Re: *** Movembri OFFTOPIC ***
Ma üpriski kindel, et venemaal pole kiiruseületamine seadusega karistatud. Töö on siiski vaja jõuda ära teha.
Reggie kuulsin, et sa tahtsid Jõgeval pubipokkerit käima tõmmata. Oled in veel? Mis takistuseks sai?
Ma üpriski kindel, et venemaal pole kiiruseületamine seadusega karistatud. Töö on siiski vaja jõuda ära teha.
Reggie kuulsin, et sa tahtsid Jõgeval pubipokkerit käima tõmmata. Oled in veel? Mis takistuseks sai?
Comment