Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]
Pole ise seda kasutanud aga kui 3.50 palju pole välja käia, siis proovi seda.
Algselt postitas pastilaa
Vaata postitust
Comment