*** Movembri OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #406
    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Perearst ei määra puuet ega pikaajalist töövõimetust.
    Dnbftw'le määras ja nagu näha ei eksinud

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #407
      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

      Miks lifetime bänni sellele napakale pole antud juba?

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #408
        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        Dnbftw'le määras ja nagu näha ei eksinud
        Kasutan minimaalselt haigekassa teenuseid, töötukassas arvel pole, mitte ühtegi toetust ma ei saa ega kavatsegi saama hakata. Mingid trollivad tähelepanu otsivad kommentaarid võite foorumi risustamise eesmärgil minule postkasti saata.

        Ma ei tea kuidas need onklid seal maal siis grupi peale on saanud, kõik käivad perearsti juures skeemitamas ja saavad asjad jonksu. Linna nad eriarsti juurde igatahes ei lähe.

        edit: Voh, Potsataja vinge vend, suudab ka minusugusele asjad selgeks teha. Ülejäänud kargavad niisama batuudil tühja.
        Last edited by Dnbftw; 24.11.14, 18:07.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #409
          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

          Perearsti ära rääkimisest ei ole mingit kasu. Lisaks on vaja ka eriarsti arvamust ja pabereid, mis seda tõestavad. Seepärast ongi psühhiaater ainus, keda saab ära rääkida mingi kliiniline depressiooni vms. jutiga. Inimene käib perearsti ja eriarsti juures, teeb vastavad uuringud ja analüüsid, siis läheb Sotsiaalkindlustusametisse täidab blanketi (sellega täitmisega saab muidugi olukorda paremaks/hullemaks muuta) ja jääb vastust ootama. Sotsiaalkindlustusamet nõuab perearstilt ja eriarstilt nende arvamust ja inimese terviseandmeid ning siis läheb kogu see posu ekspertarsti(de)le hindamiseks. Lihasluukonna ja sidekoe haigused ning mitmed vereringeelundite haigusi ei saa nö. välja mõelda, need kas on või pole. Kusjuures mina arvan, et ekspertarst lähtub otsuse tegemisel 50% eriarsti, 30 % perearsti ja 20% patsiendi andmetest.

          Kusjuures mina tean hoopis mitut juhust, kus perearst on hoopis käru keeranud. Lisaks tean ka juhtumeid, kus inimesed ise kas ei taipa või ei taha töövõimetust teha. Mul endal on mingi % juba 15 aastat olnud ja ega ma oma töövõimetuspensionst ei rääkinud ühelegi tööandjale. Palk oli piisavalt hea, et igasuguste komplikatsioonide vältimiseks oli imo parem seda mitte teha. Isegi nädalase lisapuhkuse jätsin välja võtmata.

          Kallaste jt. selliste kohtade puhul on töötus nkn kõrge ja palgad nii väiksed, et võimaluse korral on töövõimetus kohe nagu mingi kindlustus selle jaoks, et iga kuu ei pea KOV ja/või Töötukassa vahet jooksma.

          E: Niiöelda komisjon on iga 2-5 aasta tagant. Seega vaevalt sa Dnbftw neil kogu aeg sabas jooksed ja jälgid, et ega nad vahepeal kogemata linnas eriarsti juures käi.
          Last edited by Potsataja; 24.11.14, 18:08.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #410
            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
            Perearst ei määra puuet ega pikaajalist töövõimetust.
            Perearst tõesti ei määra seda aga temast oleneb päris palju, sest tema saadab paberid ja kuhugi sa enam näitama ei pea minema. Otsus tehakse puhtalt selle põhjal, mis paberitel kirjas.

            Tuttav sai lampi õlaga ntx töövõimetuse. Muidu töötab täiskohaga ja pole õlal suurt häda midagi aga aegajalt tuleb hädaldamas käia, et midagi järgmisel aastal nõukogusse saata oleks ;D.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #411
              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

              Mul on talveks normaalset korterit vaja, ilgelt odava hinnaga. Praegune tuba on nagu külmkamber ja mingi weirdo naaber on ka ja üldse...

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #412
                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust

                Tuttav sai lampi õlaga ntx töövõimetuse. Muidu töötab täiskohaga ja pole õlal suurt häda midagi aga aegajalt tuleb hädaldamas käia, et midagi järgmisel aastal nõukogusse saata oleks ;D.
                Kui vana see tuttav on? Ajaga läheb asi hullemaks. Mulle on eriarst muidugi öelnud, et pole mõtet seda asja eraldi uurida, kui asi hooti välja lööb ja tugevat füüsilist valu ei põhjusta. Samas tagaplaanil annab kogu aeg tunda ja vahel on olnud valus näiteks autoklaasi alla keerata või magamiseks parema külje peal valutut asendit leida jne. 40%+ tuleks kindlalt sealt ka ära. Pole mõtet noorena heinateol jne. üle pingutada.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #413
                  Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                  Pole mõtet 14 tundi päevas arvuti taga istuda pigem.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #414
                    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                    See õlateema oli mul juba enne esimese avuti ostmist ja arvutihiirt kasutan ma kindlasti vähem kui keskmine PP kasutaja.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #415
                      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      Mul on talveks normaalset korterit vaja, ilgelt odava hinnaga. Praegune tuba on nagu külmkamber ja mingi weirdo naaber on ka ja üldse...
                      Raudselt naaber kuskil HV-s või buduaari foorumis kirjutab sama asja sinu kohta.

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #416
                        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Mul on talveks normaalset korterit vaja, ilgelt odava hinnaga. Praegune tuba on nagu külmkamber ja mingi weirdo naaber on ka ja üldse...
                        No kui külm on siis jalad perse alt välja ja tee midagi, et soe püsiks. Näiteks kerge investeering(esimene vaste googlis): http://www.bauhof.ee/oliradiaator-ra...ibi-1500w.html

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #417
                          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                          "investeering". See on kulu, mis toob omaga veel ekstra kulu kaasa ja saadav nö. kasutegur ehk soojus ei ole sugugi return on investment vaid lihtsalt mugavus, mille eest ma maksan ülemäära kallist hinda ilmselt. Kui tuba ei ole soojapidav, siis radiaatori ostmine ei ole investeering vaid mõttetu kulu, raiskamine, sest sa kütad ilma soojaks sisuliselt.

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #418
                            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                            Jah, see on ajutine lahendus, kui ei sobi siis kanna villasokke edasi. Otsi need kohad üles, kust külm õhk sisse pressib(akna alused jne) ja topi miskit ette. Ühikas elades sai teipi topitud aknalaua alla, mingil määral aitas, takistas edukalt suurema õhuvoolu liikumist. Ma ei tea täpselt mis situatsioon sul on ja raske aidata nii kui sa ei soovi täpsemat infot jagada. Eeldan, et elad üürikorteris, kui üürileandjaga normid suhted siis annab arvatavasti ka remondis läbi rääkida ja sellevõrra üürihinnas siis mängida.

                            edit: krdi sellest vigasest töövõimetuspensioni jutust tõmbas närvipõletiku paremasse õlga tagasi, wfkingp.
                            Last edited by Dnbftw; 24.11.14, 19:52.

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #419
                              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                              Comment

                              • Dnbftwnaine
                                Bännitud
                                • Nov 2014
                                • 32

                                #420
                                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                                Ilmselgelt on neiu niikaua ilma olnud, et tilt nii laes. Seksuaalenergia suunas kõik vihaks. Tuleb visahing peale saata, tema on ikka nõus aitama!

                                Comment

                                Working...