MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #121
    Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

    sportlandis

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #122
      Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

      Miks playtech kasiinodes Eestist mängida ei saa?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #123
        Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        Miks playtech kasiinodes Eestist mängida ei saa?
        Olybetis saad ju

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #124
          Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

          Osades teistes playtech tubades ei saa ja seal spetsiifiliselt välja toodud, et Eesti on blokitud nende toas. Samas mingi osa teistest kasiinodest ei ole Eestis litsentsi omavad, kuid samas ei ole eraldi välja toodud, et Eestist mängida ei tohi...
          Last edited by Vandalar; 30.05.15, 11:47.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #125
            Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

            palun

            http://agar.io/

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #126
              Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Mis jama on, tuludeklaratsiooni esitamine kohustuslik? Tho mul 2014 oli 2 ametlikku töökohta (mitte samaaegselt minu teada), äkki selles asi? Ja kas pokkeri tuludest peaks ka midagi seal kuskil mainima/kirjutama kui mängitud Eesti litsentsiga toas ainult?

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #127
                Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                Jep, minu mäletamist mööda on tuludeklaratsiooni esitamine 2+ töökoha puhul kohustuslik. Pokkeritulusid mainima ei pea.

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #128
                  Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                  Tõenäoliselt saad raha tagasi isegi kui ainult ajutiselt palgatööl olid.

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #129
                    Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]



                    Pokkerisõpradele tuttav nimi

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #130
                      Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                      Muide, kes teist eile Magistrali arvutitargast veebikaamerat ostis? Polegi pikka aega kuulnud seda statementi kuskil lambipoes et "ma olen elukutseline pokkerimängija ja streamimiseks peab 2 veebikaamerat olema".

                      Comment

                      • mikk2468
                        Vana Tegija
                        • Nov 2009
                        • 1039

                        #131
                        Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                        Muide, kes teist eile Magistrali arvutitargast veebikaamerat ostis? Polegi pikka aega kuulnud seda statementi kuskil lambipoes et "ma olen elukutseline pokkerimängija ja streamimiseks peab 2 veebikaamerat olema".
                        Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                        Tere, olen see aasta 30dol turbo HUSNG crushinud ja aasta edetabelis erinevates kategooriates 1. 2. ja 4. kohal. Graafikud täpsemalt siin:

                        http://forumserver.twoplustwo.com/24...h-you-1533290/

                        Kellel on huvi õppida turbo husngsid, siis nädal tagasi hakkasin ka twitchis striimima. Mõni eestlane on seni ka vaatama sattunud. Kui tahate teada täpsemalt millal online olen, siis klikake "follow" mu kanali alt ja võite saada emailile märguande kui online olen. Annan oma twitchi kasutaja lingi:

                        http://www.twitch.tv/pyhakaru
                        .

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #132
                          Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          Muide, kes teist eile Magistrali arvutitargast veebikaamerat ostis? Polegi pikka aega kuulnud seda statementi kuskil lambipoes et "ma olen elukutseline pokkerimängija ja streamimiseks peab 2 veebikaamerat olema".
                          Aa mis siis probleem oli, et ei tahetud müüa talle 2 veebikaamerat v?

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #133
                            Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                            Miks sa seda teed karu, lihtsalt heast südamest või loodad twitchis teenima hakata lisaks?
                            Huvitab thought process asjale lähenemisel, kuna ise ei teeks siukest lüket kunagi ma usun. Tundub liiga räigelt time consuming ja enda mängude toughimaks tegemine tasuta+probably ei hakka twitchis nii peale viskama, et väärt oleks.

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #134
                              Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                              Kui sa seal mingi 12+ lauda korraga lased siis sa vaatajaid ei saa, keegi ei saa midagi aru mis sa seal teed. Pead 1-2 lauda pelama ja huvitavat juttu rääkima. See tõmbab ,aga sinu enda hourly ratet alla.

                              Comment

                              • Confidence
                                FPP Pro
                                • Mar 2015
                                • 200

                                #135
                                Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Miks sa seda teed karu, lihtsalt heast südamest või loodad twitchis teenima hakata lisaks?
                                Huvitab thought process asjale lähenemisel, kuna ise ei teeks siukest lüket kunagi ma usun. Tundub liiga räigelt time consuming ja enda mängude toughimaks tegemine tasuta+probably ei hakka twitchis nii peale viskama, et väärt oleks.
                                Self-promotion.

                                Comment

                                Working...