanduvad ka ju näiteks ravikindlustus ja pension, mis tuleks pokkerit mängides ise juurde teenida. Lisaks on sul olemas mingi oskus millega sa vajaduse korral kohe uuesti tööle saad minna. Lisaks jällegi, ma ei tea kus sa elad, aga €500 eest tänasel päeval Eesti suuremates linnades läheb ikka võrdlemisi raskeks. Tartu näitel, siis üürikorterite absoluutne miinimum on mingi €100 kuus, enamik keskpärasemaid kortereid jäävad sinna €250-€350 vahele. Lisaks läheb toidu alla ka vähemalt €150 kuni €250 kus alumine pool on ikka korralik nuudli-dieet. Kui hakata juurde arvestama, et äkki tahaks vahepeal väljas käia või endale midagi osta, ei jäägi midagi järgi.
                            Ettenägematute sündmuste puhul mõtlen seda, et kui pokkeriga iga kuu mingi x summa raha teenid ja selle elamiseks välja kannad, mis teed siis kui ühel hetkel näiteks 3 kuud downswingis oled?

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #29
                              Re: Sügise offtopic 2016

                              Hobiks sobib väga hästi , lisaraha ja mingi hetk saad olympicus kõik punase peale panna

                              Comment

                              • BentleyFlyingSpur
                                Julm Donk
                                • Aug 2016
                                • 48

                                #30
                                Re: Sügise offtopic 2016

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Hobiks sobib väga hästi , lisaraha ja mingi hetk saad olympicus kõik punase peale panna
                                Soovitan koguda pikemalt ja peale seda kõik punasele panna. Mida suurem summa, seda väärtuslikum duubeldus.

                                Comment

                                Working...