veebruari offtopicute

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #46
    Re: veebruari offtopicute

    Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
    Skrill ajab nii faking tilti ikka.. ei saa sisse logida ütlev invalid password, siis saatsin selle "forgot passwordi" siis peaks mobiili sõnum tulema.. hui tuli ju?!?! Siis üritasin supportisse läbi süsteemi meili saata, et mis jama on ja üllatus üllatus siis tuli mingi error ette.. omfg nüüd saatsin lihtalt otse postkastist meili neile ei tea kas loevad ka üldse nii...
    Helista neile, saab asjad kõvasti kiiremini korda kui maili teel sitsides

    Comment

    • Ballahollic
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2011
      • 388

      #47
      Re: veebruari offtopicute

      Asi korras tänud Priidix

      Comment

      • totaldonk
        Grinder
        • Dec 2009
        • 914

        #48
        Re: veebruari offtopicute

        endal oli lühikese aja jooksul 2 korda sama asi, et parool ei töötanud, samamoodi telefonile sms ei tulnud.
        skrillis mingi reset password süsteem, et saadad neile dokumendi koopiad siis saadavad sulle uue parooli. Uus parool tuli järgmine päev mõlemil korral.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #49
          Re: veebruari offtopicute



          maailmas kolmandal kohal, hmmm..
          See sama vend kes 1M hittis ?

          Comment

          • Majandaja
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 2133

            #50
            Re: veebruari offtopicute

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            http://reporter.postimees.ee/3599335...pokkeriturniir

            maailmas kolmandal kohal, hmmm..
            See sama vend kes 1M hittis ?
            Markkut siis ei tea? Uudisteankur pani jälle veidi puusse. Ta jäi 2015 aasta Pokerstarsi tournament rankingus 3. Ei ole tal ühtegi 1M hitti

            Comment

            • teerajaja
              Grinder
              • Feb 2009
              • 815

              #51
              Re: veebruari offtopicute

              Kas kellegil on jagada head Oscarite streami ?

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #52
                Re: veebruari offtopicute

                Head uudised Kotkale, pühasõdalasi pole enam vaja.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • tiigrikutsu
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 522

                  #53
                  Re: veebruari offtopicute

                  Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
                  Skrill ajab nii faking tilti ikka.. ei saa sisse logida ütlev invalid password, siis saatsin selle "forgot passwordi" siis peaks mobiili sõnum tulema.. hui tuli ju?!?! Siis üritasin supportisse läbi süsteemi meili saata, et mis jama on ja üllatus üllatus siis tuli mingi error ette.. omfg nüüd saatsin lihtalt otse postkastist meili neile ei tea kas loevad ka üldse nii...
                  Oli sama jama, proovisin mitu korda ja lõpuks tuli sms kohale ikka.

                  Comment

                  • MartinGarcia
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 517

                    #54
                    Re: veebruari offtopicute

                    Kust UFC 196 live näeb kõige lihtsamal viisil hea kvaliteediga ? Nõus ka maksma
                    Last edited by MartinGarcia; 04.03.16, 17:01.

                    Comment

                    • rynno
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 511

                      #55
                      Re: veebruari offtopicute

                      ufc.tv nagu ikka

                      Comment

                      • levis
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1557

                        #56
                        Re: veebruari offtopicute

                        Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                        Kust UFC 196 live näeb kõige lihtsamal viisil hea kvaliteediga ? Nõus ka maksma
                        Kell 4 pühapäeva hommikul algab, päris karm aeg vaatamiseks.
                        Tasuta, aga küsitava kvaliteediga lingi saab tõenäoliselt stopstream.me

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #57
                          Re: veebruari offtopicute

                          Kunagi oli siin suuremat sorti arutlus telefonioperaatorite hustlemisest. Otsustasin ka viimaks teemale veidi tähelepanu pöörata ja vahetasin oma 7a vana kehva ja kalli 3G paketi Diili kõige kõvema vastu:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          On mul mõtet hakata mingeid skeeme tegema, et hinda veelgi alla saada või see niigi juba väga hea hind? Kliendistaaži Diili juures 7 aastat kui see midagi loeb ja reaalselt tahaks vast ikkagi Diili/Telia kliendiks jääda.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #58
                            Re: veebruari offtopicute

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Kunagi oli siin suuremat sorti arutlus telefonioperaatorite hustlemisest. Otsustasin ka viimaks teemale veidi tähelepanu pöörata ja vahetasin oma 7a vana kehva ja kalli 3G paketi Diili kõige kõvema vastu:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            On mul mõtet hakata mingeid skeeme tegema, et hinda veelgi alla saada või see niigi juba väga hea hind? Kliendistaaži Diili juures 7 aastat kui see midagi loeb ja reaalselt tahaks vast ikkagi Diili/Telia kliendiks jääda.
                            Mul suht sarnate pakett, aga €9.9 kuus. Äkki võis netti olla rohkem. Olin just diili teeninduses, aga ei leidnud lepingut sarnaselt screenshotil nagu sul. Kui tahad, anna info ja pasten.

                            Comment

                            • ROTT RUUDI
                              Grinder
                              • Jun 2010
                              • 520

                              #59
                              Re: veebruari offtopicute

                              Saaksin teha sulle 5.94 10mbit/s sama pakett, ehk siis see mis rankal on, 5GB netti ikkagi
                              Last edited by ROTT RUUDI; 29.04.16, 07:47.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #60
                                Re: veebruari offtopicute

                                Keegi aitab täisversiooniga?


                                Krt nad jebivad, leagaliseerigu ära ja pangu snussikylmikud rkioskitesse vms.

                                Comment

                                Working...