*** Movembri OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #31
    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Ma üpriski kindel, et venemaal pole kiiruseületamine seadusega karistatud. Töö on siiski vaja jõuda ära teha.

    Reggie kuulsin, et sa tahtsid Jõgeval pubipokkerit käima tõmmata. Oled in veel? Mis takistuseks sai?

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #32
      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

      Küsin veel kord, et kas keegi oskaks häid puhkemaju soovitada Lõuna-Eesti kandis kus pidada firma talvepäevi ~50 inimesele. Et oleks majutus, saaks juua-tantsu lüüa ja päeval mingeid huvitavaid tegevusi ka?
      Kui on mõni hea koht mujal Eestis siis võib seda ka pakkuda.

      Comment

      • redddman10
        Grinder
        • Aug 2010
        • 703

        #33
        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Romka Vaata postitust
        Küsin veel kord, et kas keegi oskaks häid puhkemaju soovitada Lõuna-Eesti kandis kus pidada firma talvepäevi ~50 inimesele. Et oleks majutus, saaks juua-tantsu lüüa ja päeval mingeid huvitavaid tegevusi ka?
        Kui on mõni hea koht mujal Eestis siis võib seda ka pakkuda.
        googelda?



        Asume Valgamaal, Helme vallas, Tõrva linnast 5 km kaugusel. Vahetus läheduses asuvad Helme Koduloomuuseum ja kiriku varemed, samuti Helme ko

        Nõiariik on looduskaunis puhkekeskus, mis pakub majutust, konverentsiruume, toitlustust ja rohkelt tegevusi - kanuusõit, matkad, ujumine järves, jalgpall, võrkpall ja palju muud. Ideaalne suurtele gruppidele, koolidele ja ettevõtetele, kes otsivad ainulaadset elamust looduses. Broneeri oma üritus ju


        need mis kiirelt leidsin

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #34
          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

          Minge Pühajärve SPAsse ööbima(ümberringi kaunis loodus, korra käid siis tahad sinna elama jääda), tegevuse leiab Otepää lähistelt mis parasjagu võimalik on(most likely midagi lume peal tuleb teha). NV õhtuti SPAs alati süldibänd, 3 sakut 2 hinnaga jne.

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #35
            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
            Minge Pühajärve SPAsse ööbima(ümberringi kaunis loodus, korra käid siis tahad sinna elama jääda), tegevuse leiab Otepää lähistelt mis parasjagu võimalik on(most likely midagi lume peal tuleb teha). NV õhtuti SPAs alati süldibänd, 3 sakut 2 hinnaga jne.
            +1, mitu korda käinud, hea hinna kvaliteedi suhe.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #36
              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

              plussid PJ spas on tõesti super loodus, väga kena maja. miinuseks väga lahja spa/saunade pool ja kui naisega lähed, siis pole just äge, et peab eraldi saunas käima

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #37
                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                plussid PJ spas on tõesti super loodus, väga kena maja. miinuseks väga lahja spa/saunade pool ja kui naisega lähed, siis pole just äge, et peab eraldi saunas käima
                bernhard on ka olemas, kus spavariant veidi parem.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #38
                  Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                  Saan teha turniiri, kus on ca. $500 lisatud auhinnafond turniiride piletite näol. Turka peab olema kiire ja lõbus ning väikese BI-ga. Endal jälle Zoom Turbo mõttes, aga kui kellegil parem idee, siis andke teada. Kuulan järgmised paar tundi.

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #39
                    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                    Tee siis regamine ala 1-2 tundi enne turka algust lahti ja 6max äkki? :P

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #40
                      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                      Tee siis regamine ala 1-2 tundi enne turka algust lahti ja 6max äkki? :P
                      2-3 tundi paras ja lisaks elimineeriksin sitting out vennad ära ka osalustasuga, mis lisab auhinnafondi ka lisaraha, olenevalt aktiivsusest.

                      Võib-mõelda ka miskitele rumalatele turniiridele, et näiteks 1 000 000 algstäkiga turbo, kus blindid algavad 5 000/10 000 :)

                      Comment

                      • redddman10
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 703

                        #41
                        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                        hüper turbo-500 chippi

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #42
                          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                          "Ka eelmisel reedel saabus Eesti Panka kahtlase välismusega ümbrik. Selles olid klaasipulber, vatt ja mängukaart."

                          Täna hommikul saabus Eesti Panka kiri, millel puudus täpne adressaat ja mille välimus äratas rutiinse läbivalgustuse käigus kahtlusi.


                          Keegi leveldab äkki ära, et miks need kolm asja? :P

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #43
                            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                            Bountydega oleks ka päris huvitav tegelikult, ranka eest mingi special prize. Nt. saab pastilaa videopaketti vaadata samuti nädal aega :P Kui eriti segaseks ajada siis võib ju nii ka teha, et blindid hakkavad suuremast väiksemaks minema LOL :D

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #44
                              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                              Zoom on hea , bounty rankale oleks ka nice , nagu dnb ütles siis pastilaa pakett knockoutijale , kui pakett olemas siis ranka annab omast taskust 15k euri

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #45
                                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                                HU hyper-turbo shootout palun.

                                Comment

                                Working...