*** Movembri OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #391
    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Täiesti töövõimetuid on minimaalselt, enamusel on mingi töövõime protsent siiski olemas. Meilgi on 100% töövõimetuid üsna väike protsent tervikust. Alaealisi ülelpeetavaid on aga immigrantidel töötava isiku kohe kindlasti rohkem kui põlisrootslasel.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #392
      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

      Kes need teised 600k inimest siis sinu arvates on? Neegrid või?

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #393
        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
        Kes need teised 600k inimest siis sinu arvates on? Neegrid või?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #394
          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

          Umb 100k töövõimetut Eestis mis ka päris suur % imo. Ma küll ei tea palju neist 40% - 100% on ( kes raha saavad igakuiselt ) aga teada asi, et seda jagatakse ka siin Eestis ikka väga kergelt. Lampide asjadega, mida võimendad üle ja kurdad perearstile, kellest oleneb ka omajagu. Väga kergelt ikka annavad.

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #395
            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

            Mustude ja araablaste asemel võtaks parem hiinakaid, hoiavad moka maas ja teevad tööd. Üldjoontes valged sallivad neid ja nemad valgeid, mingit pikaajalist hõõrumist pole olnud.

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #396
              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Umb 100k töövõimetut Eestis mis ka päris suur % imo. Ma küll ei tea palju neist 40% - 100% on ( kes raha saavad igakuiselt ) aga teada asi, et seda jagatakse ka siin Eestis ikka väga kergelt. Lampide asjadega, mida võimendad üle ja kurdad perearstile, kellest oleneb ka omajagu. Väga kergelt ikka annavad.
              100k töövõimetut my hairy ass. Mine vaata Kallastele, iga teine majaomanik on grupi peal, suvel näed kuidas tõmblevad aias hommiku kuuest õhtul kümneni. Aga vot palgalist tööd ei jõua teha, tervis kehva. Paar sugulast on kah sellised, grupp on peal aga ise jahimehed. Ei tea kuidas joosta jõuavad loomade järgi... vb metsloomad kah grupi peal, siis nagu win win.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #397
                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                100k töövõimetut my hairy ass. Mine vaata Kallastele, iga teine majaomanik on grupi peal, suvel näed kuidas tõmblevad aias hommiku kuuest õhtul kümneni. Aga vot palgalist tööd ei jõua teha, tervis kehva. Paar sugulast on kah sellised, grupp on peal aga ise jahimehed. Ei tea kuidas joosta jõuavad loomade järgi... vb metsloomad kah grupi peal, siis nagu win win.
                Omg. Kas sa lugesid ka mu posti? Kirjutasingi ju, et 100k ametlikku töövõimetut aga kuna seda antakse väga kergelt, siis karta on, et enamik neist suudab vabalt tööd teha ja mõnel vb pole midagi viga.

                // Käin Kallastel ja küsin inimestelt: '' Terv, olete grupi peal? '' , et neid eristada teistest või kuidas sa tead, kes on, kes pole.

                //// rofl. Moded kustutavad poste kiiremini kui Eminem räppida suudab.
                Last edited by VisaHing; 24.11.14, 16:10.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #398
                  Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                  btw kuidas su naine sind välja kannatab :DD. Siukse targutajaga on vist päris raske elada.

                  Comment

                  • viki
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 893

                    #399
                    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Omg. Kas sa lugesid ka mu posti? Kirjutasingi ju, et 100k ametlikku töövõimetut aga kuna seda antakse väga kergelt, siis karta on, et enamik neist suudab vabalt tööd teha ja mõnel vb pole midagi viga.
                    Ei suuda neist eriti keegi tööd teha.Enamus elab maal ja kogu raha mis saadakse juuakse maha.Maakohtades ei leia ka asjalikud elanikud tööd ja seepärast suurem osa noori soomes ongi.Halb on see,et järjest rohkem on neid kes võtavad pered kaasa ja jäävadki sinna elama.
                    Last edited by viki; 24.11.14, 16:23.

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #400
                      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      btw kuidas su naine sind välja kannatab :DD. Siukse targutajaga on vist päris raske elada.
                      Ma valin hoolikalt. Eks vahepeal puhkepäevad kah.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #401
                        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Omg. Kas sa lugesid ka mu posti? Kirjutasingi ju, et 100k ametlikku töövõimetut aga kuna seda antakse väga kergelt, siis karta on, et enamik neist suudab vabalt tööd teha ja mõnel vb pole midagi viga.


                        Vaadates töövõimetuse määramise
                        ekspertiise, joonistub välja kolm peamist tervisehäirete rühma: psüühika- ja käitumishäired,
                        lihasluukonna ja sidekoe haigused ning mitmed vereringeelundite haigused. Ligikaudu kaks
                        korda väiksema osatähtsusega on vigastused, mürgistused ja muude välispõhjuste tagajärjed.
                        Proportsioonid ei ole seitsme aasta vältel eriti muutunud: ka 2013. aastal olid peamiste
                        töövõimetuse põhjustajatena ülekaalus samad haigused-vigastused, mis 2007. aastal. Vahe
                        seisneb ainult selles, et kui 2007. aastal olid peamisteks põhjustajateks (nii esmase kui ka
                        korduva töövõimetuse puhul) psüühika- ja käitumishäired (21%), siis 2013. aastal olid esirinnas
                        lihasluukonna ja sidekoe haigused (22%). Siiski pole käitumishäirete osatähtsus oluliselt
                        vähenenud: 2013. aastal oli kõikidest püsivalt töövõimetuks tunnistatutest 20% psüühika- ja
                        käitumishäiretega.



                        Psüühika- ja käitumishäired on üldiselt ainus rühm, kus annab vassida. Kahe teise peamise tervisehäirete rühma puhul teevad põhitöö masinad (näitavad haiguse olemasolu ja ulatust), arstid ja töövõimetu ise saavad teoreetiliselt mängida töövõimekaotuse protsendiga max. 20 % ulatuses.



                        Raha on väike, seega protsendikaotus või -tõus on märgatav.

                        Comment

                        • Dnbftwnaine
                          Bännitud
                          • Nov 2014
                          • 32

                          #402
                          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          btw kuidas su naine sind välja kannatab :DD. Siukse targutajaga on vist päris raske elada.
                          enamus ajast ei kannatagi :P

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #403
                            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                            Potsataja, maal on kordades lihtsam endale mingi puue ära rääkida, sest kõik teavad kõiki ning perearst on üldjuhul peretuttav või isegi parim sõber, kes ei suuda EI öelda. Siin idablokis on päris palju selliseid väänikuid, kes tööd teha ei saa(ei viitsi või ei ole tööd). Eks igaüks otsib kust juurde saaks, maal pole elu kerge, linnaeluga maainimene ei suuda kohaneda. Samas kärbitakse puuetega inimeste toetusi, nonsenss :P

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #404
                              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                              ranka korraldab turniiri ja siis hiiterdab...suht fixed tundub

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #405
                                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                                maal on kordades lihtsam endale mingi puue ära rääkida, sest kõik teavad kõiki ning perearst on üldjuhul peretuttav või isegi parim sõber, kes ei suuda EI öelda.
                                Perearst ei määra puuet ega pikaajalist töövõimetust.

                                Comment

                                Working...