veebruari offtopicute

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redddman10
    Grinder
    • Aug 2010
    • 703

    #16
    Re: veebruari offtopicute

    Algselt postitas bauss Vaata postitust
    ongi nii jah? korras huumorivend ikka
    minu arvates oli ka korralik nali. tükk aega võttis sellise kirjatüki tegemine aega vist

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #17
      Re: veebruari offtopicute

      Kusjuures päriselt, nii on. Üks on pikk ja peenike vibalik, teine suur, paks ja natukene lonkab. Jube hirmsad on. Õnneks varsti odini sõdalased löövad nosud lömmi neil, ma loodan.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #18
        Re: veebruari offtopicute

        Mille kuradima pärast peaks keegi igal hommikul kell 7.30 aknast välja vaatama ning ikka ja jälle rõõmustama, et kaks neegrit mööda lähevad?

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #19
          Re: veebruari offtopicute

          Pahaaimamatu kaitseliitlane Siivart (25) imeti jopeks maskeerunud energiavampiiri poolt mitmeks päevaks olematuks!

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #20
            Re: veebruari offtopicute

            Õhuniisutajat kasutab keegi? RH blingib 20-30% vahel, ärgates oli tunne nagu oleks ööläbi joonud.

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #21
              Re: veebruari offtopicute

              proovi radika peale veega täidetud anum panna ööseks

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #22
                Re: veebruari offtopicute

                Proovitud nii rätikute kui anumatega aga nende kasutegur üpriski väike. Atm lahendasin olukorra rõhkpoti ja gaasipliidiga minimaalsel võimsusel, köögis on päris mõnus juba olla. Tho ööseks ikka mingit muud varianti vaja. Uuring andis tulemuseks, et korraliku niisutaja, mis elamist täis ei situ lubjaga, saab 300-500 euriga.

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #23
                  Re: veebruari offtopicute

                  Mul on selline: http://www.amazon.de/dp/B013CTJNJE/r...767411_TE_dp_1 3toaline u 85 ruutu ja seadistus 60% peal ja tubades siis on 50% ringis. Täidan olenevalt ilmast ja kuidas meeles püsinud nii korra päevas või üle päeva.

                  Comment

                  • totaldonk
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 914

                    #24
                    Re: veebruari offtopicute

                    keegi .ru kuu aja subscriptionit ei taha ära osta? ca nädal kasutatud. (100 searchi päevas)

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #25
                      Re: veebruari offtopicute

                      Tead juba kõiki vastaseid peast?

                      Comment

                      • totaldonk
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 914

                        #26
                        Re: veebruari offtopicute

                        ei, jooksen saba jalga vahel starsist minema

                        Comment

                        • isenseven
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 598

                          #27
                          Re: veebruari offtopicute

                          Keegi aitab täisversiooniga äkki?
                          Istume Ragnar Klavaniga Augsburgi kodustaadionil päev pärast Euroopa liiga kuueteistkümnendikfinaali avamängu Liverpooliga. Selgub, et matši hilise lõpuaja tõttu ei saanud 30-aastane Augsburgi keskkaitsja öösel korralikult magada. Väsimuse märke ta siiski välja ei näita.Eesti koondise kapten räägib Postimehele elust Augsburgis ja oma tulevikuplaanidest. Kuigi ta on end naise ja kahe pojaga Müncheni külje all asuvasse linna mõnusalt sisse seadnud, on Klavanid valmis Ragnari karjääri ja arengu nimel elukohta vahetama. «Kuna minu jaoks on motivatsioon ja unistused edasiviiv jõud, siis ikka mõtlen suuremalt kui praegune hetk. See annab mulle energiat ja viib mind palliplatsil edasi. Kui ma poleks kogu aeg valmis klubi vahetama, siis ei oleks ma igapäevaselt ka nõnda motiveeritud,» ütleb ta.

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #28
                            Re: veebruari offtopicute

                            Algselt postitas isenseven Vaata postitust
                            Keegi aitab täisversiooniga äkki?
                            http://sport.postimees.ee/3590635/un...anile-energiat
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • isenseven
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 598

                              #29
                              Re: veebruari offtopicute

                              Tänud!

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #30
                                Re: veebruari offtopicute

                                pokkerimeestele au ja kuulsust toomas. siin foorumis ka kasutaja?

                                Mullu ööl vastu neljandat andventi püüdis eestlane Eestilt varjupaiga saanud sudaanlast rusikate abil tagasi kodumaale saata. Täna kuulub seesama juba järgmisel päeval kallaletungi eest süüdi mõistetud mees Facebookis nii-nimetatud Odini sõdalaste toetajate gruppi ja maksab oma 1500-eurost noomitust riigile järelmaksuga tagasi. Otseselt vihakuriteo eest pole aga Eestis siiani võimalik kedagi vastutusele võtta.

                                Comment

                                Working...