Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle
Minu varasema lingi põhjal polnud Vao külas laupäeval mitte ühtegi pagulast. Ausalt ma ei usu, et neil oli ekskursioonil osalemisel mingitki valikut.
E. Beivik on lastetapja ja kui mõni tsiklimees arvab teisiti, siis on ta idioot.
Minu varasema lingi põhjal polnud Vao külas laupäeval mitte ühtegi pagulast. Ausalt ma ei usu, et neil oli ekskursioonil osalemisel mingitki valikut.
E. Beivik on lastetapja ja kui mõni tsiklimees arvab teisiti, siis on ta idioot.
Comment