MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #76
    Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

    Skillgame noh. WP

    Comment

    • tafka31
      Grinder
      • Dec 2009
      • 853

      #77
      Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

      Congratz qb!!

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #78
        Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

        Thx, hea meel jah enda spets mängus solid koht saada. Selle aasta PLOHU winrate peaaegu 3e kordne lifetime omast, mäng suht kõigi aegade parim atm, nice, et töö vilja kandis ja ok run ka tervitatav obv.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #79
          Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Thx, hea meel jah enda spets mängus solid koht saada. Selle aasta PLOHU winrate peaaegu 3e kordne lifetime omast, mäng suht kõigi aegade parim atm, nice, et töö vilja kandis ja ok run ka tervitatav obv.
          two time wonder

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #80
            Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

            right

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #81
              Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

              Nakkav mäng http://agar.io/

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #82
                Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                HOIATUS: ANTUD LUGU ON CURSED. Kummitab ja mitte vähe. Proovin kellegi teise elu ka ära rikkuda

                Comment

                • gamblingFTW
                  Vana Tegija
                  • Aug 2012
                  • 1122

                  #83
                  Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                  Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.

                  Elky streamib 2,1k Scoop-23 final tableit

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #84
                    Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                    ei ütle
                    Last edited by Rigged; 18.05.15, 23:55.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #85
                      Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                      päris kole spoiler brah

                      e: nice ninja edit
                      Last edited by qbj0hn; 18.05.15, 23:55.

                      Comment

                      • gamblingFTW
                        Vana Tegija
                        • Aug 2012
                        • 1122

                        #86
                        Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                        norm show :D

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #87
                          Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                          Venelased ka Eurovisiionil? Panin teleka kinni. #absurd

                          Skandaalne poliitik Jaak Madison postitas Twitterisse säutsu, mille hashtag #absurd on kõvasti humoorikat vastukaja leidnud.

                          Comment

                          • Cash87
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1402

                            #88
                            Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                            Täismahus palun.
                            Täna väljub Tallinna lennujaamas asuvast Magnetic MRO töökojast esimene Nigeeria lennufirmale remonditud Boeing 737, järgmise ideena on kaalumisel hakata Pärnus lennukeid lahti monteerima.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #89
                              Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Venelased ka Eurovisiionil? Panin teleka kinni. #absurd

                              http://elu24.postimees.ee/3195803/in...umoriga-absurd
                              läksin vangi. kongikaaslane ütles vene keels: privet devochka. keerasin selja. #absurd

                              — Kaur Kender (@kaurkender) May 19, 2015


                              Vähemalt mees teab, kuidas asjad käivad.

                              E: Ma olin omast päris tugev poiss, aga selle neetud drusba käima saamiseks kulus ikka aastaid.
                              Last edited by Potsataja; 22.05.15, 19:51.

                              Comment

                              • r1v0
                                Julm Donk
                                • Jun 2012
                                • 93

                                #90
                                Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                                pole veel täismahus seda artiklit lugenud, aga pealkirjast juba saan aru, et seda ideed ei saa võtta tõsiselt :)

                                Comment

                                Working...