veebruari offtopicute

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • feelitwell
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2015
    • 328

    #1

    veebruari offtopicute

    keegi saaks täisver jagada?
    Siseterviserada järgib lihtsat loogikat: see on ringikujuline, et igaüks saaks endale sobivas kohas rajale astuda ning kõndida läbi just sellises tempos, nagu talle endale sobib ja meeldib.
  • viki
    Grinder
    • Apr 2010
    • 893

    #2
    Re: veebruari offtopicute

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #3
      Re: veebruari offtopicute



      lol, wtf tegelased.

      Comment

      • bauss
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #4
        Re: veebruari offtopicute

        autentige ennast postimehes mobiil-idga ja 3 kuud tasuta postimees plussi

        edit: super slowroll video :D
        Last edited by bauss; 04.02.16, 14:32.

        Comment

        • ropka11
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1008

          #5
          Re: veebruari offtopicute

          Kellelgi kogemusi USA-sse paki saatmisega.Konservkilu, Vana-Tallinn läheb läbi.Omnivas küll laideti maha.

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #6
            Re: veebruari offtopicute

            Pigem oksendas ja kartis AAd vastas,mitte ei slowrollinud!

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #7
              Re: veebruari offtopicute

              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
              Pigem oksendas ja kartis AAd vastas,mitte ei slowrollinud!

              Comment

              • muttaja
                Pokkerihai
                • Dec 2010
                • 1965

                #8
                Re: veebruari offtopicute

                Keegi grindi vahele patrullima ka läheb?

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #9
                  Re: veebruari offtopicute

                  Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                  Keegi grindi vahele patrullima ka läheb?
                  Kas sulle jäi meelde üks eilne Tuuli Jõesaare artikkel, mille puhul päeva jooksult korduvalt sisu ja pealkirja muudeti?

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #10
                    Re: veebruari offtopicute

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Kas sulle jäi meelde üks eilne Tuuli Jõesaare artikkel, mille puhul päeva jooksult korduvalt sisu ja pealkirja muudeti?
                    Ei

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #11
                      Re: veebruari offtopicute

                      Lõpuks ometi saabus päike ja avanes võimalus ruloo alla tõmmata. :)

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #12
                        Re: veebruari offtopicute

                        Kalamajas köie tänavale on elama asunud kaks neegrit. Igal hommikul lähevad kuhugile 7.30 ja õhtul 19 paiku tulevad tagasi. Ma ei tea, mis asjus nad käivad, kuid kindlasti mitte tööl, kuna objektiivis kirjutati, et neegrid tööl ei käi. Tõenäoliselt käivad naisi ja lapsi vägistamas ning varastamas. Paluksin kaitset sm112, donkihoti ja teistelt odini pühasõdalastelt kuna ei julge enam maja ees suitsugi teha. Iga kord võpatan, kui mööda lähevad. Õudne. Relvaluba lähen tegema alles järgmisel nädalal.

                        Comment

                        • Jäämees
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1182

                          #13
                          Re: veebruari offtopicute

                          Katsu, siis vastu pidada järgmise nädalani.

                          Võib olla saad lasta kellegil süüa tuua koju, või elada kuivainete tagavarast sahvris, et ei peaks korterist väljumisega riskima.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: veebruari offtopicute

                            Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                            Katsu, siis vastu pidada järgmise nädalani.

                            Võib olla saad lasta kellegil süüa tuua koju, või elada kuivainete tagavarast sahvris, et ei peaks korterist väljumisega riskima.
                            Või äkki venitad jõuludeni välja. See aasta siis jõuluannetus toimuks kohe kindlasti, sest oleme leidnud hädasoleva inimese, kes vajab suurtemates kogustes toitu, konserve, pesupulbrit jne.

                            Comment

                            • bauss
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 737

                              #15
                              Re: veebruari offtopicute

                              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                              Kalamajas köie tänavale on elama asunud kaks neegrit. Igal hommikul lähevad kuhugile 7.30 ja õhtul 19 paiku tulevad tagasi. Ma ei tea, mis asjus nad käivad, kuid kindlasti mitte tööl, kuna objektiivis kirjutati, et neegrid tööl ei käi. Tõenäoliselt käivad naisi ja lapsi vägistamas ning varastamas. Paluksin kaitset sm112, donkihoti ja teistelt odini pühasõdalastelt kuna ei julge enam maja ees suitsugi teha. Iga kord võpatan, kui mööda lähevad. Õudne. Relvaluba lähen tegema alles järgmisel nädalal.
                              ongi nii jah? korras huumorivend ikka

                              Comment

                              Working...