Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #16
    Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

    Minu varasema lingi põhjal polnud Vao külas laupäeval mitte ühtegi pagulast. Ausalt ma ei usu, et neil oli ekskursioonil osalemisel mingitki valikut.

    E. Beivik on lastetapja ja kui mõni tsiklimees arvab teisiti, siis on ta idioot.
    Last edited by Potsataja; 06.07.15, 11:54.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #17
      Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      pidi ju olema rahumeelne ja sõbralik üritus - sa korraldajana tahaksid pildil olla sellise sõnumiga? ei ole võrreldav ju suvaline töll valli baaris ja need tegelased "rambivalguses" sõnumit edastamas - organiseeritud yritusel, mis meedia fookus nr 1. tundub, et korraldajatele sõnum sobis
      Korraldajad on heaks kiitnud Breivikud ja Svastikad?

      Kui ei siis mis screeningu-protsess tehti, et kes võib osaleda ja kes mitte? Niipalju kui mina tean võis iga jorss sinna kohale ilmuda ja mingit kontrolli polnud, üritust sellise asja tõttu hinnata on naeruväärne.

      That being said, mingi tsiklisõit Vao küla toetuseks on solid maakate üritus anyway, isegi kui kõik tsiklimehed ülikondades ja kõrgharidusega kohale ilmuvad :D

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #18
        Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

        ma ise olen ka maalt pärit, aga selliseid symbole pole seni maal ka poe taga kohanud

        Comment

        • Herbert Sammal
          Jube Noob
          • Jul 2013
          • 165

          #19
          Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

          Svastika on ju iidvana sümbol ning mina ei näe selles midagi taunitavat, kui keegi seda kanda tahab. Kui igas asjas NSDAP-d näha.. nägijate probleem. Sama hästi võiks ju keelata ristiusku inimestel kaelas risti kandmise ära. Kristluse pärast oleme arengus vaat, et tuhatkond aastat maas. Rääkimata, kui palju selle nimel on inimesi tapetud. Olen kindel, et nii mõnelgi tsiklimehel oli see sümbol kuskil. Jube eks!

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #20
            Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            ma ise olen ka maalt pärit, aga selliseid symbole pole seni maal ka poe taga kohanud
            Sa Võid ju maalt pärit olla, aga sa oled samas ka unustanud kõik selle, mida maa tähendab.

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #21
              Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              pidi ju olema rahumeelne ja sõbralik üritus - sa korraldajana tahaksid pildil olla sellise sõnumiga? ei ole võrreldav ju suvaline töll valli baaris ja need tegelased "rambivalguses" sõnumit edastamas - organiseeritud yritusel, mis meedia fookus nr 1. tundub, et korraldajatele sõnum sobis
              Miks te teete üldse mingit numbrit kahest isikust, kes ei saa ise ka aru mida nad öelda tahavad ja kelle ainuke tõsine soov on tsikli pagasnikus asetseva sooja orika kork lõpuks maha lüüa. See on mingi avaldus ainult siis kui keegi sellest räägib. Otherwise on nad 2 jorssi kes otsisid tähelepanu ja kellel on reaalselt jumala poogen kes kuskil külas elab, vaadake neile näkku. Kuskil meedias pole ka keegi neist õnneks numbrit teinud.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #22
                Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                pidi ju olema rahumeelne ja sõbralik üritus - sa korraldajana tahaksid pildil olla sellise sõnumiga? ei ole võrreldav ju suvaline töll valli baaris ja need tegelased "rambivalguses" sõnumit edastamas - organiseeritud yritusel, mis meedia fookus nr 1. tundub, et korraldajatele sõnum sobis
                Miks te teete üldse mingit numbrit kahest isikust, kes ei saa ise ka aru mida nad öelda tahavad ja kelle ainuke tõsine soov on tsikli pagasnikus asetseva sooja orika kork lõpuks maha lüüa. See on mingi avaldus ainult siis, kui keegi sellest räägib. Otherwise on nad 2 jorssi kes otsisid tähelepanu ja kellel on reaalselt jumala poogen kes kuskil külas elab, vaadake neile näkku. Kuskil meedias pole ka keegi neist õnneks numbrit teinud.
                Last edited by virukunn; 06.07.15, 14:45. Põhjus: Rigged foorum, kustutage 1 ära, aitäh

