*** Movembri OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #421
    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tartus keegi homemade arooniamahla ei taha soetada? Hea veega lahjendada ja liitrisest pudelist jätkub nädalaks umbes.

    huvi tõstmiseks: http://www.ohtuleht.ee/592370/arooni...nanemise-vastu
    Last edited by Dnbftw; 25.11.14, 13:47.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #422
      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

      Järgmine aasta võta liitri viina kohta kilo arooniaid ja pool kilo suhkrut, pane purki ja lase seista paar kuud. Nuts rüübe, proosit!

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #423
        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

        Ega siin vist muudmoodi müügiks ei lähegi. Phil Ivey pilt ette ja Getter Jaani perse pudelipõhjale. Turundus at it's finest.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #424
          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

          Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
          Ega siin vist muudmoodi müügiks ei lähegi. Phil Ivey pilt ette ja Getter Jaani perse pudelipõhjale. Turundus at it's finest.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #425
            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

            kaua sa seda arooniamahla joonud oledki täpselt?

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #426
              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Mind kogu aeg huvitanud, et mis seal Pahvaku peas toimub. Vaikselt hakkan asja jagama juba.

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              kaua sa seda arooniamahla joonud oledki täpselt?
              Vahelduva eduga viimased paar aastat. Tegelt vist anti juba kooliajal paar pudelit kaasa pühapäeviti. Ega seda kogu aeg ei olegi soovitatav juua aga mul niigi veri vedelev enamuse ajast.
              Last edited by Dnbftw; 25.11.14, 14:46.

              Comment

              • muttaja
                Pokkerihai
                • Dec 2010
                • 1965

                #427
                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                Mäletan lapsepõlvest, et aroonia-kirsilehe mahl oli väga hea. Aroonia üksi tundub suts kahtlane.

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #428
                  Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                  Unustasingi mainida, et kirsilehed ka sees :D(Või noh, leotatud vms. iganes, ma täpselt ei tea. Pudelipõhjas on veidi sadet kuid see ei häiri Getteri pepu vaatamist) Maitse on selline aroonia-kirsine, aroonia pigem domineerib kuid kirss annab sellise maheda ja veidikene magusa kõrvalmaitse. Ühesõnaga oldschool retsept, mida vanaema hoolsalt suvel liigagi suurtes kogustes vaaritab.

                  Blaa, tuli meelde kuidas lastena rottisime kohaliku lasteaia hoovist arooniaid, megailusad suved lillade mollidega.
                  Last edited by Dnbftw; 25.11.14, 15:19.

                  Comment

                  • ninasarvik
                    Jube Noob
                    • May 2011
                    • 124

                    #429
                    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                    Õnne13 hakkas otsast peale ETV pealt. Paar osa vaadanud ja Alma on 21 aastat juba samasugune vastik ninatark vanamutt olnud. :)

                    Comment

                    • ninasarvik
                      Jube Noob
                      • May 2011
                      • 124

                      #430
                      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                      Kas see Viral Angelsi skeem siin Eestis on sama mis põhimõtteliselt oli Wolf of Wall streedi alguses, legaalne aga inimesed saavad tegelikult oma rahade eest rämpsaktsiaid?

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #431
                        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                        Dnbftw (loodetavasti lifetime) bännitud, võib foorumit jälle regulaarselt külastama hakata.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #432
                          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                          Tiit ja Teet otsutasid nime vahetada. Nüüd on nad Teet ja Tiit :).
                          Last edited by VisaHing; 25.11.14, 20:57. Põhjus: ööd

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #433
                            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***



                            kas keegi oskaks mulle kopeerida antud video embed koodi?
                            ise leian ainult sellise, mis ei tööta ja see on seal "manusta" all ning on järgmine:
                            <iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/e5XsqauBCX4?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

                            aga powerpoinitis (2010) ei taha nagu seda tuvastada. help kiire:D

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #434
                              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                              https://www.youtube.com/watch?v=e5XsqauBCX4

                              kas keegi oskaks mulle kopeerida antud video embed koodi?
                              ise leian ainult sellise, mis ei tööta ja see on seal "manusta" all ning on järgmine:
                              <iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/e5XsqauBCX4?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

                              aga powerpoinitis (2010) ei taha nagu seda tuvastada. help kiire:D
                              ainuke embed, mis saadaval selle video jaoks:

                              <iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/e5XsqauBCX4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


                              edit: vajuta SHOW MORE, saad suurust sättida?




                              edit2:

                              Last edited by hotcocacola; 26.11.14, 17:49.

                              Comment

                              • hakkameimema
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2011
                                • 349

                                #435
                                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                                Keegi mingeid häid kõrvaklappe oskab soovitada, trennis käimise jaoks?

                                Et peaksid olema mugavad ja vastupidavad ning mitte väikseima liikumise peale kõrvast minema lendama või katki minema...

                                Comment

                                Working...