MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kallekusta
    Grinder
    • May 2012
    • 603

    #46
    Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Kellegil aimu kas Soome Veros kellegiga, kes eesti keelt ümeraks on võimalik rääkida?
    Viisid taara ära, et laevapiletit osta?

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #47
      Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

      Kas viga on minus või on PokerStars alates 4. mai õhtust sitaks laggine pidevalt?

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #48
        Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

        Rohkem PLO päevikuid võiks olla, see NL on nagu on.

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #49
          Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Kas viga on minus või on PokerStars alates 4. mai õhtust sitaks laggine pidevalt?
          Ei ole ainuke

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #50
            Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

            Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
            Njaa, see foorum on nii välja surnud, ei mäleta millal viimati elevust tekitavaid teemasid tekkis... Keegi teab, milles asi? Kas lihtsalt on rahvas mujale kolinud või suurem osa bustolandis?
            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
            mujal + bustos + muud huvid
            kaldun arvama, et HerrJanksi, Kotka ja RudiTurbo sarnaste tüüpide päevikute lõpp oli peamiseks katalüsaatoriks. Lisame juurde ka strawberry, tolmuahvi ja mõnes kohas ka muruntau vähe adekvaatsema inputi puudumise OT-s ja ongi kellad :(.

            peaks ühe libahundi käima tõmbama

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #51
              Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

              Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
              Rohkem PLO päevikuid võiks olla, see NL on nagu on.
              Mby see aasta mingiaeg teen, kui peaks hakkama 6maxile ka rohkem rõhku panema ja elu huvitavamaks muutub. Hetkel poleks nagu midagi tarka kirjutada, tuim eat sleep bumhunt käib. (simple rahatasku kogumine lihtsalt) Loodetavasti lähikuudel sellest zonest väljas, siis juba räägib lähemalt mis mõttes ja vbl teeb päeviku ka.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #52
                Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                Viisid taara ära, et laevapiletit osta?
                ?? Raske juhus see kallekusta ikka. Tohib küsida, siis mis su vigastus on? Kuulaks huviga, mis sind täpsemalt häirib ja äkki oskan aidata. Imo peab olema ikka peast väga katki, et selliseid poste teha ja juba viimased 2 aastat vist ?



                // Oleks siis nii kõva mees olnud, et juurde tulnud ja oma lõusta ka ette näidanud. Või polnud julgust?


                Last edited by VisaHing; 06.05.15, 22:38.

                Comment

                • mikk2468
                  Vana Tegija
                  • Nov 2009
                  • 1039

                  #53
                  Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Kas viga on minus või on PokerStars alates 4. mai õhtust sitaks laggine pidevalt?
                  Täna oli esimene päev kus sai normaalselt mängida. Paar päeva ikka metsikult laginud. Arvasin, et minu internetis probleem.
                  Last edited by mikk2468; 07.05.15, 01:35.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #54
                    Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    sellise video tegijad ja need kelle meelest on see väärt kuhugi linkimist, on mu meelest rohkem katki kui see tyyp seal - ilmselgelt tegu ju puudega inimesega

                    Comment

                    • viki
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 893

                      #55
                      Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                      Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                      Njaa, see foorum on nii välja surnud, ei mäleta millal viimati elevust tekitavaid teemasid tekkis... Keegi teab, milles asi? Kas lihtsalt on rahvas mujale kolinud või suurem osa bustolandis?
                      Enda näitel-kui pokkerit ei mängi jääb ka foorumi jälgimine tahaplaanile.Vaatasin,et see aasta 8 päeva mänginud.Ranka ka eriti ei postita enam.

                      Comment

                      • kallekusta
                        Grinder
                        • May 2012
                        • 603

                        #56
                        Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        ?? Raske juhus see kallekusta ikka. Tohib küsida, siis mis su vigastus on? Kuulaks huviga, mis sind täpsemalt häirib ja äkki oskan aidata. Imo peab olema ikka peast väga katki, et selliseid poste teha ja juba viimased 2 aastat vist ?



                        // Oleks siis nii kõva mees olnud, et juurde tulnud ja oma lõusta ka ette näidanud. Või polnud julgust?
                        Oot, mis tegelt ka viisid taara ära ??? Suht puusalt ja lampi panin.
                        Last edited by kallekusta; 07.05.15, 15:19.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #57
                          Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                          [QUOTE=kallekusta;613986]
                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          ?? Raske juhus see kallekusta ikka. Tohib küsida, siis mis su vigastus on? Kuulaks huviga, mis sind täpsemalt häirib ja äkki oskan aidata. Imo peab olema ikka peast väga katki, et selliseid poste teha ja juba viimased 2 aastat vist ?



                          // Oleks siis nii kõva mees olnud, et juurde tulnud ja oma lõusta ka ette näidanud. Või polnud julgust?
                          [/QUOTE=VisaHing;613980]

                          Oot, mis tegelt ka viisid taara ära ???
                          No oli kogunenud miski 240 ühikut jep.

                          Comment

                          • kallekusta
                            Grinder
                            • May 2012
                            • 603

                            #58
                            Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                            [QUOTE=VisaHing;613987]
                            Algselt postitas kallekusta Vaata postitust

                            No oli kogunenud miski 240 ühikut jep.
                            24 euri eest saad vast pileti kätte ja laeva baaris ühe Karhu õlle.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #59
                              Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                              [QUOTE=kallekusta;613988]
                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust

                              24 euri eest saad vast pileti kätte ja laeva baaris ühe Karhu õlle.
                              mkm.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #60
                                Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                                pekki, pole eestis ja tahtsin HOC ETV2 vaadata. hola ei toimi ja eelmine saade pole ka väljaspool eestit vaadatav - kas on veel mingeid nippe?

                                Comment

                                Working...