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #23
                  Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                  Ma arvan ka, et ei tasu kahe tüübi särki üle tähtsustada, kogu üritus ju oli imbetsillide kogunemine ilma reaalse sisuta.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #24
                    Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                    Piinlik üritus jah. Kõik saavad aru, miks sinna mindi ja mis minejate vaated on aga suust aeti mingit kelbast välja.

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #25
                      Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      Miks te teete üldse mingit numbrit kahest isikust, kes ei saa ise ka aru mida nad öelda tahavad ja kelle ainuke tõsine soov on tsikli pagasnikus asetseva sooja orika kork lõpuks maha lüüa. See on mingi avaldus ainult siis kui keegi sellest räägib. Otherwise on nad 2 jorssi kes otsisid tähelepanu ja kellel on reaalselt jumala poogen kes kuskil külas elab, vaadake neile näkku. Kuskil meedias pole ka keegi neist õnneks numbrit teinud.
                      Selliseid tüübid on Eesti riigi õõnestajad ja kurat teab, palju sellised lollused maksma minna võivad. Venemaa propagandale on iga selline asi võit ja Eestile rahvusvahelises pildis kaotus. Küll need pildid millalgi tulevikus Vene propagandakanalites välja ilmuvad kui vaja on, selles pole imo kahtlustki.

                      Comment

                      • Herbert Sammal
                        Jube Noob
                        • Jul 2013
                        • 165

                        #26
                        Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                        Algselt postitas donkament Vaata postitust
                        Selliseid tüübid on Eesti riigi õõnestajad ja kurat teab, palju sellised lollused maksma minna võivad. Venemaa propagandale on iga selline asi võit ja Eestile rahvusvahelises pildis kaotus. Küll need pildid millalgi tulevikus Vene propagandakanalites välja ilmuvad kui vaja on, selles pole imo kahtlustki.
                        Üks asi on tõesti see, kui ida poolt väevõimuga tullakse ja vägisi võõraid sisse surutakse. Teine asi on ise vabatahtlikult sama moodi võõraid sisse tuua.

                        Ning on seal nii suur vahe- Venemaa propaganda või EL/USA propaganda?

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #27
                          Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                          Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
                          Ning on seal nii suur vahe- Venemaa propaganda või EL/USA propaganda?
                          natuke on nagu

                          Reporters sans frontières assure la promotion et la défense de la liberté d'informer et d'être informé partout dans le monde. L'organisation, basée à Paris, compte des bureaux à l'international (Berlin, Bruxelles, Genève, Madrid, Stockholm, Tripoli, Tunis, Vienne et Washington DC) et plus de 150 correspondants répartis sur les cinq continents.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #28
                            Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                            Ma nägin unes, et kaotasin nl5-s kuskil 100 eur. Nii sitt oli olla hommikul nagu päriselt oleks tiltis olnud :D

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #29
                              Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              kuidas kommenteerid potsataja svastika mütsiga venda ja breiviku piltidega toredaid noormehi tsiklimeeste hulgas? etv uudistes tegi keegi kiilakas korraldaja ka "toreda" neegrirepliigi.
                              Meil tuleb ikka suht peeneks minna et niisuguseid asju leida. Mujal pmst vajub rohkem natse kohale kui algseid korraldajaid ja suht tihti läheb mölluks..

                              Comment

                              • LuuK
                                Vana Tegija
                                • Dec 2008
                                • 1138

                                #30
                                Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                See breiviku pildiga pagulaste külas lehvitamine oleks sama, kui ma läheksin Siseministeeriumi ette kanepi keelustamise vastu "rahumeelselt" meelt avaldama ja jätaksin neile hobusepea uksetaha. See on ju konkreetne ähvardamine.
                                jep. viimane aeg kkomando reformarite suvepäevi turvama saata.

                                Comment

                                Working...