Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • LuuK
    Vana Tegija
    • Dec 2008
    • 1138

    #61
    Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

    ei tea miks vasta tsitaadiga ja multitsiteeri ei tööta?

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #62
      Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

      Mul tuleb postituse tegemisel ette: "This page has asked you to confirm that you wan't to leave" vms. Kaks valikut: leave or stay. Kui leave panen, siis teeb posti ära.
      Last edited by Vandalar; 29.07.15, 12:59.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #63
        Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

        mul sama mis vandalaril

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #64
          Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Mul tuleb postituse tegemisel ette: "This page has asked you to confirm that you wan't to leave" vms. Kaks valikut: leave or stay. Kui leave panen, siis teeb posti ära.
          Katki jah midagi

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #65
            Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

            tsüklis vapsik ilmselt näppis siin midagi

            Comment

            • Mrt1989
              Grinder
              • Mar 2010
              • 999

              #66
              Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

              Win 8.1 - Win 10 upgrade läks väga kiiresti. Kõik tundub töötavat, ui scaling on kõvasti parem.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #67
                Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                Win 8.1 - Win 10 upgrade läks väga kiiresti. Kõik tundub töötavat, ui scaling on kõvasti parem.
                sama siin. suht ulme ikka, kui mugavalt OS vahetus käis + kõik programmid tunduvad ka kenasti töötavat

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #68
                  Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                  Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                  Win 8.1 - Win 10 upgrade läks väga kiiresti. Kõik tundub töötavat, ui scaling on kõvasti parem.
                  Ma pidin regional settingutes muutma kõik English (United States) peale, edasi läks ka mul valutult.
                  Win7 -> Win10

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #69
                    Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                    IE on nüüd vist kõige kiirem browser? :D


                    ja IEst default search pakub ainult bingi , google peale muuta ei saa O.o

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #70
                      Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle




                      omg, mis luckbox

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #71
                        Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust



                        omg, mis luckbox
                        Unreal :P

                        Üks eesti spinide reg on ka just 180k võitnud, aga uudist veel pole.
                        Last edited by Rigged; 31.07.15, 16:30.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #72
                          Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                          Aga eufooria ei tasu minna. üle 600bi alla ev - 5% ROI-ga vend.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #73
                            Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                            miks tsitaadid ei tööta?

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #74
                              Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              miks tsitaadid ei tööta?
                              sa küsid meilt? :D

                              Comment

                              Working...