BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #106
    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    ei vaidle vastu.
    tean, et vend ei vahetanud.
    point oli selles et see mootor ja kere oli haige igiliikur

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #107
      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

      Algselt postitas Imric
      Kui auto juures olevat juttu uskuda, siis peaks hoopis selline Audi olema BuilUpile õige valik, pole isegi vajadust mõne aja pärast uuema/kallima vastu välja vahetada: http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html



      Rallit igapäev vast ikka ei tee. :D

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #108
        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

        Miks peaks igapäev rallit tegema, piisab teadmisest, et vajadusel võib seda teha

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #109
          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

          mulle ikka väga meeldib VAGi 2.0 TFSI mootor.. ökonoomne ja vajadusel saab ralliga ka hakkama (Y)

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #110
            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

            Algselt postitas Imric
            Miks peaks igapäev rallit tegema, piisab teadmisest, et vajadusel võib seda teha
            Üldjuhul ma valiks siis juba A8 selle asemel. Kuigi jah selle A6 puhul ma saaksin ca 70% kindel olla, et auto on korralik.

            Oskab keegi muidu öelda ka palju vanema A8 või selle A6 üle 200 kw aasta kindlustus on?

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #111
              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

              Algselt postitas BuildUp
              Üldjuhul ma valiks siis juba A8 selle asemel. Kuigi jah selle A6 puhul ma saaksin ca 70% kindel olla, et auto on korralik.

              Oskab keegi muidu öelda ka palju vanema A8 või selle A6 üle 200 kw aasta kindlustus on?
              alates 143kw'st enam pole vahet palju kw'sid on.. see on viimane aste.. edasi tuleb juba siis su enda koefitsent vms.. mul on auto pärnusse registreeritud, kw'sid 147 ja koefitsent 0.77 ja mingi 3,5k maksan aasta peale LK'd

              muidu kui tallinnasse oleks regatud, maksaks mingi 4,7k vist umbes

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #112
                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                Algselt postitas Rage
                alates 143kw'st enam pole vahet palju kw'sid on.. see on viimane aste.. edasi tuleb juba siis su enda koefitsent vms.. mul on auto pärnusse registreeritud, kw'sid 147 ja koefitsent 0.77 ja mingi 3,5k maksan aasta peale LK'd

                muidu kui tallinnasse oleks regatud, maksaks mingi 4,7k vist umbes
                Nojah. Peab ka Pärnusse tegema, aga ma obv plekin rohkem. Ma roheline alles. :-[ :D

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #113
                  Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                  Sõbral on 210KW 540i E39. 4k äkki oli aasta

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #114
                    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                    Algselt postitas pikk28
                    ostsin tutikana 2008 juunis 209k. hetkel auto24-s üritatakse müüa 150-160k.
                    samasugune nagu see ainult must http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html
                    hetkel pea 30k km sõitnud ja ei midagi hullu. eks kui esimene hooldus möödas siis saan targemaks. a jah 4 aastat on täisgarantii.
                    esiveermik jms asjad lähevad garantii alla.
                    vanasti oli mul 96 a audi. tra see masin ajas mind nii tilti. iga krdi poole aasta tagant vahetasin esiveermiku välja. muudkui lagunes.
                    ütleme nii, kui autopede pole, siis ajavad ka need võrrid asja ära ja väga soodsalt. minujaoks on masin ikka punktist A punkti B liikumiseks. ma õhtuti eriti ringi ei sõida, muss põhjas, paljaste tissidega näitsikud taga jms.
                    mu emal on samasugune auto - 3a vana vist? see konkreetne auto on küll juba täissaan. talvel külmaga tagumised uksed lahti ei käi - nagu ferrari. ema palus ükskord esitule pirni ära vahetada - no ei saanud mina sellega hakkama. tuli välja, et keegi tuttavates froggy omanikest polnud sellega hakkama saanud ja selle jaoks tuleb sõita esindusse ja maksta 25.- teenustasu.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #115
                      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                      Algselt postitas BuildUp
                      Nojah. Peab ka Pärnusse tegema, aga ma obv plekin rohkem. Ma roheline alles. :-[ :D
                      võta mõni kaugem nurgake, põlva, tapa vms. pärnu/2= põlva.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #116
                        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                        Algselt postitas ok2aa
                        mu emal on samasugune auto - 3a vana vist? see konkreetne auto on küll juba täissaan. talvel külmaga tagumised uksed lahti ei käi - nagu ferrari. ema palus ükskord esitule pirni ära vahetada - no ei saanud mina sellega hakkama. tuli välja, et keegi tuttavates froggy omanikest polnud sellega hakkama saanud ja selle jaoks tuleb sõita esindusse ja maksta 25.- teenustasu.
                        nyyd tean, mis eest ootab :)
                        a noh esituli läks ka mul vahepeal. mingi autopesula vend vahetas ära. esindusse nyyd küll sõitma sellepärast ei hakka.
                        mul see talv uksed käisid korralikult. liiga uus ka veel :)

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #117
                          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                          mul bemmil j2id talvel uksed kinni .. tra k2isin pesulas .. ahvid ei kuivatanud korralikult, järgmine päev insta kylmunud kõik

                          Comment

                          • Purz
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 328

                            #118
                            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                            Algselt postitas leits
                            mul bemmil j2id talvel uksed kinni .. tra k2isin pesulas .. ahvid ei kuivatanud korralikult, järgmine päev insta kylmunud kõik
                            Keegi ei kuivatagi sul tihendeid korralikult ära. Kui garaaži pole, siis pead ise üle käima need. Standard.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #119
                              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                              Algselt postitas BuildUp
                              Nojah. Peab ka Pärnusse tegema, aga ma obv plekin rohkem. Ma roheline alles. :-[ :D
                              Mul elab terve suguvõsa veel Antslas, kui kindlustuse tegemiseks läheb :D

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #120
                                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                                Ma täoselt enam ei mäleta kus aga kuskil üürikorteris peaks paartuhat autot arvel olema :D

                                Comment

                                Working...