veebruari offtopicute

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bauss
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #61
    Re: veebruari offtopicute

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Keegi aitab täisversiooniga?


    Krt nad jebivad, leagaliseerigu ära ja pangu snussikylmikud rkioskitesse vms.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    never ei legaliseerita siin kahjuks

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #62
      Re: veebruari offtopicute

      Sisuliselt riik lihtsalt nutab, et nad ei saa midagi enda kontrolli alla ja maksustada. Ei näe küll teaduslikku põhjust, miks snus peaks keelatud olema ja suitetatav tubakas mitte- puhas lobitöö lihtsalt ja IMO on see väga kurb, et asjad meil nii käivad, et riik on vägivallaga "argumenteeriv" organ, kes ise valib oma suva järgi, milline mõnuaine on lubatud ja milline mitte ja ei lähtu seejuures teaduslikust suunast ega tervest mõistusest.
      Veebruari OT :D
      Last edited by Vandalar; 06.05.16, 09:44.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #63
        Re: veebruari offtopicute

        Perse kui ma nüüd enam mokakat ei leia kuskilt , mis ma naisele ütlen? et teen suitsu jälle v ... sinine silm garanteeritud :D

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #64
          Re: veebruari offtopicute

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #65
            Re: veebruari offtopicute

            viimaste aastatel põhjal tundub lihtsalt, et korra aastas tehakse üks-kaks reidi, kirjutatakse paar pealkirja delfisse või muudesse peldikutesse ja siis paari päevaga rahuneb kõik maha, müüjad lükkavad prindi uuesti käima ja tarbijad teevad edasi. Muidu praegu konkurents selles äris pole väga halb ja markup pole väga jõhker, aga kui legaliseeritakse ja aktsiis peale lükatakse läheks tarbimine tõenäolisemalt kallimaks.

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #66
              Re: veebruari offtopicute

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Sisuliselt riik lihtsalt nutab, et nad ei saa midagi enda kontrolli alla ja maksustada.
              ??? Saaksid ju aga ei taha näed.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #67
                Re: veebruari offtopicute

                Algselt postitas donkament Vaata postitust
                viimaste aastatel põhjal tundub lihtsalt, et korra aastas tehakse üks-kaks reidi, kirjutatakse paar pealkirja delfisse või muudesse peldikutesse ja siis paari päevaga rahuneb kõik maha, müüjad lükkavad prindi uuesti käima ja tarbijad teevad edasi. Muidu praegu konkurents selles äris pole väga halb ja markup pole väga jõhker, aga kui legaliseeritakse ja aktsiis peale lükatakse läheks tarbimine tõenäolisemalt kallimaks.

                Vaevalt tarbimine kallimaks läheks

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #68
                  Re: veebruari offtopicute

                  yo raffas!

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #69
                    Re: veebruari offtopicute

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Vaevalt tarbimine kallimaks läheks
                    nt ühe suitsupaki pealt makstav aktsiis on umbes 2 euri ja tõuseb suht iga aasta, tõenäoliselt oleks snusi aktsiis sarnane. Arvestades, et siis läheks letil müüdava karbi hinna sisse nii eksport, markup kasumi jaoks ning aktsiis, siis ma arvan küll, et see hind ületaks praegust tänava hinda ja mida aega edasi, seda rohkem ületaks.

                    Comment

                    • gamblingFTW
                      Vana Tegija
                      • Aug 2012
                      • 1122

                      #70
                      Re: veebruari offtopicute

                      wow, mis toimub. Foorum tõmmati käima v

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #71
                        Re: veebruari offtopicute

                        Thx bauss.

                        Kui snuss legaliseeritaks, siis tõenäoliselt Rkioskis maksaks pakk 6-7€ ning "snussiparunid" tegeleks oma äriga edasi, müües 37€ga torni või 4€ per pakk.
                        Vähemalt poleks muret, et kuskilt pole snussi saada.

                        Veb offtopic, jup, foorum elab! Ainult ranka, lebovend ja codecci on veel puudu :P
                        Last edited by hotcocacola; 06.05.16, 18:01.

                        Comment

                        • p0l1
                          Grinder
                          • Jan 2011
                          • 581

                          #72
                          Re: veebruari offtopicute

                          Tulles tagasi telefonioperaatorite teema juurde;

                          Mul on sarnane kõnealune diil, mis maksab 1.5 € kuus, kuid ilma internetita.

                          Kas on kuidagi võimalik teha juurde teine telefoni number sama operaatoriga samadel tingimustel või nad ei lase ? Teisi sarnaseid võimalusi ? Operaator peaks olema EMT, sest teistel on endiselt leviaugud.

                          Põhjus: hoiaks töö ja isikliku tel numbri eraldi.

                          Comment

                          • tiigrikutsu
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 522

                            #73
                            Re: veebruari offtopicute

                            Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
                            Tulles tagasi telefonioperaatorite teema juurde;

                            Mul on sarnane kõnealune diil, mis maksab 1.5 € kuus, kuid ilma internetita.

                            Kas on kuidagi võimalik teha juurde teine telefoni number sama operaatoriga samadel tingimustel või nad ei lase ? Teisi sarnaseid võimalusi ? Operaator peaks olema EMT, sest teistel on endiselt leviaugud.

                            Põhjus: hoiaks töö ja isikliku tel numbri eraldi.
                            Ikka vast lasevad, neile kasulik ju, ütle, et muidu lähed lihtsalt teise operaatori peale üle ja korras.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #74
                              Re: veebruari offtopicute

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              yo raffas!
                              YO PASTILAA! wadap?

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #75
                                Re: veebruari offtopicute

                                teeme ühe libahundi!!!??

                                Comment

                                Working...