*** Movembri OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #46
    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    HU hyper-turbo shootout palun.
    Awsome :D

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #47
      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

      Tee mitmepäevane super deep turna. Survival of the fittest, ise kahjuks ei osaleks ilmselt :D

      Comment

      • tafka31
        Grinder
        • Dec 2009
        • 853

        #48
        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        HU hyper-turbo shootout palun.
        võtaks ka osa sellisel juhul

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #49
          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Zoom on hea , bounty rankale oleks ka nice , nagu dnb ütles siis pastilaa pakett knockoutijale , kui pakett olemas siis ranka annab omast taskust 15k euri
          Ranka laseb selle jutu peale selle 15k potist alla.

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #50
            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

            Zoom on fun

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #51
              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

              Reggie kuulsin, et sa tahtsid Jõgeval pubipokkerit käima tõmmata. Oled in veel? Mis takistuseks sai?
              Ma ei ela päris Jõgeval, Palamuse kandis ja liiklemine sinna suht vaevaline. Kui mingi 4rattalise soetan siis tuleb ehk uuesti plaani. Ise kuidagi Jõgevaga seotud?

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #52
                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                Algselt postitas reggie Vaata postitust
                Ma ei ela päris Jõgeval, Palamuse kandis ja liiklemine sinna suht vaevaline. Kui mingi 4rattalise soetan siis tuleb ehk uuesti plaani. Ise kuidagi Jõgevaga seotud?
                Peatun seal sageli ja pole kodukohast väga kaugel. Kaugele sa asjaga jõudsid, käisid mõne pubiga ka rääkimas?

                Imo rahvast leiaks, kui saaks veel Jõgeva ümbert küladest kah pokkeriprod kohale oleks juba paras kamp. Waim aitaks asjade sebimisega, pm tuleks leida ainult pubi kellega saaks kokku leppida asjades. Hetkel lambist tulevad sellised kohad meelde nagu Saksa pubi, Kosmos ja Ateljee. Mis arvad?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                  võtaks ka osa sellisel juhul
                  Miks HT shootout hea? Mõtlete ikka 6-max shooti ?

                  Comment

                  • tafka31
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 853

                    #54
                    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                    Mõtlesin selle all midagi sellist mis kiiresti läbi saab :)

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #55
                      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Miks HT shootout hea? Mõtlete ikka 6-max shooti ?
                      Ei, mõtlesin heads up turniiri kus algstack on 25bb ja levelid 3 minutit. Võib ka mingi sügavam olla, aga kindlasti võiks HU olla et ikka võimalikult palju käsi saaks mängida ja kiired levelid, et ühte mängu mingi tund aega nokitsema ei peaks või pool aastat ootama kuni teised lõpetavad.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #56
                        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                        What other options do CAP players have?
                        http://forumserver.twoplustwo.com/sh...82&postcount=8

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #57
                          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                          Rooside sõjas riverdati tänu kanepile ära, wp.

                          Comment

                          • reggie
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 1705

                            #58
                            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                            Hetkel lambist tulevad sellised kohad meelde nagu Saksa pubi, Kosmos ja Ateljee.
                            Ma peaks ajama seda asja suht heategevuse korras, mille vastu mul iseenesest suurt midagi polegi, nendest kohtadest saaks ehk ainult Saksa bubiga kokkuleppele, ma muidugi ei tea täpselt, mis see Ateljee endast kujutab aga Kosmosega oleks keeruline. Ma natuke skeptiline nende Jõgeva hordide suhtes kuigi see on maailma ilmselt kõige igavam linn üldse ja ehk tulevadki kohale :D

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #59
                              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                              Neejah. Point ainult selles, et ideaalne oleks teha turkat reedel-laupäeval, sest enamus noori tulevad Jõksi reedeks ja pühapäeva õhtu minek. Iseasi kas Saksa omanikud tahavad nendel õhtutel meile ruumi anda. Ja noh, loomulikult tekib küsimus nende alkassidega, kes 2 promillise joobega lauda istuks vms. Ise pole seal käinud kordagi aga tüdruk väitis, et ruumi muidu oleks.

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #60
                                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                                Imo need videod ainuke põhjus, miks venelased võiks veel edasi eksisteerida siin maamunal.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                1.04 solid knockout :D
                                Last edited by Dnbftw; 06.11.14, 14:43.

                                Comment

                                Working...