MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #61
    Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    pekki, pole eestis ja tahtsin HOC ETV2 vaadata. hola ei toimi ja eelmine saade pole ka väljaspool eestit vaadatav - kas on veel mingeid nippe?
    Pole ise seda kasutanud aga kui 3.50 palju pole välja käia, siis proovi seda.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #62
      Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

      tänud a juba sain mingi spoflux nimelisega vaadatud :)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #63
        Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

        Uus mode. Uurige ise välja kes :)

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #64
          Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Uus mode. Uurige ise välja kes :)
          Hoidke oma toolist kinni nüüd.
          Lisatud failid

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #65
            Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

            Tõesti nii tipptasemel handjobi teeb?

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #66
              Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

              mode ei oska pilte postitada :/

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #67
                Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                mode ei oska pilte postitada :/
                nuubmode ilmselgelt.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #68
                  Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]



                  Liiga hull :D

                  Comment

                  • Rens-
                    Jube Noob
                    • May 2014
                    • 112

                    #69
                    Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                    Jänes kaarte ei mängi jah.. gg j0hnyb0y, SCOOPi low PLO HU eventi runner up - järgmine aasta saad kella ka.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #70
                      Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                      Oleks võinud ikka koju tuua tiitli, aga meh, peab rahul olema. Mõned roundid enne FTd tulin paar x päris kriitilisest seisust välja (800 vs 9.2k chip olin 1x taga), seega kurta ei saa.

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #71
                        Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                        how much?

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #72
                          Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                          4.8, esimene oli 7.5. küsis diili ka, aga ma ei tahtnud

                          Comment

                          • widescreen
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 579

                            #73
                            Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                            Tubli poiss! :)

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #74
                              Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                              Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                              Tubli poiss! :)
                              +1

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #75
                                Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                                Comment

                                Working...