veebruari offtopicute

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WeThePeople
    Vana Tegija
    • Mar 2010
    • 1163

    #76
    Re: veebruari offtopicute

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    teeme ühe libahundi!!!??
    rip foorum

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #77
      Re: veebruari offtopicute

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      YO PASTILAA! wadap?
      kle niisama. vapsik kohe tuleb ja saate libahundi käima kenasti. lenc lubas olle master ja leits teeb võitjale õlle.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #78
        Re: veebruari offtopicute

        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        rip foorum
        kuule sa ära siin üldse tead ässa

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #79
          Re: veebruari offtopicute

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          kle niisama. vapsik kohe tuleb ja saate libahundi käima kenasti. lenc lubas olle master ja leits teeb võitjale õlle.
          cool, cool. Muidu ikka vana teema peal?

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #80
            Re: veebruari offtopicute

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            Thx bauss.

            Kui snuss legaliseeritaks, siis tõenäoliselt Rkioskis maksaks pakk 6-7€ ning "snussiparunid" tegeleks oma äriga edasi, müües 37€ga torni või 4€ per pakk.
            Vähemalt poleks muret, et kuskilt pole snussi saada.

            Veb offtopic, jup, foorum elab! Ainult ranka, lebovend ja codecci on veel puudu :P
            37ga saab tänapäeval torni?

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #81
              Re: veebruari offtopicute

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              37ga saab tänapäeval torni?
              Sügisel sain 37€ga torni, toodi veel autoga maja ette. Aasta alguses sain 40€ga (teiselt parunilt). Üle selle pole kunagi maksnud.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #82
                Re: veebruari offtopicute

                Vaadates foorumi poste on snus ikka väga populaarne... Uudis tõmba isegi foorumi käima.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #83
                  Re: veebruari offtopicute

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  Sügisel sain 37€ga torni, toodi veel autoga maja ette. Aasta alguses sain 40€ga (teiselt parunilt). Üle selle pole kunagi maksnud.
                  thunder? ma ise odensi peal

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #84
                    Re: veebruari offtopicute

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    thunder? ma ise odensi peal
                    Thunder frosted juba aastaid. Mingiaeg proovisin sinist odenist, suht sarnane thunderile.
                    Valget odensit proovisin ka, jõhker vikat, kogu keha tõmbas värisema. Peale paari patja viskasin paki minema

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #85
                      Re: veebruari offtopicute

                      Odensit pakis vähem ka , ei viitsi nii palju ostmas käia :D Kord kuuski tüütu

                      Comment

                      • Herbert Sammal
                        Jube Noob
                        • Jul 2013
                        • 165

                        #86
                        Re: veebruari offtopicute

                        Hakkasin vaimusilmas ette kujutama mingit underground pokkerit. Chipide asemel on snusi karbid. Cocal suurim stack, oma muhe nalja täis nägu peas ja suu snusist punnis.

                        Comment

                        • gamblingFTW
                          Vana Tegija
                          • Aug 2012
                          • 1122

                          #87
                          Re: veebruari offtopicute

                          Snussiga ongi null seis siis ? Netist tellida ei saa kuidagi ?

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #88
                            Re: veebruari offtopicute

                            Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                            Snussiga ongi null seis siis ? Netist tellida ei saa kuidagi ?
                            Facebooki gruppides midagi nagu toimub

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #89
                              Re: veebruari offtopicute

                              Snusi nrit kellelgi ? PM palun.
                              Last edited by inward; 19.05.16, 13:15.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #90
                                Re: veebruari offtopicute

                                On kellegil ideid, kuidas paypal kontolt raha skrilli saaks toimetada ilma kadudeta? Krt see paypal on täiesti kasutu, skrilli krediitkaarti linkida ei saa, panka ei saa linkida.
                                Last edited by Vandalar; 20.05.16, 10:27.

                                Comment

                                Working...