veebruari offtopicute
Collapse
X
-
-
Re: veebruari offtopicute
kle niisama. vapsik kohe tuleb ja saate libahundi käima kenasti. lenc lubas olle master ja leits teeb võitjale õlle.Algselt postitas karupoeg Vaata postitustYO PASTILAA! wadap?
Comment
-
Re: veebruari offtopicute
kuule sa ära siin üldse tead ässaAlgselt postitas WeThePeople Vaata postitustrip foorum
Comment
-
Re: veebruari offtopicute
cool, cool. Muidu ikka vana teema peal?Algselt postitas pastilaa Vaata postitustkle niisama. vapsik kohe tuleb ja saate libahundi käima kenasti. lenc lubas olle master ja leits teeb võitjale õlle.
Comment
-
Re: veebruari offtopicute
37ga saab tänapäeval torni?Algselt postitas hotcocacola Vaata postitustThx bauss.
Kui snuss legaliseeritaks, siis tõenäoliselt Rkioskis maksaks pakk 6-7€ ning "snussiparunid" tegeleks oma äriga edasi, müües 37€ga torni või 4€ per pakk.
Vähemalt poleks muret, et kuskilt pole snussi saada.
Veb offtopic, jup, foorum elab! Ainult ranka, lebovend ja codecci on veel puudu :P
Comment
-
Re: veebruari offtopicute
Sügisel sain 37€ga torni, toodi veel autoga maja ette. Aasta alguses sain 40€ga (teiselt parunilt). Üle selle pole kunagi maksnud.Algselt postitas karupoeg Vaata postitust37ga saab tänapäeval torni?
Comment
-
Re: veebruari offtopicute
thunder? ma ise odensi pealAlgselt postitas hotcocacola Vaata postitustSügisel sain 37€ga torni, toodi veel autoga maja ette. Aasta alguses sain 40€ga (teiselt parunilt). Üle selle pole kunagi maksnud.
Comment
-
Re: veebruari offtopicute
Thunder frosted juba aastaid. Mingiaeg proovisin sinist odenist, suht sarnane thunderile.Algselt postitas karupoeg Vaata postitustthunder? ma ise odensi peal
Valget odensit proovisin ka, jõhker vikat, kogu keha tõmbas värisema. Peale paari patja viskasin paki minema
Comment
-
Re: veebruari offtopicute
Odensit pakis vähem ka , ei viitsi nii palju ostmas käia :D Kord kuuski tüütu
Comment
-
Re: veebruari offtopicute
Hakkasin vaimusilmas ette kujutama mingit underground pokkerit. Chipide asemel on snusi karbid. Cocal suurim stack, oma muhe nalja täis nägu peas ja suu snusist punnis.
Comment
-
Comment
-
Re: veebruari offtopicute
Facebooki gruppides midagi nagu toimubAlgselt postitas gamblingFTW Vaata postitustSnussiga ongi null seis siis ? Netist tellida ei saa kuidagi ?
Comment
-
TC
Comment