Re: *** Movembri OFFTOPIC ***
Tartus keegi homemade arooniamahla ei taha soetada? Hea veega lahjendada ja liitrisest pudelist jätkub nädalaks umbes.
huvi tõstmiseks: http://www.ohtuleht.ee/592370/arooni...nanemise-vastu
Tartus keegi homemade arooniamahla ei taha soetada? Hea veega lahjendada ja liitrisest pudelist jätkub nädalaks umbes.
huvi tõstmiseks: http://www.ohtuleht.ee/592370/arooni...nanemise-vastu

TC
Comment